Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42544:629TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidra Stanislav
Nedomlel Lukáš
 
 
Černohorský Jindřich
Fiala Josef
 
 
-5-88783210
2.Stein Martin
Kozák Ondřej
 
 
Roleček Patrik
Rambousek Martin
 
 
-8-866-82311
3.Fidra StanislavČernohorský Jindřich-8-82-4 1312
4.Stein MartinFiala Josef-9-6-9  0313
5.Kozák OndřejRambousek Martin-85-97-72314
6.Nedomlel LukášRoleček Patrik8-987 3124
7.Stein MartinČernohorský Jindřich-5-7-8  0325
8.Kozák OndřejFiala Josef-8-6-10  0326
9.Nedomlel LukášRambousek Martin8910  3036
10.Fidra StanislavRoleček Patrik-6-5-3  0337
11.Kozák OndřejČernohorský Jindřich-4-6-2  0338
12.Nedomlel LukášFiala Josef10-952 3148
13.Fidra StanislavRambousek Martin-58-6-3 1349
14.Stein MartinRoleček Patrik9-87-893259
15.Nedomlel LukášČernohorský Jindřich764  3069
16.Fidra StanislavFiala Josef-4-6-6  03610
17.Stein MartinRambousek Martin-9-6-9  03611
18.Kozák OndřejRoleček Patrik-8-5-2  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fidra Stanislav04Černohorský Jindřich31
Stein Martin13Fiala Josef31
Kozák Ondřej04Rambousek Martin31
Nedomlel Lukáš40Roleček Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČKRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:18733:597TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
-6484 3110
2.Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
89-6-12-92311
3.Hlávka JiříČerný Miroslav789  3021
4.Dobiáš LubomírHoleček Petr1-98-1063231
5.Rolínek PetrKubeček Josef7114  3041
6.Liška JiříHornych Josef-10694 3151
7.Dobiáš LubomírČerný Miroslav-6-910973261
8.Rolínek PetrHoleček Petr947  3071
9.Liška JiříKubeček Josef-3976 3181
10.Hlávka JiříHornych Josef8612  3091
11.Rolínek PetrČerný Miroslav-886-7432101
12.Liška JiříHoleček Petr797  30111
13.Hlávka JiříKubeček Josef5810  30121
14.Dobiáš LubomírHornych Josef-59-891232131
15.Liška JiříČerný Miroslav8-5-79832141
16.Hlávka JiříHoleček Petr5812  30151
17.Dobiáš LubomírKubeček Josef596  30161
18.Rolínek PetrHornych Josef-87-98832171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Jiří40Černý Miroslav04
Dobiáš Lubomír40Holeček Petr04
Rolínek Petr40Kubeček Josef04
Liška Jiří40Hornych Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
před 3scr
BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:32530:590TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
684  3010
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Kuře Otakar
Madarász Štefan
 
 
-3-789-102311
3.Solovic MartinKuře Otakar-10-11-12  0312
4.Trudičová LudmilaTrejtnar Ladislav468  3022
5.Špelda JiříMadarász Štefan564  3032
6.Hoferka DušanCvetanov Krasimir-6-7-9  0333
7.Trudičová LudmilaKuře OtakarWO    0334
8.Špelda JiříTrejtnar LadislavWO    0335
9.Hoferka DušanMadarász Štefan-87-10-9 1336
10.Solovic MartinCvetanov Krasimir-9-7-6  0337
11.Špelda JiříKuře Otakar9-8810 3147
12.Hoferka DušanTrejtnar Ladislav-86-69-102348
13.Solovic MartinMadarász Štefan-7898 3158
14.Trudičová LudmilaCvetanov Krasimir997  3068
15.Hoferka DušanKuře Otakar897  3078
16.Solovic MartinTrejtnar LadislavWO    0379
17.Trudičová LudmilaMadarász Štefan669  3089
18.Špelda JiříCvetanov Krasimir7-7-810-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solovic Martin12Kuře Otakar12
Trudičová Ludmila30Trejtnar Ladislav11
Špelda Jiří21Madarász Štefan13
Hoferka Dušan13Cvetanov Krasimir31
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27664:609TJ Knauf Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Kozák Zdeněk
 
 
Nowacki Olgierd
Krejčí Petr
 
 
886  3010
2.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
854  3020
3.Macoun PetrMrozek Andrzej-12-79-9 1321
4.Kozák ZdeněkNowacki Olgierd10-9-78-82322
5.Dušek JaroslavKrejčí Petr14-647 3132
6.Zelený PetrParszuto Dariusz89-612 3142
7.Kozák ZdeněkMrozek Andrzej-7-9-9  0343
8.Dušek JaroslavNowacki Olgierd87-99 3153
9.Zelený PetrKrejčí Petr85-68 3163
10.Macoun PetrParszuto Dariusz-89-6-10 1364
11.Dušek JaroslavMrozek Andrzej6710  3074
12.Zelený PetrNowacki Olgierd-6-813-4 1375
13.Macoun PetrKrejčí Petr10-46-743285
14.Kozák ZdeněkParszuto Dariusz8-610-323295
15.Zelený PetrMrozek Andrzej-17-3-5  0396
16.Macoun PetrNowacki Olgierd976  30106
17.Kozák ZdeněkKrejčí Petr7-637 31116
18.Dušek JaroslavParszuto Dariusz821  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Petr22Mrozek Andrzej31
Kozák Zdeněk22Nowacki Olgierd22
Dušek Jaroslav40Krejčí Petr04
Zelený Petr22Parszuto Dariusz13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:27568:495TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vlastimil
Sedláček Radek
 
 
Němeček Miroslav
Kadaník Martin
 
 
-8-69-4 1301
2.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Šumpík Jiří
Macák Martin
 
 
535  3011
3.Urban Jaroslav ml.Macák Martin924  3021
4.Sedláček VlastimilŠumpík Jiří-87-7-9 1322
5.Sedláček RadekKadaník Martin-8-5-5  0323
6.Urban MartinNěmeček Miroslav655  3033
7.Sedláček VlastimilMacák Martin353  3043
8.Sedláček RadekŠumpík Jiří-6-8-5  0344
9.Urban MartinKadaník Martin97-6-883254
10.Urban Jaroslav ml.Němeček Miroslav753  3064
11.Sedláček RadekMacák Martin7-5-9-7 1365
12.Urban MartinŠumpík Jiří-8-7-7  0366
13.Urban Jaroslav ml.Kadaník Martin675  3076
14.Sedláček VlastimilNěmeček Miroslav6-658 3186
15.Urban MartinMacák Martin452  3096
16.Urban Jaroslav ml.Šumpík Jiří868  30106
17.Sedláček VlastimilKadaník Martin-99-9-11 13107
18.Sedláček RadekNěmeček Miroslav-6-9-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Macák Martin13
Sedláček Vlastimil22Šumpík Jiří31
Sedláček Radek04Kadaník Martin22
Urban Martin31Němeček Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:30648:612TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-5-45783210
2.Rýgl Petr ml.
Hauschke Tomáš
 
 
Thér Jaroslav
Kollert Václav
 
 
-6895 3120
3.Mifek MilanŠubíř Pavel-6-6-8  0321
4.Rýgl Petr ml.Průša Libor7911  3031
5.Krejsar JiříThér Jaroslav-5-10-5  0332
6.Hauschke TomášKollert Václav10-867 3142
7.Rýgl Petr ml.Šubíř Pavel-6-6-6  0343
8.Krejsar JiříPrůša Libor-10-7-7  0344
9.Hauschke TomášThér Jaroslav8-10-105103254
10.Mifek MilanKollert Václav64-107 3164
11.Krejsar JiříŠubíř Pavel-4-10-8  0365
12.Hauschke TomášPrůša Libor911-10-283275
13.Mifek MilanThér Jaroslav-6877 3185
14.Rýgl Petr ml.Kollert Václav-31375 3195
15.Hauschke Tomᚊubíř Pavel7-1085 31105
16.Mifek MilanPrůša Libor6-788 31115
17.Rýgl Petr ml.Thér JaroslavWO    30125
18.Krejsar JiříKollert Václav-6-7109632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifek Milan31Šubíř Pavel31
Rýgl Petr ml.21Průša Libor13
Krejsar Jiří13Thér Jaroslav12
Hauschke Tomáš40Kollert Václav04
WO10WO01
Thér Jaroslav - k poslednímu zápasu nenastoupil pro zranění kolene

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS