Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19660:495TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Miroslav
Pelikus Bronislav
 
 
Kuře Otakar
Madarász Štefan
 
 
975  3010
2.Havrlant Zdeněk
Kadaník Martin
 
 
Trejtnar Ladislav
Cvetanov Krasimir
 
 
-4-44-7 1311
3.Havrlant ZdeněkCvetanov Krasimir867  3021
4.Šumpík JiříTrejtnar Ladislav-6497 3131
5.Pelikus BronislavKuře Otakar102-9-1293241
6.Kadaník MartinMadarász Štefan975  3051
7.Šumpík JiříCvetanov Krasimir-7-9-7  0352
8.Pelikus BronislavTrejtnar Ladislav-89610 3162
9.Kadaník MartinKuře Otakar-117-7853272
10.Havrlant ZdeněkMadarász Štefan966  3082
11.Pelikus BronislavCvetanov Krasimir10910  3092
12.Kadaník MartinTrejtnar Ladislav104-810 31102
13.Havrlant ZdeněkKuře OtakarWO    30112
14.Joneš PatrikMadarász Štefan-7-6-11  03113
15.Kadaník MartinCvetanov Krasimir-46-99932123
16.Havrlant ZdeněkTrejtnar Ladislav541  30133
17.Joneš PatrikKuře OtakarWO    30143
18.Pelikus BronislavMadarász Štefan-91224 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrlant Zdeněk30Cvetanov Krasimir13
Šumpík Jiří11Trejtnar Ladislav04
Pelikus Bronislav40Kuře Otakar02
Kadaník Martin40Madarász Štefan13
Joneš Patrik01   
WO20WO02
Kuře zranění kolena



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12661:449TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
Hornych Josef
Kubeček Josef
 
 
6-7-129-102301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
538  3011
3.Průša LiborČerný Miroslav68-75 3121
4.Thér JaroslavHornych Josef498  3031
5.Pohner PavelKubeček Josef87-52 3141
6.Šubíř PavelHoleček Petr347  3051
7.Thér JaroslavČerný Miroslav12-898 3161
8.Pohner PavelHornych Josef-91075 3171
9.Šubíř PavelKubeček Josef853  3081
10.Průša LiborHoleček Petr647  3091
11.Kollert VáclavČerný Miroslav-5-87-9 1392
12.Šubíř PavelHornych Josef756  30102
13.Průša LiborKubeček Josef388  30112
14.Thér JaroslavHoleček Petr619  30122
15.Šubíř PavelČerný Miroslav553  30132
16.Průša LiborHornych Josef757  30142
17.Thér JaroslavKubeček Josef246  30152
18.Kollert VáclavHoleček Petr-7-998632162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor40Černý Miroslav13
Thér Jaroslav40Hornych Josef04
Pohner Pavel20Kubeček Josef04
Šubíř Pavel40Holeček Petr04
Kollert Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vysoká Srbská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysoká Srbská 33, 549 31 Vysoká Srbská, sál hospody Na kopciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:24621:531TJ Sokol Vysoká Srbská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifek Milan
Krejsar Jiří
 
 
Černohorský Jindřich
Borecká Kateřina
 
 
5-686 3110
2.Hauschke Tomáš
Rýgl Petr ml.
 
 
Fiala Josef
Borůvka Petr
 
 
4105  3020
3.Hauschke TomášČernohorský Jindřich-7711-733230
4.Dudek PetrFiala Josef-55-6-5 1331
5.Rýgl Petr ml.Borecká Kateřina566  3041
6.Mifek MilanBorůvka Petr395  3051
7.Dudek PetrČernohorský Jindřich-69-4-5 1352
8.Rýgl Petr ml.Fiala Josef-8-8-8  0353
9.Mifek MilanBorecká Kateřina344  3063
10.Hauschke TomášBorůvka Petr556  3073
11.Rýgl Petr ml.Černohorský Jindřich-6-29-5 1374
12.Mifek MilanFiala Josef9-96-6-62375
13.Hauschke TomášBorecká Kateřina456  3085
14.Dudek PetrBorůvka Petr947  3095
15.Mifek MilanČernohorský Jindřich-857-6-92396
16.Hauschke TomášFiala Josef8-7-810-62397
17.Dudek PetrBorecká Kateřina5119  30107
18.Rýgl Petr ml.Borůvka Petr766  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hauschke Tomáš31Černohorský Jindřich31
Dudek Petr22Fiala Josef40
Rýgl Petr ml.22Borecká Kateřina04
Mifek Milan22Borůvka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33588:563TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vlastimil
Sedláček Radek
 
 
Ducháč Milan
Truchlík František
 
 
7-5-6-7 1301
2.Urban Martin
Urban Jaroslav ml.
 
 
Zmátlo Jan
Barták Zdeněk
 
 
4-7510 3111
3.Urban Jaroslav ml.Zmátlo Jan396  3021
4.Sedláček VlastimilBarták Zdeněk-8-6119-52322
5.Sedláček RadekDucháč Milan-7-2-10  0323
6.Urban MartinPtáček Antonín47-93 3133
7.Sedláček VlastimilZmátlo Jan-8-8-7  0334
8.Sedláček RadekBarták Zdeněk-8-9-5  0335
9.Urban MartinDucháč Milan559  3045
10.Urban Jaroslav ml.Ptáček Antonín64-98 3155
11.Sedláček RadekZmátlo Jan-6-5-10  0356
12.Urban MartinBarták Zdeněk5710  3066
13.Urban Jaroslav ml.Ducháč Milan-11-8-8  0367
14.Sedláček VlastimilPtáček Antonín4-9-99-102368
15.Urban MartinZmátlo Jan556  3078
16.Urban Jaroslav ml.Truchlík František762  3088
17.Sedláček VlastimilDucháč Milan8-6-8-9 1389
18.Sedláček RadekPtáček Antonín-66-5-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.31Zmátlo Jan22
Sedláček Vlastimil04Barták Zdeněk21
Sedláček Radek04Ducháč Milan31
Urban Martin40Ptáček Antonín22
   Truchlík František01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:26634:531TJ Knauf Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Zdeněk
Dušek Jaroslav
 
 
Nedomlel Lukáš
Kozák Ondřej
 
 
637  3010
2.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Stein Martin
Stein Filip
 
 
-8-7911-122311
3.Kozák ZdeněkNedomlel Lukáš-6-11-9  0312
4.Macoun PetrStein Martin-67-7-9 1313
5.Dušek JaroslavKozák Ondřej215  3023
6.Zelený PetrStein Filip483  3033
7.Macoun PetrNedomlel Lukáš7-8-10-6 1334
8.Dušek JaroslavStein Martin65-85 3144
9.Zelený PetrKozák Ondřej7-7-9-9 1345
10.Kozák ZdeněkStein Filip588  3055
11.Dušek JaroslavNedomlel Lukáš12-1299 3165
12.Zelený PetrStein Martin97-4-6-92366
13.Kozák ZdeněkKozák Ondřej647  3076
14.Macoun PetrStein Filip877  3086
15.Zelený PetrNedomlel Lukáš-8-6-9  0387
16.Kozák ZdeněkStein Martin-3-116-10 1388
17.Macoun PetrKozák Ondřej353  3098
18.Dušek JaroslavStein Filip1310  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Zdeněk22Nedomlel Lukáš31
Macoun Petr22Stein Martin31
Dušek Jaroslav40Kozák Ondřej13
Zelený Petr13Stein Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37674:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Dobiáš Lubomír
Čápová Lenka
 
 
-12-8510-72301
2.Špelda Jiří
Solovic Martin
 
 
Hlávka Jiří
Rolínek Petr
 
 
-10-8-7  0302
3.Špelda JiříRolínek Petr12-11-4-4 1303
4.Trudičová LudmilaDobiáš Lubomír-8-869-62304
5.Hoferka DušanHlávka Jiří-5-109-9 1305
6.Solovic MartinČápová Lenka-8947 3115
7.Trudičová LudmilaRolínek Petr911-10-983225
8.Hoferka DušanDobiáš Lubomír-6-6-5  0326
9.Solovic MartinHlávka Jiří94-5-873236
10.Špelda JiříČápová Lenka10-8-9573246
11.Hoferka DušanRolínek Petr11-5-7-7 1347
12.Solovic MartinDobiáš Lubomír778  3057
13.Špelda JiříHlávka Jiří10109  3067
14.Trudičová LudmilaČápová Lenka9911  3077
15.Solovic MartinRolínek Petr-6-8-7  0378
16.Špelda JiříDobiáš Lubomír-889-673288
17.Trudičová LudmilaHlávka Jiří-711-1-11 1389
18.Hoferka DušanČápová Lenka7-1052 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špelda Jiří31Rolínek Petr31
Trudičová Ludmila22Dobiáš Lubomír22
Hoferka Dušan13Hlávka Jiří22
Solovic Martin31Čápová Lenka04
Žádné.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS