Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18649:483TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Truchlík František
 
 
Černý Miroslav
Hornych Josef
 
 
-5-788-92301
2.Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
Kubeček Josef
Majdiak Jan
 
 
5-746 3111
3.Ducháč MilanČerný Miroslav-86-11-9 1312
4.Ducháč MartinHornych Josef88-66 3122
5.Barták ZdeněkKubeček Josef344  3032
6.Zmátlo JanMajdiak Jan486  3042
7.Ducháč MartinČerný Miroslav31110  3052
8.Barták ZdeněkHornych Josef845  3062
9.Zmátlo JanKubeček Josef4129  3072
10.Ducháč MilanMajdiak Jan1112  3082
11.Barták ZdeněkČerný Miroslav-82-7-7 1383
12.Zmátlo JanHornych Josef416  3093
13.Ducháč MilanKubeček Josef4-684 31103
14.Ptáček AntonínMajdiak Jan-9-4-11  03104
15.Zmátlo JanČerný Miroslav875  30114
16.Ducháč MilanHornych Josef5-38-61032124
17.Ptáček AntonínKubeček Josef7-1082 31134
18.Barták ZdeněkMajdiak Jan1076  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Milan31Černý Miroslav22
Ducháč Martin20Hornych Josef04
Barták Zdeněk31Kubeček Josef04
Zmátlo Jan40Majdiak Jan13
Ptáček Antonín11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22679:476TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Martin
Kozák Ondřej
 
 
Dyntar Petr
Kuře Otakar
 
 
-54-10-4 1301
2.Nedomlel Lukáš
Vávra Pavel
 
 
Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
858  3011
3.Nedomlel LukášTrejtnar Ladislav-55105 3121
4.Stein MartinCvetanov Krasimir6-784 3131
5.Vávra PavelDyntar Petr12-11-5-7 1332
6.Kozák OndřejKuře Otakar-7794 3142
7.Stein MartinTrejtnar Ladislav7-662 3152
8.Vávra PavelCvetanov Krasimir-977-653262
9.Kozák OndřejDyntar Petr799  3072
10.Nedomlel LukášKuře Otakar-9944 3182
11.Vávra PavelTrejtnar Ladislav-6-389-42383
12.Kozák OndřejCvetanov Krasimir6-1125 3193
13.Nedomlel LukášDyntar Petr9-104-9932103
14.Stein MartinKuře OtakarWO    30113
15.Kozák OndřejTrejtnar Ladislav-9-75-8 13114
16.Nedomlel LukášCvetanov KrasimirWO    30124
17.Stein MartinDyntar PetrWO    30134
18.Vávra PavelKuře OtakarWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedomlel Lukáš30Trejtnar Ladislav22
Stein Martin20Cvetanov Krasimir03
Vávra Pavel12Dyntar Petr12
Kozák Ondřej31Kuře Otakar02
WO40WO04
Kuře koleno, Cvetanov kotník, Dyntar nevolnost



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČKRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:42639:710TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
8-9-6783210
2.Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
-7-8-7  0311
3.Hlávka JiříNowacki Olgierd57-109 3121
4.Dobiáš LubomírKrejčí Petr-8-68-4 1322
5.Rolínek PetrMrozek Andrzej-4-5-2  0323
6.Liška JiříParszuto Dariusz7-4-7-3 1324
7.Dobiáš LubomírNowacki Olgierd-5-810-7 1325
8.Rolínek PetrKrejčí Petr9-9-77-62326
9.Liška JiříMrozek Andrzej11-8-6-10 1327
10.Hlávka JiříParszuto Dariusz73-4-983237
11.Rolínek PetrNowacki Olgierd1268  3047
12.Liška JiříKrejčí Petr-6-6-7  0348
13.Hlávka JiříMrozek Andrzej6-768 3158
14.Dobiáš LubomírParszuto Dariusz9-78-893268
15.Liška JiříNowacki Olgierd-6-8-6  0369
16.Hlávka JiříKrejčí Petr-1013-8-10 13610
17.Dobiáš LubomírMrozek Andrzej710-9-10932710
18.Rolínek PetrParszuto Dariusz-8-238732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Jiří31Nowacki Olgierd22
Dobiáš Lubomír22Krejčí Petr40
Rolínek Petr22Mrozek Andrzej22
Liška Jiří04Parszuto Dariusz13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38642:642TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
Pelikus Bronislav
Němeček Miroslav
 
 
-53-106-72301
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Šumpík Jiří
Kadaník Martin
 
 
4-699 3111
3.Špelda JiříJoneš Patrik543  3021
4.Trudičová LudmilaPelikus Bronislav-9-867-62322
5.Hoferka DušanŠumpík Jiří-6-6-10  0323
6.Solovic MartinKadaník Martin-10-5-9  0324
7.Trudičová LudmilaJoneš Patrik868  3034
8.Hoferka DušanPelikus Bronislav-9108-5-72335
9.Solovic MartinŠumpík Jiří-10-1088-22336
10.Špelda JiříKadaník Martin-9-67-8 1337
11.Hoferka DušanJoneš Patrik-9-9-9  0338
12.Solovic MartinPelikus Bronislav-998-973248
13.Špelda JiříŠumpík Jiří4-976 3158
14.Trudičová LudmilaKadaník Martin-7-11-7  0359
15.Solovic MartinJoneš Patrik389  3069
16.Špelda JiříPelikus Bronislav8-5-58-523610
17.Trudičová LudmilaŠumpík Jiří-63810 31710
18.Hoferka DušanKadaník Martin-9-8-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří22Joneš Patrik13
Trudičová Ludmila22Pelikus Bronislav31
Hoferka Dušan04Šumpík Jiří22
Solovic Martin22Kadaník Martin40
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35713:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Hepnar Jan
 
 
Thér Jaroslav
Průša Libor
 
 
-87-9-8 1301
2.Kozák Zdeněk
Zelený Petr
 
 
Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
118-9-7-82302
3.Dušek JaroslavPrůša Libor879  3012
4.Kozák ZdeněkThér Jaroslav106-79 3122
5.Zelený PetrPohner Pavel8-953 3132
6.Hepnar JanKollert Václav-7-58-9 1333
7.Kozák ZdeněkPrůša Libor-87-99-82334
8.Zelený PetrThér Jaroslav6-8-12-7 1335
9.Hepnar JanPohner Pavel711-8-9-102336
10.Dušek JaroslavKollert Václav785  3046
11.Zelený PetrPrůša Libor8-10-9-7 1347
12.Hepnar JanThér Jaroslav-9-6-7  0348
13.Dušek JaroslavPohner Pavel-8796 3158
14.Kozák ZdeněkKollert Václav118-97 3168
15.Hepnar JanPrůša Libor-6-810-7 1369
16.Dušek JaroslavThér Jaroslav87-1110 3179
17.Kozák ZdeněkPohner Pavel-698-1183289
18.Zelený PetrKollert Václav84-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušek Jaroslav40Průša Libor31
Kozák Zdeněk31Thér Jaroslav22
Zelený Petr22Pohner Pavel13
Hepnar Jan04Kollert Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:44564:673TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jerman Vladimír
Jerman Miloš
 
 
Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
-6-7-9  0301
2.Urban Martin
Sedláček Vlastimil
 
 
Hauschke Tomáš
Rýgl Petr ml.
 
 
-810-79113211
3.Jerman MilošHauschke Tomáš-5-6-6  0312
4.Sedláček VlastimilMifek Milan-810-6-5 1313
5.Jerman VladimírRýgl Petr ml.-78-10-6 1314
6.Urban MartinKrejsar Jiří897  3024
7.Sedláček VlastimilHauschke Tomáš-6-9-8  0325
8.Jerman VladimírMifek Milan-9-7-6  0326
9.Urban MartinRýgl Petr ml.10-986 3136
10.Jerman MilošKrejsar Jiří-4-8-5  0337
11.Jerman VladimírHauschke Tomáš-9-5-7  0338
12.Urban MartinMifek Milan-10897 3148
13.Jerman MilošRýgl Petr ml.-6-7-5  0349
14.Sedláček VlastimilKrejsar Jiří8-7-91093259
15.Urban MartinHauschke Tomáš7-9-87-923510
16.Jerman MilošMifek Milan-8-4-9  03511
17.Sedláček VlastimilRýgl Petr ml.-69-810732611
18.Jerman VladimírKrejsar Jiří-7-6-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerman Miloš04Hauschke Tomáš40
Sedláček Vlastimil22Mifek Milan31
Jerman Vladimír04Rýgl Petr ml.22
Urban Martin31Krejsar Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS