Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14659:465TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Nowacki Olgierd
 
 
Kubeček Josef
Majdiak Jan
 
 
1179  3010
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Hornych Josef
Černý Miroslav
 
 
576  3020
3.Nowacki OlgierdČerný Miroslav917  3030
4.Parszuto DariuszKubeček Josef339  3040
5.Podhorský PavelHornych Josef-78-8-7 1341
6.Mrozek AndrzejMajdiak Jan445  3051
7.Parszuto DariuszČerný Miroslav8-278 3161
8.Podhorský PavelKubeček Josef93-56 3171
9.Mrozek AndrzejHornych Josef-10573 3181
10.Nowacki OlgierdMajdiak Jan44-112 3191
11.Podhorský PavelČerný Miroslav-11-411-8 1392
12.Mrozek AndrzejKubeček Josef7-966 31102
13.Nowacki OlgierdHornych Josef596  30112
14.Parszuto DariuszMajdiak Jan7106  30122
15.Mrozek AndrzejČerný Miroslav59-96 31132
16.Nowacki OlgierdKubeček Josef-4435 31142
17.Parszuto DariuszHornych Josef9105  30152
18.Podhorský PavelMajdiak Jan42-87 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nowacki Olgierd40Černý Miroslav13
Parszuto Dariusz40Kubeček Josef04
Podhorský Pavel22Hornych Josef13
Mrozek Andrzej40Majdiak Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32590:596TJ Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Pavel
Havrlant Zdeněk
 
 
Černohorský Jindřich
Fiala Josef
 
 
13-4-4-4 1301
2.Šumpík Jiří
Joneš Patrik
 
 
Borůvka Petr
Borecká Kateřina
 
 
1010-55 3111
3.Havrlant ZdeněkČernohorský Jindřich-6-10-5  0312
4.Šumpík JiříFiala Josef-9-997-12313
5.Joneš PatrikBorůvka Petr10-919 3123
6.Kopecký PavelBorecká Kateřina754  3033
7.Šumpík JiříČernohorský Jindřich9-3-3-4 1334
8.Joneš PatrikFiala Josef-14-7-6  0335
9.Kopecký PavelBorůvka Petr957  3045
10.Havrlant ZdeněkBorecká Kateřina585  3055
11.Joneš PatrikČernohorský Jindřich-5-8-4  0356
12.Kopecký PavelFiala Josef10-8-6-8 1357
13.Havrlant ZdeněkBorůvka Petr1065  3067
14.Šumpík JiříBorecká Kateřina2513  3077
15.Němeček MiroslavČernohorský Jindřich-5-9-6  0378
16.Havrlant ZdeněkFiala Josef6-11-98-52379
17.Šumpík JiříBorůvka Petr9-10-710-923710
18.Joneš PatrikBorecká Kateřina661  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrlant Zdeněk22Černohorský Jindřich40
Šumpík Jiří13Fiala Josef40
Joneš Patrik22Borůvka Petr13
Kopecký Pavel21Borecká Kateřina04
Němeček Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
1 scr
BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18648:509TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
610-12-5-62301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Ducháč Milan
Truchlík František
 
 
9107  3011
3.Průša LiborBarták Zdeněk8-9-5-5 1312
4.Thér JaroslavZmátlo Jan-11-83-8 1313
5.Pohner PavelDucháč Milan-3766 3123
6.Šubíř PavelPtáček Antonín878  3033
7.Thér JaroslavBarták Zdeněk6910  3043
8.Pohner PavelZmátlo Jan-5-8-9  0344
9.Šubíř PavelDucháč Milan6-893 3154
10.Průša LiborPtáček Antonín514  3064
11.Pohner PavelBarták Zdeněk-7999 3174
12.Šubíř PavelZmátlo Jan1096  3084
13.Průša LiborDucháč Milan87-710 3194
14.Thér JaroslavPtáček Antonín566  30104
15.Šubíř PavelTruchlík František5-934 31114
16.Průša LiborZmátlo JanWO    30124
17.Thér JaroslavDucháč Milan9811  30134
18.Pohner PavelPtáček Antonín-71293 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor21Barták Zdeněk12
Thér Jaroslav31Zmátlo Jan21
Pohner Pavel31Ducháč Milan04
Šubíř Pavel40Ptáček Antonín04
   Truchlík František01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15691:478TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsar Jiří
Mifek Milan
 
 
Stein Filip
Stein Martin
 
 
833  3010
2.Rýgl Petr ml.
Hauschke Tomáš
 
 
Fidra Stanislav
Kozák Ondřej
 
 
11106  3020
3.Dudek PetrStein Martin-89-6-8 1321
4.Hauschke TomášKozák Ondřej441  3031
5.Rýgl Petr ml.Stein Filip65-87 3141
6.Mifek MilanFidra Stanislav442  3051
7.Hauschke TomášStein Martin-78-8773261
8.Rýgl Petr ml.Kozák Ondřej7310  3071
9.Mifek MilanStein Filip576  3081
10.Dudek PetrFidra Stanislav4610  3091
11.Rýgl Petr ml.Stein Martin1079  30101
12.Krejsar JiříKozák Ondřej8-10-68332111
13.Dudek PetrStein Filip525  30121
14.Hauschke TomášFidra Stanislav458  30131
15.Krejsar JiříStein Martin14-98-7832141
16.Dudek PetrKozák Ondřej-6-1217-823142
17.Hauschke TomášStein Filip653  30152
18.Rýgl Petr ml.Fidra Stanislav-7-975432162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dudek Petr22Stein Martin13
Hauschke Tomáš40Kozák Ondřej13
Rýgl Petr ml.40Stein Filip04
Mifek Milan20Fidra Stanislav04
Krejsar Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ŽďárkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:26549:507TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Dobiáš Lubomír
Liška Jiří
 
 
464  3010
2.Špaček Václav
Sedláček Vlastimil
 
 
Rolínek Petr
Hlávka Jiří
 
 
10-36-6-92311
3.Urban Jaroslav ml.Dobiáš Lubomír9610  3021
4.Sedláček VlastimilRolínek Petr-8-610-6 1322
5.Špaček VáclavLiška Jiří-8-9-4  0323
6.Urban MartinHlávka Jiří869  3033
7.Sedláček VlastimilDobiáš Lubomír108-10-493243
8.Špaček VáclavRolínek Petr-5-9-5  0344
9.Urban MartinLiška Jiří365  3054
10.Urban Jaroslav ml.Hlávka Jiří654  3064
11.Špaček VáclavDobiáš Lubomír-3-5-4  0365
12.Urban MartinRolínek Petr10103  3075
13.Urban Jaroslav ml.Liška Jiří551  3085
14.Sedláček VlastimilHlávka Jiří10-11-4-9 1386
15.Urban MartinDobiáš Lubomír644  3096
16.Urban Jaroslav ml.Rolínek Petr754  30106
17.Sedláček VlastimilLiška Jiří-9-7-8  03107
18.Špaček VáclavHlávka Jiří-2-8-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Dobiáš Lubomír13
Sedláček Vlastimil13Rolínek Petr22
Špaček Václav04Liška Jiří22
Urban Martin40Hlávka Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31696:657TJ Knauf Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
-8117-973210
2.Dušek Jaroslav
Kozák Zdeněk
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
-4666 3120
3.Kozák ZdeněkŠpelda Jiří4117  3030
4.Macoun PetrTrudičová Ludmila147-7-6-62331
5.Dušek JaroslavSolovic Martin-7555 3141
6.Zelený PetrHoferka Dušan-5-6-5  0342
7.Macoun PetrŠpelda Jiří-279-3103252
8.Dušek JaroslavTrudičová Ludmila3105  3062
9.Zelený PetrSolovic Martin-8-7-5  0363
10.Kozák ZdeněkHoferka Dušan1174  3073
11.Dušek JaroslavŠpelda Jiří73-1010 3183
12.Zelený PetrTrudičová Ludmila9-786 3193
13.Kozák ZdeněkSolovic Martin-1069-3-62394
14.Macoun PetrHoferka Dušan7-92-11732104
15.Zelený PetrŠpelda Jiří7-9-6-5 13105
16.Kozák ZdeněkTrudičová Ludmila11-87-6-623106
17.Macoun PetrSolovic Martin8-26-10932116
18.Dušek JaroslavHoferka Dušan6-1177 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Zdeněk22Špelda Jiří13
Macoun Petr31Trudičová Ludmila22
Dušek Jaroslav40Solovic Martin22
Zelený Petr13Hoferka Dušan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS