Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39556:612TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Petr
Perutek Josef
 
 
Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
75-6-8-62301
2.Prosa Stanislav
Hrubeš Jaroslav
 
 
Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
789  3011
3.Perutek JosefTláskalová Klára687  3021
4.Prosa StanislavDuben Tomáš-44-78-62322
5.Čáp PetrKučerová Markéta-4-55-6 1323
6.Hrubeš JaroslavKučera Vratislav-139410 3133
7.Prosa StanislavTláskalová Klára-11-9-11  0334
8.Čáp PetrDuben Tomáš-4-6-8  0335
9.Hrubeš JaroslavKučerová Markéta788  3045
10.Perutek JosefKučera Vratislav-6-8-9  0346
11.Čáp PetrTláskalová Klára-4-9-9  0347
12.Hrubeš JaroslavDuben Tomáš878  3057
13.Perutek JosefKučerová Markéta5-6-9-6 1358
14.Prosa StanislavKučera Vratislav10-4-5-9 1359
15.Hrubeš JaroslavTláskalová Klára-8-9-7  03510
16.Perutek JosefDuben Tomáš-966-5532610
17.Prosa StanislavKučerová Markéta-6-8-9  03611
18.Čáp PetrKučera Vratislav-7-6-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perutek Josef22Tláskalová Klára31
Prosa Stanislav04Duben Tomáš22
Čáp Petr04Kučerová Markéta31
Hrubeš Jaroslav31Kučera Vratislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
1 scr
BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:47581:744TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piskora Pavel
Podhorský Pavel
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
8-5-411-12301
2.Bek Miroslav
Radwaňski Kazimierz
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
8-8-49-82302
3.Radwaňski KazimierzDvořáček Aleš-11-75-10 1303
4.Bek MiroslavJežek Pavel10-129-9173213
5.Piskora PavelKadlec Zdeněk-8-79-5 1314
6.Podhorský PavelKratěna Vojtěch-10106-4103224
7.Bek MiroslavDvořáček Aleš-9-2-5  0325
8.Piskora PavelJežek Pavel8-69-363235
9.Podhorský PavelKadlec Zdeněk8-9-8-8 1336
10.Radwaňski KazimierzKratěna Vojtěch-37-4-11 1337
11.Piskora PavelDvořáček Aleš837  3047
12.Podhorský PavelJežek Pavel9-87-663257
13.Radwaňski KazimierzKadlec Zdeněk-11-3-5  0358
14.Bek MiroslavKratěna Vojtěch-6-9-4  0359
15.Podhorský PavelDvořáček Aleš8-8-410-623510
16.Radwaňski KazimierzJežek Pavel8-8-4-2 13511
17.Bek MiroslavKadlec Zdeněk-6-8-2  03512
18.Piskora PavelKratěna VojtěchWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Radwaňski Kazimierz04Dvořáček Aleš31
Bek Miroslav13Ježek Pavel13
Piskora Pavel21Kadlec Zdeněk40
Podhorský Pavel22Kratěna Vojtěch21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30594:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Měšťanová Petra
Hamzová Klárka
 
 
879  3010
2.Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 
Kolátor Vladimír
Postupa Jan
 
 
-6-7-10  0311
3.Ligač JozefMěšťanová Petra-4-710-8 1312
4.Rosa ZdeněkHamzová Klárka76-10-10-82313
5.Škoda JiříKolátor Vladimír-10-7-12  0314
6.Šimůnek JosefPostupa Jan8107  3024
7.Rosa ZdeněkMěšťanová Petra-98812 3134
8.Škoda JiříHamzová Klárka82-10-12-82335
9.Šimůnek JosefKolátor Vladimír-6-1-1  0336
10.Ligač JozefPostupa Jan5147  3046
11.Škoda JiříMěšťanová Petra8710  3056
12.Šimůnek JosefHamzová Klárka-4-5-1  0357
13.Ligač JozefKolátor Vladimír-8-99-11 1358
14.Rosa ZdeněkPostupa Jan748  3068
15.Šimůnek JosefMěšťanová Petra-6-6-12  0369
16.Ligač JozefHamzová Klárka3107  3079
17.Rosa ZdeněkKolátor Vladimír9-266 3189
18.Škoda JiříPostupa Jan-9398 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ligač Jozef22Měšťanová Petra22
Rosa Zdeněk31Hamzová Klárka31
Škoda Jiří22Kolátor Vladimír31
Šimůnek Josef13Postupa Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52514:679TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojt Jan
Zetek Libor
 
 
Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
-7-4-7  0301
2.Madarász Štefan
Prokop Michal
 
 
Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
-4-4-10  0302
3.Prokop MichalHrobský Josef-5-38-8 1303
4.Madarász ŠtefanPábl Josef-5-9-9  0304
5.Zetek LiborHrobský Petr-97-7-10 1305
6.Rojt JanHrycík Ladislav-1095-8-82306
7.Madarász ŠtefanHrobský Josef-6-7-12  0307
8.Zetek LiborPábl Josef8-8-4-9 1308
9.Rojt JanHrobský Petr9-9-2153218
10.Prokop MichalHrycík Ladislav-5-6-5  0319
11.Zetek LiborHrobský Josef-8-7-7  03110
12.Rojt JanPábl Josef-5-87-9 13111
13.Prokop MichalHrobský Petr-12-8-7  03112
14.Madarász ŠtefanHrycík Ladislav-89-10-7 13113
15.Rojt JanHrobský Josef-567-5532213
16.Prokop MichalPábl Josef-8-2-7  03214
17.Madarász ŠtefanHrobský Petr-59-2-11 13215
18.Zetek LiborHrycík Ladislav-7-5-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal04Hrobský Josef31
Madarász Štefan04Pábl Josef40
Zetek Libor04Hrobský Petr31
Rojt Jan22Hrycík Ladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35589:607Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
5910  3010
2.Drapač Petr st.
Kuřátko Miloš
 
 
Jakl Pavel
Ungrád Jiří
 
 
-76-13-4 1311
3.Čápová LenkaTojnar Jiří st.-62-8-8 1312
4.Drapač Petr st.Jakl Pavel6-7-9-5 1313
5.Vaněk FrantišekSvoboda Vít-8-8-8  0314
6.Brát PetrUngrád Jiří324  3024
7.Drapač Petr st.Tojnar Jiří st.-4-94-6 1325
8.Vaněk FrantišekJakl Pavel7-13-9-8 1326
9.Brát PetrSvoboda Vít794  3036
10.Čápová LenkaUngrád Jiří4-688 3146
11.Kuřátko MilošTojnar Jiří st.-2-9-4  0347
12.Brát PetrJakl Pavel-81010-693257
13.Čápová LenkaSvoboda Vít-6-5-6  0358
14.Drapač Petr st.Ungrád Jiří968  3068
15.Brát PetrTojnar Jiří st.8-810-893278
16.Čápová LenkaJakl Pavel-6-4-7  0379
17.Drapač Petr st.Svoboda Vít-58-9-16 13710
18.Kuřátko MilošUngrád Jiří985  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čápová Lenka13Tojnar Jiří st.31
Drapač Petr st.13Jakl Pavel31
Vaněk František02Svoboda Vít31
Brát Petr40Ungrád Jiří04
Kuřátko Miloš11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS