Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23664:567TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
-7-6-8  0301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
108-68 3111
3.Průša LiborMrozek Andrzej-7-10-9  0312
4.Thér JaroslavKrejčí Petr-1095-15-92313
5.Pohner PavelNowacki Olgierd7-5-412-102314
6.Šubíř PavelParszuto Dariusz987  3024
7.Thér JaroslavMrozek Andrzej895  3034
8.Pohner PavelKrejčí Petr-1094-1073244
9.Šubíř PavelNowacki Olgierd2915  3054
10.Průša LiborParszuto Dariusz437  3064
11.Pohner PavelMrozek Andrzej-10-6-6  0365
12.Šubíř PavelKrejčí Petr8-674 3175
13.Průša LiborNowacki Olgierd468  3085
14.Thér JaroslavParszuto Dariusz-9101-1093295
15.Šubíř PavelMrozek Andrzej5-2108 31105
16.Průša LiborKrejčí Petr745  30115
17.Thér JaroslavNowacki Olgierd9-458 31125
18.Pohner PavelParszuto Dariusz747  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor31Mrozek Andrzej22
Thér Jaroslav31Krejčí Petr13
Pohner Pavel22Nowacki Olgierd13
Šubíř Pavel40Parszuto Dariusz04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21636:460TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Kuře Otakar
Ptáček Ladislav
 
 
6106  3010
2.Hauschke Tomáš
Rýgl Petr ml.
 
 
Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
-10-7-6  0311
3.Hauschke TomášCvetanov Krasimir377  3021
4.Dudek PetrTrejtnar Ladislav-78-9-4 1322
5.Rýgl Petr ml.Ptáček Ladislav-58-7-8 1323
6.Mifek MilanKuře Otakar67-96 3133
7.Dudek PetrCvetanov Krasimir-7-88563243
8.Rýgl Petr ml.Trejtnar Ladislav-7-10-8  0344
9.Mifek MilanPtáček Ladislav244  3054
10.Hauschke TomášKuře Otakar-8-89683264
11.Rýgl Petr ml.Cvetanov Krasimir918  3074
12.Mifek MilanTrejtnar Ladislav749  3084
13.Hauschke TomášPtáček Ladislav678  3094
14.Dudek PetrKuře OtakarWO    30104
15.Mifek MilanCvetanov KrasimirWO    30114
16.Hauschke TomášTrejtnar Ladislav88-108 31124
17.Dudek PetrPtáček Ladislav9-88-8-823125
18.Rýgl Petr ml.Kuře OtakarWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hauschke Tomáš40Cvetanov Krasimir03
Dudek Petr12Trejtnar Ladislav22
Rýgl Petr ml.12Ptáček Ladislav22
Mifek Milan30Kuře Otakar02
WO30WO03
Kuře - zranění koleno, Cvetanov - zranění záda



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23610:517TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vlastimil
Sedláček Radek
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
-9-4-4  0301
2.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
687  3011
3.Urban Jaroslav ml.Černý Miroslav3610  3021
4.Sedláček VlastimilHoleček Petr-86-55-92322
5.Sedláček RadekHornych Josef-4-1-4  0323
6.Urban MartinKubeček Josef274  3033
7.Sedláček VlastimilČerný Miroslav-89-8-9 1334
8.Sedláček RadekHoleček Petr-7-58-7 1335
9.Urban MartinHornych Josef758  3045
10.Urban Jaroslav ml.Kubeček Josef553  3055
11.Sedláček RadekČerný Miroslav6-3-81093265
12.Urban MartinHoleček Petr947  3075
13.Urban Jaroslav ml.Hornych Josef858  3085
14.Sedláček VlastimilKubeček Josef568  3095
15.Urban MartinČerný Miroslav-10-898732105
16.Urban Jaroslav ml.Holeček Petr435  30115
17.Sedláček VlastimilHornych Josef-10576 31125
18.Sedláček RadekMajdiak Jan-117-9-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Černý Miroslav13
Sedláček Vlastimil22Holeček Petr22
Sedláček Radek13Hornych Josef13
Urban Martin40Kubeček Josef03
   Majdiak Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33592:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Kozák Zdeněk
 
 
Černohorský Jindřich
Roleček Patrik
 
 
-8-910-7 1301
2.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Fiala Josef
Borecká Kateřina
 
 
106-7-793211
3.Kozák ZdeněkČernohorský Jindřich9-10-10-6 1312
4.Zelený PetrFiala Josef-10-3-8  0313
5.Dušek JaroslavBorecká Kateřina1811  3023
6.Macoun PetrRoleček Patrik-6-437-52324
7.Zelený PetrČernohorský Jindřich-4-9-6  0325
8.Dušek JaroslavFiala Josef8-989 3135
9.Macoun PetrBorecká Kateřina663  3045
10.Kozák ZdeněkRoleček Patrik-9-9-10  0346
11.Dušek JaroslavČernohorský Jindřich4-6125 3156
12.Macoun PetrFiala Josef69-6-673266
13.Kozák ZdeněkBorecká Kateřina576  3076
14.Zelený PetrRoleček Patrik-9-4-10  0377
15.Macoun PetrČernohorský Jindřich-10-8-5  0378
16.Kozák ZdeněkFiala Josef7-7-2-4 1379
17.Zelený PetrBorecká Kateřina477  3089
18.Dušek JaroslavRoleček Patrik678  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Zdeněk13Černohorský Jindřich31
Zelený Petr13Fiala Josef22
Dušek Jaroslav40Borecká Kateřina04
Macoun Petr22Roleček Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29614:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
1198  3010
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Ptáček Antonín
Truchlík František
 
 
-1085-6-72311
3.Špelda JiříZmátlo Jan-10786 3121
4.Trudičová LudmilaBarták Zdeněk998  3031
5.Hoferka DušanPtáček Antonín1211-7-6-92332
6.Solovic MartinTruchlík František764  3042
7.Trudičová LudmilaZmátlo Jan9-89-7-42343
8.Hoferka DušanBarták Zdeněk12-86-7-122344
9.Solovic MartinPtáček Antonín756  3054
10.Špelda JiříDucháč Martin-8-7-9  0355
11.Hoferka DušanZmátlo Jan-5-7-3  0356
12.Solovic MartinBarták Zdeněk121412  3066
13.Špelda JiříPtáček Antonín-610812 3176
14.Trudičová LudmilaDucháč Martin-5-7-7  0377
15.Solovic MartinZmátlo Jan-10-2-7  0378
16.Špelda JiříBarták Zdeněk876  3088
17.Trudičová LudmilaPtáček Antonín339  3098
18.Hoferka DušanDucháč Martin-8-3-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří31Zmátlo Jan31
Trudičová Ludmila22Barták Zdeněk13
Hoferka Dušan04Ptáček Antonín13
Solovic Martin31Truchlík František01
   Ducháč Martin30
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČKRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22670:560TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
Nedomlel Lukáš
Kozák Ondřej
 
 
4811  3010
2.Dobiáš Lubomír
Škoda Jiří
 
 
Stein Martin
Stein Filip
 
 
5-655 3120
3.Hlávka JiříNedomlel Lukáš995  3030
4.Dobiáš LubomírStein Martin83-8-493240
5.Škoda JiříKozák Ondřej5-658 3150
6.Rolínek PetrStein Filip545  3060
7.Dobiáš LubomírNedomlel Lukáš-9-77-8 1361
8.Škoda JiříStein Martin-27-3-5 1362
9.Rolínek PetrKozák Ondřej449  3072
10.Hlávka JiříStein Filip253  3082
11.Škoda JiříNedomlel Lukáš6-85-5-82383
12.Rolínek PetrStein Martin11-77-793293
13.Hlávka JiříKozák Ondřej10109  30103
14.Dobiáš LubomírStein Filip776  30113
15.Rolínek PetrNedomlel Lukáš-610-1012-423114
16.Hlávka JiříStein Martin4410  30124
17.Dobiáš LubomírKozák Ondřej-8676 31134
18.Škoda JiříStein Filip9-7-58-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří40Nedomlel Lukáš31
Dobiáš Lubomír31Stein Martin13
Škoda Jiří13Kozák Ondřej04
Rolínek Petr31Stein Filip13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS