Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:28670:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
769  3010
2.Sedláček Vlastimil
Jerman Vladimír
 
 
Thér Jaroslav
Průša Libor
 
 
-810-6-9 1311
3.Urban Jaroslav ml.Průša Libor796  3021
4.Sedláček VlastimilThér Jaroslav-911-7-8 1322
5.Jerman VladimírPohner Pavel8-6-10-9 1323
6.Urban MartinKollert Václav679  3033
7.Sedláček VlastimilPrůša Libor910-7-8-62334
8.Jerman VladimírThér Jaroslav-79-6-7 1335
9.Urban MartinPohner Pavel687  3045
10.Urban Jaroslav ml.Kollert Václav475  3055
11.Jerman VladimírPrůša Libor-8-107-8 1356
12.Urban MartinThér Jaroslav1089  3066
13.Urban Jaroslav ml.Pohner Pavel578  3076
14.Sedláček VlastimilKollert Václav11-97-8-102377
15.Urban MartinPrůša Libor9-1067 3187
16.Urban Jaroslav ml.Thér Jaroslav869  3097
17.Sedláček VlastimilPohner Pavel-6108-7-82398
18.Jerman VladimírKollert Václav9-8-710-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Průša Libor22
Sedláček Vlastimil04Thér Jaroslav22
Jerman Vladimír04Pohner Pavel22
Urban Martin40Kollert Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37546:614TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Havrlant Zdeněk
Kadaník Martin
 
 
-7-10-8  0301
2.Dušek Jaroslav
Kozák Zdeněk
 
 
Kopecký Pavel
Pelikus Bronislav
 
 
7-8-6-2 1302
3.Zelený PetrKopecký Pavel-5-5-7  0303
4.Dušek JaroslavPelikus Bronislav-3-3-5  0304
5.Kozák ZdeněkHavrlant Zdeněk-8-610-8 1305
6.Macoun PetrKadaník Martin10-75-1063215
7.Dušek JaroslavKopecký Pavel98-7-3-12316
8.Kozák ZdeněkNěmeček Miroslav522  3026
9.Macoun PetrHavrlant Zdeněk107-48 3136
10.Zelený PetrKadaník Martin-7-7-12  0337
11.Kozák ZdeněkKopecký Pavel9-6-11-7 1338
12.Macoun PetrNěmeček Miroslav878  3048
13.Zelený PetrHavrlant Zdeněk-9-10-9  0349
14.Dušek JaroslavKadaník Martin788  3059
15.Macoun PetrKopecký Pavel-8-104-3 13510
16.Zelený PetrNěmeček Miroslav986  30610
17.Dušek JaroslavHavrlant Zdeněk107-410 31710
18.Kozák ZdeněkKadaník Martin-5-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelený Petr13Kopecký Pavel40
Dušek Jaroslav22Pelikus Bronislav10
Kozák Zdeněk13Havrlant Zdeněk22
Macoun Petr31Kadaník Martin22
   Němeček Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu - TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41653:689TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
-9789 3110
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
-99-8-8 1311
3.Solovic MartinMrozek Andrzej-99-8693221
4.Trudičová LudmilaKrejčí Petr7-3-3-10 1322
5.Hoferka DušanNowacki Olgierd-11-6-8  0323
6.Špelda JiříParszuto Dariusz75-1-8-112324
7.Trudičová LudmilaMrozek Andrzej-797-9-92325
8.Hoferka DušanKrejčí Petr-7-6-10  0326
9.Špelda JiříNowacki Olgierd-45-4-8 1327
10.Solovic MartinParszuto Dariusz-8-94183237
11.Hoferka DušanMrozek Andrzej9-5-410-82338
12.Špelda JiříKrejčí Petr8-8139 3148
13.Solovic MartinNowacki Olgierd892  3058
14.Trudičová LudmilaParszuto Dariusz-8699 3168
15.Špelda JiříMrozek Andrzej-10-8-8  0369
16.Solovic MartinKrejčí Petr-5-10-10  03610
17.Trudičová LudmilaNowacki Olgierd-98-7-9 13611
18.Hoferka DušanParszuto Dariusz8-547 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solovic Martin31Mrozek Andrzej31
Trudičová Ludmila13Krejčí Petr31
Hoferka Dušan13Nowacki Olgierd31
Špelda Jiří13Parszuto Dariusz13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČKRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:37761:738TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
-5469 3110
2.Hlávka Jiří
Ligač Jozef
 
 
Kuře Otakar
Dyntar Petr
 
 
-698-1043220
3.Hlávka JiříCvetanov Krasimir-29711 3130
4.Dobiáš LubomírKuře Otakar98-15-983240
5.Rosa ZdeněkTrejtnar Ladislav-109-77-102341
6.Liška JiříDyntar Petr-986-983251
7.Dobiáš LubomírCvetanov Krasimir9-11-97-62352
8.Rosa ZdeněkKuře Otakar7-8-7-11 1353
9.Liška JiříTrejtnar Ladislav-7-8-9  0354
10.Hlávka JiříDyntar Petr-995-793264
11.Rosa ZdeněkCvetanov Krasimir-510128 3174
12.Liška JiříKuře Otakar184  3084
13.Hlávka JiříTrejtnar Ladislav5-8-4-13 1385
14.Dobiáš LubomírDyntar Petr-7-985-82386
15.Liška JiříCvetanov Krasimir-7-66-8 1387
16.Hlávka JiříKuře Otakar-49-9573297
17.Dobiáš LubomírTrejtnar Ladislav8-6-69732107
18.Rosa ZdeněkDyntar Petr6-5713 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří31Cvetanov Krasimir22
Dobiáš Lubomír22Kuře Otakar13
Rosa Zdeněk22Trejtnar Ladislav31
Liška Jiří22Dyntar Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19707:591TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Martin
Stein Filip
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
-13948 3110
2.Nedomlel Lukáš
Fidra Stanislav
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
7810  3020
3.Stein FilipHoleček Petr-8-65983230
4.Fidra StanislavHornych Josef-8-913-12 1331
5.Stein MartinKubeček Josef669  3041
6.Nedomlel LukášČerný Miroslav-5759 3151
7.Fidra StanislavHoleček Petr-98810 3161
8.Stein MartinHornych Josef4-745 3171
9.Nedomlel LukášKubeček Josef886  3081
10.Stein FilipČerný Miroslav1187  3091
11.Stein MartinHoleček Petr698  30101
12.Nedomlel LukášHornych Josef57-88 31111
13.Stein FilipMajdiak Jan-5610-10-1623112
14.Fidra StanislavČerný Miroslav-129-9-8 13113
15.Nedomlel LukášHoleček Petr674  30123
16.Stein FilipHornych Josef-497-7-1223124
17.Fidra StanislavMajdiak Jan688  30134
18.Stein MartinČerný Miroslav1198  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stein Filip22Holeček Petr04
Fidra Stanislav22Hornych Josef22
Stein Martin40Kubeček Josef02
Nedomlel Lukáš40Černý Miroslav13
   Majdiak Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:47582:729TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Martin
Ptáček Antonín
 
 
Fiala Josef
Kozák Ladislav
 
 
-88-46-72301
2.Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
Černohorský Jindřich
Roleček Patrik
 
 
-8-76-2 1302
3.Ducháč MartinFiala Josef-6-96-12 1303
4.Barták ZdeněkČernohorský Jindřich107-8-6-72304
5.Ptáček AntonínRoleček Patrik-3-108-4 1305
6.Zmátlo JanRambousek Martin11-45-8-82306
7.Barták ZdeněkFiala Josef11-8-6-8 1307
8.Ptáček AntonínČernohorský Jindřich-3-3-5  0308
9.Zmátlo JanRoleček Patrik-9610-10-112309
10.Ducháč MartinRambousek Martin-6-7-5  03010
11.Ptáček AntonínKozák Ladislav-910-4-9 13011
12.Zmátlo JanČernohorský Jindřich-5-8-2  03012
13.Zelený MilanRoleček Patrik-4-6-4  03013
14.Barták ZdeněkRambousek Martin1114-813 31113
15.Zmátlo JanKozák Ladislav8-8-8-5 13114
16.Zelený MilanČernohorský Jindřich-3-9-6  03115
17.Barták ZdeněkRoleček Patrik1197  30215
18.Ptáček AntonínRambousek Martin8-7911 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ducháč Martin02Fiala Josef20
Barták Zdeněk22Černohorský Jindřich40
Ptáček Antonín13Roleček Patrik31
Zmátlo Jan04Rambousek Martin22
Zelený Milan02Kozák Ladislav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS