Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor starších žáků Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Jílek Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Svoboda PavelWO    3020
3.Jílek JakubWO    3030
4.Šujan PetrWO    3040
5.Jílek JakubWO    3050
6.Svoboda PavelWO    3060
7.Šujan PetrWO    3070
8.Jílek JakubWO    3080
9.Šujan PetrWO    3090
10.Svoboda PavelWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Hosté předem informovali, že se k utkání nedostaví.



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor starších žáků Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30177:337SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerek Matěj
Dvořák Michal
 
 
Navrátil Lukáš
Vítkovičová Marie
 
 
-9-7-7  0301
2.Škvařil PatrikŽaloudek Lubomír-7-3-3  0302
3.Šmerek MatějNavrátil Lukáš-3-7-7  0303
4.Dvořák MichalVítkovičová Marie-37-8-2 1304
5.Šmerek MatějŽaloudek Lubomír-8-6-6  0305
6.Škvařil PatrikVítkovičová Marie-3-3-8  0306
7.Dvořák MichalNavrátil Lukáš-7-7-6  0307
8.Šmerek MatějVítkovičová Marie-2-8-7  0308
9.Dvořák MichalŽaloudek Lubomír-8-7-5  0309
10.Škvařil PatrikNavrátil Lukáš-3-2-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škvařil Patrik03Žaloudek Lubomír30
Šmerek Matěj03Navrátil Lukáš30
Dvořák Michal03Vítkovičová Marie30



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor starších žáků Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:20218:317TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí David
Kovařík Petr
 
 
Řepa František
Havránek Ondřej
 
 
95-810 3110
2.Krejčí DavidHaluza Tomáš-69-7-4 1311
3.Kovařík PetrŘepa František678  3021
4.Havránek OndřejWO    0322
5.Kovařík PetrHaluza Tomáš-86610 3132
6.Krejčí DavidHavránek Ondřej-10-3-5  0333
7.Řepa FrantišekWO    0334
8.Kovařík PetrHavránek Ondřej737  3044
9.Haluza TomášWO    0345
10.Krejčí DavidŘepa František-11-1-10  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krejčí David03Haluza Tomáš11
Kovařík Petr30Řepa František11
   Havránek Ondřej11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor starších žáků Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-BystrcVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:20335:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Géci Jiří
Pelánková Klára ml.
 
 
Herman František
Dvořák Tomáš
 
 
11-9-7663210
2.Daněk MiroslavKučera Ondřej-7-8-10  0311
3.Pelánková Klára ml.Herman František1037  3021
4.Hofman Marek ml.Dvořák Tomáš-8-5-7  0322
5.Pelánková Klára ml.Kučera Ondřej-109-11-12 1323
6.Géci JiříDvořák Tomáš-358-893233
7.Hofman Marek ml.Herman František-5979 3143
8.Pelánková Klára ml.Dvořák Tomáš-5-7-11  0344
9.Hofman Marek ml.Kučera Ondřej479  3054
10.Géci JiříHerman František-11-4-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daněk Miroslav01Kučera Ondřej21
Pelánková Klára ml.12Herman František12
Hofman Marek ml.21Dvořák Tomáš21
Géci Jiří11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy