Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14641:409TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černohorský Jindřich
Roleček Patrik
 
 
Kuře Otakar
Dyntar Petr
 
 
459  3010
2.Fiala Josef
Rambousek Martin
 
 
Cvetanov Krasimir
Trejtnar Ladislav
 
 
768  3020
3.Roleček PatrikCvetanov Krasimir-5589 3130
4.Fiala JosefTrejtnar Ladislav693  3040
5.Černohorský JindřichDyntar Petr655  3050
6.Rambousek MartinKuře Otakar579  3060
7.Fiala JosefCvetanov Krasimir12106  3070
8.Černohorský JindřichTrejtnar Ladislav435  3080
9.Rambousek MartinDyntar Petr-10-810963290
10.Roleček PatrikKuře Otakar-69-48732100
11.Kozák LadislavCvetanov Krasimir-11-11-7  03101
12.Rambousek MartinTrejtnar LadislavWO    30111
13.Roleček PatrikDyntar Petr-88-116-823112
14.Fiala JosefKuře OtakarWO    30122
15.Rambousek MartinCvetanov Krasimir884  30132
16.Roleček PatrikTrejtnar LadislavWO    30142
17.Fiala JosefDyntar Petr-69-4-9 13143
18.Kozák LadislavKuře OtakarWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roleček Patrik21Cvetanov Krasimir13
Fiala Josef21Trejtnar Ladislav02
Černohorský Jindřich20Dyntar Petr22
Rambousek Martin30Kuře Otakar02
Kozák Ladislav01   
WO40WO04
Nedohráli hráči hosrtí pro zranění: Trejtnar - rameno, Kuře - koleno.



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:23698:588TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
-39-81063210
2.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Ptáček Antonín
Ducháč Milan
 
 
-697-853220
3.Krejčí PetrZmátlo Jan119-99 3130
4.Nowacki OlgierdDucháč Milan-9-47813240
5.Parszuto DariuszPtáček Antonín2-3-8-9 1341
6.Mrozek AndrzejBarták Zdeněk1110-55 3151
7.Nowacki OlgierdZmátlo Jan2-753 3161
8.Parszuto DariuszDucháč Milan9-457 3171
9.Mrozek AndrzejPtáček Antonín54-810 3181
10.Krejčí PetrBarták Zdeněk779  3091
11.Parszuto DariuszZmátlo Jan-9-6-9  0392
12.Mrozek AndrzejDucháč Milan977  30102
13.Krejčí PetrPtáček Antonín255  30112
14.Nowacki OlgierdBarták Zdeněk-8-9791032122
15.Mrozek AndrzejZmátlo Jan-16211 31132
16.Krejčí PetrDucháč Milan78-310 31142
17.Nowacki OlgierdPtáček Antonín373  30152
18.Parszuto DariuszBarták Zdeněk-4-897932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Petr40Zmátlo Jan13
Nowacki Olgierd40Ducháč Milan04
Parszuto Dariusz22Ptáček Antonín13
Mrozek Andrzej40Barták Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33644:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikus Bronislav
Němeček Miroslav
 
 
Doubek Ondřej
Kozák Jan
 
 
610-77 3110
2.Šumpík Jiří
Kadaník Martin
 
 
Stein Martin
Nedomlel Lukáš
 
 
-6-6-7  0311
3.Pelikus BronislavNedomlel Lukáš755  3021
4.Šumpík JiříStein Martin8-7-8-11 1322
5.Kadaník MartinKozák Ondřej-948-11-162323
6.Němeček MiroslavDoubek Ondřej3-97-7-42324
7.Šumpík JiříNedomlel Lukáš-8-8-9  0325
8.Kadaník MartinStein Martin87-10-11-42326
9.Němeček MiroslavKozák Ondřej10106  3036
10.Pelikus BronislavDoubek Ondřej987  3046
11.Kadaník MartinNedomlel Lukáš-8-10-10  0347
12.Němeček MiroslavStein Martin-10-9-4  0348
13.Pelikus BronislavKozák Ondřej8-6-8963258
14.Kopecký PavelDoubek Ondřej859  3068
15.Němeček MiroslavNedomlel Lukáš-28-4-3 1369
16.Pelikus BronislavStein Martin-109-7673279
17.Kopecký PavelKozák Ondřej83-75 3189
18.Kadaník MartinDoubek Ondřej998  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikus Bronislav40Nedomlel Lukáš31
Šumpík Jiří02Stein Martin31
Kadaník Martin13Kozák Ondřej13
Němeček Miroslav13Doubek Ondřej13
Kopecký Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30710:661TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Kollert Václav
 
 
Rolínek Petr
Hlávka Jiří
 
 
-6999 3110
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Dobiáš Lubomír
Čápová Lenka
 
 
169  3020
3.Průša LiborRolínek Petr8-5-7-9 1321
4.Thér JaroslavČápová Lenka18-1512 3131
5.Kollert VáclavDobiáš Lubomír-311-9-9 1332
6.Šubíř PavelHlávka Jiří899  3042
7.Thér JaroslavRolínek Petr5-7-59-122343
8.Kollert VáclavČápová Lenka104-68 3153
9.Šubíř PavelDobiáš Lubomír1066  3063
10.Průša LiborHlávka Jiří-7610-10-52364
11.Kollert VáclavRolínek Petr-73-5-4 1365
12.Šubíř PavelČápová Lenka57-69 3175
13.Průša LiborDobiáš Lubomír45-6-9-82376
14.Thér JaroslavHlávka Jiří10-9-96113286
15.Šubíř PavelRolínek Petr9-1196 3196
16.Průša LiborČápová Lenka8104  30106
17.Thér JaroslavDobiáš Lubomír8-810-10832116
18.Kollert VáclavHlávka Jiří-11-10-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Libor13Rolínek Petr31
Thér Jaroslav31Čápová Lenka04
Kollert Václav13Dobiáš Lubomír22
Šubíř Pavel40Hlávka Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21727:573TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Dudek Petr
 
 
Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
-57-8-10 1301
2.Hauschke Tomáš
Rýgl Petr ml.
 
 
Trudičová Ludmila
Hoferka Dušan
 
 
678  3011
3.Dudek PetrŠpelda Jiří-117-8413221
4.Hauschke TomášTrudičová Ludmila-864-963231
5.Rýgl Petr ml.Solovic Martin-139-117-82332
6.Mifek MilanHoferka Dušan85-48 3142
7.Hauschke Tomᚊpelda Jiří856  3052
8.Rýgl Petr ml.Trudičová Ludmila1084  3062
9.Mifek MilanSolovic Martin8-6-86-52363
10.Dudek PetrHoferka Dušan10-964 3173
11.Rýgl Petr ml.Špelda Jiří8-8-8783283
12.Mifek MilanTrudičová Ludmila45-85 3193
13.Dudek PetrSolovic Martin569  30103
14.Hauschke TomášHoferka Dušan565  30113
15.Mifek MilanŠpelda Jiří88-68 31123
16.Dudek PetrTrudičová Ludmila31010  30133
17.Hauschke TomášSolovic Martin8-786 31143
18.Rýgl Petr ml.Hoferka Dušan-101255 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudek Petr40Špelda Jiří04
Hauschke Tomáš40Trudičová Ludmila04
Rýgl Petr ml.31Solovic Martin22
Mifek Milan31Hoferka Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29562:505TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Sedláček Vlastimil
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
8-4-6-5 1301
2.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Dušek Jaroslav
Kozák Zdeněk
 
 
147  3011
3.Urban Jaroslav ml.Macoun Petr36-107 3121
4.Sedláček VlastimilKozák Zdeněk-11-94-13 1322
5.Sedláček RadekZelený Petr-7-3-7  0323
6.Urban MartinDušek Jaroslav-12-9-11  0324
7.Sedláček VlastimilMacoun Petr6-10610 3134
8.Sedláček RadekKozák Zdeněk-7-11-8  0335
9.Urban MartinZelený Petr646  3045
10.Urban Jaroslav ml.Dušek Jaroslav632  3055
11.Sedláček RadekMacoun Petr-8-6-6  0356
12.Urban MartinKozák Zdeněk127  3066
13.Urban Jaroslav ml.Zelený Petr523  3076
14.Sedláček VlastimilDušek Jaroslav-9-6-6  0377
15.Urban MartinMacoun Petr-5567 3187
16.Urban Jaroslav ml.Kozák Zdeněk78-37 3197
17.Sedláček VlastimilZelený Petr67-89 31107
18.Sedláček RadekDušek Jaroslav-3-5-1  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Macoun Petr13
Sedláček Vlastimil22Kozák Zdeněk22
Sedláček Radek04Zelený Petr13
Urban Martin31Dušek Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS