Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:21686:543Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
5-92-963210
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
86-9-873220
3.Jakl PetrKolátor Vladimír-7-9-7  0321
4.Rubeš JaroslavOšťádal Jaroslav922  3031
5.Kubant MiroslavMěšťanová Petra7106  3041
6.Petera MilanHamzová Klárka1264  3051
7.Rubeš JaroslavKolátor Vladimír-71057 3161
8.Kubant MiroslavOšťádal Jaroslav694  3071
9.Petera MilanMěšťanová Petra467  3081
10.Jakl PetrHamzová Klárka78-108 3191
11.Kubant MiroslavKolátor Vladimír-10-6-7  0392
12.Petera MilanOšťádal Jaroslav7-766 31102
13.Jakl PetrMěšťanová Petra926  30112
14.Rubeš JaroslavHamzová Klárka6-10-1212632122
15.Petera MilanKolátor Vladimír-949-5632132
16.Jakl PetrOšťádal Jaroslav-88-9-7 13133
17.Rubeš JaroslavMěšťanová Petra868  30143
18.Kubant MiroslavHamzová Klárka-7987 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakl Petr22Kolátor Vladimír22
Rubeš Jaroslav40Ošťádal Jaroslav13
Kubant Miroslav31Měšťanová Petra04
Petera Milan40Hamzová Klárka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42646:690TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-101210-8-92301
2.Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
Hrobský Petr
Pábl Josef
 
 
-9662 3111
3.Petráško MilanPábl Josef-10-109-6 1312
4.Bouček StanislavHrobský Josef-5-3-6  0313
5.Hejzlar JaromírHrobský Petr393  3023
6.Špreňarová MiroslavaHrycík Ladislav8-10-8-8 1324
7.Bouček StanislavPábl Josef6-1098 3134
8.Hejzlar JaromírHrobský Josef9-3-76-82335
9.Špreňarová MiroslavaHrobský Petr-9-6-10  0336
10.Petráško MilanHrycík Ladislav11-83-9-92337
11.Hejzlar JaromírPábl Josef7-5-66-82338
12.Špreňarová MiroslavaHrobský Josef-9-9-6  0339
13.Petráško MilanHrobský Petr-4799 3149
14.Bouček StanislavHrycík Ladislav-8-4-12  03410
15.Špreňarová MiroslavaPábl Josef-7-2-10  03411
16.Petráško MilanHrobský Josef87-5-81132511
17.Bouček StanislavHrobský Petr9-10-9-9 13512
18.Hejzlar JaromírHrycík Ladislav8-797 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráško Milan22Pábl Josef31
Bouček Stanislav13Hrobský Josef31
Hejzlar Jaromír22Hrobský Petr22
Špreňarová Miroslava04Hrycík Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41646:700Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutek Josef
Hrubý Bohuslav
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
10-12-5-5 1301
2.Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
Krupička Vladimír
Tojnar Jiří st.
 
 
8-995 3111
3.Prosa StanislavSvoboda Vít-5614-4-82312
4.Perutek JosefKrupička Vladimír-4141010 3122
5.Hrubeš JaroslavTojnar Jiří st.-9-2-5  0323
6.Hrubý BohuslavJakl Pavel7-2-9-4 1324
7.Perutek JosefSvoboda Vít-11-797-92325
8.Hrubeš JaroslavKrupička Vladimír676  3035
9.Hrubý BohuslavTojnar Jiří st.-610-10-9 1336
10.Prosa StanislavJakl Pavel-97-107-92337
11.Hrubeš JaroslavSvoboda Vít-8-9-10  0338
12.Hrubý BohuslavKrupička Vladimír1074  3048
13.Prosa StanislavTojnar Jiří st.-5-5-7  0349
14.Perutek JosefJakl Pavel79-99 3159
15.Hrubý BohuslavSvoboda Vít-8-11-1  03510
16.Prosa StanislavKrupička Vladimír5-78-8732610
17.Perutek JosefTojnar Jiří st.-47-12-6 13611
18.Hrubeš JaroslavJakl Pavel7-10-93-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prosa Stanislav13Svoboda Vít40
Perutek Josef22Krupička Vladimír04
Hrubeš Jaroslav13Tojnar Jiří st.40
Hrubý Bohuslav13Jakl Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37612:655TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Drapač Petr st.
Čápová Lenka
 
 
-9-710-8 1301
2.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
6119  3011
3.Radwaňski KazimierzČápová Lenka9-5-10-10 1312
4.Podhorský PavelVaněk František-710814 3122
5.Bek MiroslavBrát Petr-6-7-9  0323
6.Brzecki PiotrDrapač Petr st.-9296 3133
7.Podhorský PavelČápová Lenka-889-993243
8.Bek MiroslavVaněk František-6-7-8  0344
9.Brzecki PiotrBrát Petr97-95 3154
10.Radwaňski KazimierzDrapač Petr st.-1010-8-4 1355
11.Bek MiroslavČápová Lenka-7-4-9  0356
12.Brzecki PiotrVaněk František79-89 3166
13.Radwaňski KazimierzBrát Petr-9-19-7 1367
14.Podhorský PavelDrapač Petr st.-10-129-9 1368
15.Brzecki PiotrČápová Lenka79-37 3178
16.Radwaňski KazimierzVaněk František-9-3-9  0379
17.Podhorský PavelBrát Petr958  3089
18.Bek MiroslavDrapač Petr st.-8-8-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Radwaňski Kazimierz04Čápová Lenka22
Podhorský Pavel31Vaněk František22
Bek Miroslav04Brát Petr22
Brzecki Piotr40Drapač Petr st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19640:521TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
6111  3010
2.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
724  3020
3.Ligač JozefPtáček Ladislav-8-119-5 1321
4.Mýl KarelRojt Jan-11994 3131
5.Rosa ZdeněkMadarász Štefan-16697 3141
6.Škoda JiříZetek Libor4-588 3151
7.Mýl KarelPtáček Ladislav4-8-10-5 1352
8.Rosa ZdeněkRojt Jan897  3062
9.Škoda JiříMadarász Štefan989  3072
10.Ligač JozefZetek Libor881  3082
11.Rosa ZdeněkPtáček Ladislav-3-87-8 1383
12.Škoda JiříRojt Jan795  3093
13.Ligač JozefMadarász Štefan1077  30103
14.Mýl KarelZetek Libor-8-957-923104
15.Škoda JiříPtáček Ladislav5912  30114
16.Ligač JozefRojt Jan585  30124
17.Šimůnek JosefMadarász Štefan-3-7-7  03125
18.Rosa ZdeněkZetek Libor45-98 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ligač Jozef31Ptáček Ladislav31
Mýl Karel12Rojt Jan04
Rosa Zdeněk31Madarász Štefan13
Škoda Jiří40Zetek Libor13
Šimůnek Josef01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS