Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:37545:621TJ Náchod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Václav
Kanozsay Martin
 
 
Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
7-7-12-8 1301
2.Urban Martin
Sedláček Vlastimil
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
864  3011
3.Urban MartinSolovic Martin1078  3021
4.Špaček VáclavTrudičová Ludmila-4-3-1  0322
5.Kanozsay MartinŠpelda Jiří-98-6-3 1323
6.Sedláček VlastimilHoferka Dušan3-885 3133
7.Špaček VáclavSolovic Martin-68-7-7 1334
8.Kanozsay MartinTrudičová Ludmila-5-2-6  0335
9.Sedláček VlastimilŠpelda Jiří12-8-9-10 1336
10.Urban MartinHoferka Dušan14167  3046
11.Kanozsay MartinSolovic Martin-13-7-4  0347
12.Sedláček VlastimilTrudičová Ludmila984  3057
13.Urban MartinŠpelda Jiří-107-513-52358
14.Špaček VáclavHoferka Dušan-9-88-7 1359
15.Sedláček VlastimilSolovic Martin792  3069
16.Urban MartinTrudičová Ludmila34-6-8-523610
17.Špaček VáclavŠpelda Jiří-3-5-1  03611
18.Kanozsay MartinHoferka Dušan-4-4-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Martin22Solovic Martin22
Špaček Václav04Trudičová Ludmila31
Kanozsay Martin04Špelda Jiří40
Sedláček Vlastimil31Hoferka Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23607:536TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschke Tomáš
Rýgl Petr ml.
 
 
Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
868  3010
2.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
1176  3020
3.Mifek MilanLiška Jiří48-69 3130
4.Rýgl Petr ml.Hlávka Jiří-4-87-5 1331
5.Krejsar JiříRolínek Petr3-8-10873241
6.Hauschke TomášDobiáš Lubomír548  3051
7.Rýgl Petr ml.Liška Jiří-11-6-10  0352
8.Krejsar JiříHlávka Jiří5-10-68-52353
9.Hauschke TomášRolínek Petr696  3063
10.Mifek MilanDobiáš Lubomír353  3073
11.Krejsar JiříLiška Jiří78-105 3183
12.Hauschke TomášHlávka Jiří6512  3093
13.Mifek MilanRolínek Petr4510  30103
14.Rýgl Petr ml.Dobiáš Lubomír8-8-15-423104
15.Hauschke TomášLiška Jiří964  30114
16.Mifek MilanHlávka Jiří49-48 31124
17.Rýgl Petr ml.Rolínek Petr8-9-7-7 13125
18.Krejsar JiříDobiáš LubomírWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifek Milan40Liška Jiří13
Rýgl Petr ml.04Hlávka Jiří22
Krejsar Jiří21Rolínek Petr13
Hauschke Tomáš40Dobiáš Lubomír12
WO01WO10
Poslední zápas hráč Krejsar nenastoupil pro bolest ruky po zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28696:608TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Nedomlel Lukáš
Vávra Pavel
 
 
-87-8-3 1301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Kozák Ondřej
Stein Martin
 
 
588  3011
3.Průša LiborNedomlel Lukáš-88-75-62312
4.Thér JaroslavStein Martin11-10-5-10 1313
5.Pohner PavelKozák Ondřej89-7-3-82314
6.Šubíř PavelVávra Pavel576  3024
7.Thér JaroslavNedomlel Lukáš7-103-6-132325
8.Pohner PavelStein Martin54-9-273235
9.Šubíř PavelKozák Ondřej353  3045
10.Průša LiborVávra Pavel498  3055
11.Pohner PavelNedomlel Lukáš-7-8-7  0356
12.Šubíř PavelStein Martin694  3066
13.Průša LiborKozák Ondřej-8943 3176
14.Thér JaroslavVávra Pavel5-75-1263286
15.Šubíř PavelNedomlel Lukáš106-712 3196
16.Průša LiborStein Martin6-61010 31106
17.Thér JaroslavKozák Ondřej6-669 31116
18.Pohner PavelVávra Pavel91-4-9932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor31Nedomlel Lukáš31
Thér Jaroslav22Stein Martin13
Pohner Pavel22Kozák Ondřej13
Šubíř Pavel40Vávra Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31708:653TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikus Bronislav
Kadaník Martin
 
 
Ducháč Milan
Truchlík František
 
 
6-43-893210
2.Šumpík Jiří
Taláb Tomáš
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
-2-8-9  0311
3.Šumpík JiříZmátlo Jan-888-1253221
4.Pelikus BronislavDucháč Milan-264-983231
5.Taláb TomášBarták Zdeněk-29-64-72332
6.Kadaník MartinPtáček Antonín838  3042
7.Pelikus BronislavZmátlo Jan775  3052
8.Taláb TomášDucháč Milan869  3062
9.Kadaník MartinBarták Zdeněk-10-9610-142363
10.Šumpík JiříPtáček Antonín-98-9-5 1364
11.Joneš PatrikZmátlo Jan-28-109-112365
12.Kadaník MartinDucháč Milan11-5-9-15 1366
13.Šumpík JiříBarták Zdeněk-94116 3176
14.Pelikus BronislavPtáček Antonín686  3086
15.Kadaník MartinZmátlo Jan5-8-1011-82387
16.Šumpík JiříDucháč Milan785  3097
17.Pelikus BronislavTruchlík František691  30107
18.Joneš PatrikPtáček Antonín-59-78-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šumpík Jiří31Zmátlo Jan22
Pelikus Bronislav40Ducháč Milan13
Taláb Tomáš11Barták Zdeněk21
Kadaník Martin13Ptáček Antonín22
Joneš Patrik02Truchlík František01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43677:746TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parszuto Dariusz
Mrozek Andrzej
 
 
Fiala Josef
Černohorský Jindřich
 
 
13-8-6-8 1301
2.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Roleček Patrik
Rambousek Martin
 
 
-1412-4883211
3.Krejčí PetrFiala Josef-99-68-42312
4.Mrozek AndrzejČernohorský Jindřich-7-79-7 1313
5.Parszuto DariuszRambousek Martin-4-114-5 1314
6.Nowacki OlgierdRoleček Patrik5-99-1093224
7.Mrozek AndrzejFiala Josef89-5-6-52325
8.Parszuto DariuszČernohorský Jindřich-6-11-8  0326
9.Nowacki OlgierdRambousek Martin-78-715-102327
10.Krejčí PetrRoleček Patrik-8789 3137
11.Parszuto DariuszFiala Josef-9-6-4  0338
12.Nowacki OlgierdČernohorský Jindřich-9-8-14  0339
13.Krejčí PetrRambousek Martin-5-9-4  03310
14.Mrozek AndrzejRoleček Patrik10-666 31410
15.Nowacki OlgierdFiala Josef5-108-3-823411
16.Krejčí PetrČernohorský Jindřich104-47 31511
17.Mrozek AndrzejRambousek Martin-4469 31611
18.Parszuto DariuszRoleček Patrik-988-6732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Petr22Fiala Josef40
Mrozek Andrzej22Černohorský Jindřich31
Parszuto Dariusz13Rambousek Martin31
Nowacki Olgierd13Roleček Patrik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19659:510TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
595  3010
2.Dyntar Petr
Kuře Otakar
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
879  3020
3.Dyntar PetrČerný Miroslav1759  3030
4.Cvetanov KrasimirHoleček Petr-61041 3140
5.Kuře OtakarKubeček Josef-9-88283250
6.Trejtnar LadislavHornych Josef56-79 3160
7.Cvetanov KrasimirČerný Miroslav-98-9793270
8.Kuře OtakarHoleček Petr785  3080
9.Trejtnar LadislavKubeček Josef-6269 3190
10.Dyntar PetrHornych Josef7910  30100
11.Kuře OtakarČerný Miroslav458  30110
12.Trejtnar LadislavHoleček Petr-9459 31120
13.Dyntar PetrKubeček Josef-9-769-923121
14.Cvetanov KrasimirHornych Josef-761-9932131
15.Trejtnar LadislavČerný Miroslav767  30141
16.Dyntar PetrHoleček Petr-9-9-10  03142
17.Cvetanov KrasimirKubeček JosefWO    30152
18.Kuře OtakarHornych JosefWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyntar Petr22Černý Miroslav04
Cvetanov Krasimir30Holeček Petr13
Kuře Otakar30Kubeček Josef12
Trejtnar Ladislav40Hornych Josef03
WO11WO11
WO Kuře - nevolnost WO Kubeček - nevolnost

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS