Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39725:701TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuřátko Miloš
Drapač Petr st.
 
 
Ligač Jozef
Škoda Jiří
 
 
9-5-9-10 1301
2.Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
Šimůnek Josef
Pilát Jaroslav
 
 
-4-96-12 1302
3.Kuřátko MilošLigač Jozef-68-9-8 1303
4.Drapač Petr st.Škoda Jiří8-7-6-9 1304
5.Vaněk FrantišekŠimůnek Josef647  3014
6.Hrstka MilanPilát Jaroslav-8-9106-82315
7.Drapač Petr st.Ligač Jozef7-9-810-102316
8.Vaněk FrantišekŠkoda Jiří8713  3026
9.Hrstka MilanŠimůnek Josef5-9-6783236
10.Kuřátko MilošPilát Jaroslav3-10-129-92337
11.Vaněk FrantišekLigač Jozef7-5-81063247
12.Hrstka MilanŠkoda Jiří6-99-583257
13.Kuřátko MilošŠimůnek Josef-8986 3167
14.Drapač Petr st.Pilát Jaroslav65-9-843277
15.Hrstka MilanLigač Jozef-6-9-5  0378
16.Kuřátko MilošŠkoda Jiří-468-7-92379
17.Drapač Petr st.Šimůnek Josef356  3089
18.Vaněk FrantišekPilát Jaroslav-910-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuřátko Miloš13Ligač Jozef31
Drapač Petr st.22Škoda Jiří22
Vaněk František31Šimůnek Josef04
Hrstka Milan22Pilát Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26714:587Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
567  3010
2.Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
65-12-873220
3.Jakl PavelRadwaňski Kazimierz-10769 3130
4.Krupička VladimírPodhorský Pavel55-7-6-52331
5.Tojnar Jiří st.Brzecki Piotr-6-7-6  0332
6.Svoboda VítBek Miroslav837  3042
7.Krupička VladimírRadwaňski Kazimierz57-95 3152
8.Tojnar Jiří st.Podhorský Pavel-9-99773262
9.Svoboda VítBrzecki Piotr-91048 3172
10.Jakl PavelBek Miroslav9-7410 3182
11.Tojnar Jiří st.Radwaňski Kazimierz953  3092
12.Svoboda VítPodhorský Pavel-15-11-5  0393
13.Jakl PavelBrzecki Piotr-1410-98232103
14.Krupička VladimírBek Miroslav106-107 31113
15.Svoboda VítRadwaňski Kazimierz544  30123
16.Jakl PavelPodhorský Pavel-710-98-723124
17.Krupička VladimírBrzecki Piotr-115-8-9 13125
18.Tojnar Jiří st.Bek Miroslav419  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakl Pavel31Radwaňski Kazimierz04
Krupička Vladimír22Podhorský Pavel31
Tojnar Jiří st.31Brzecki Piotr22
Svoboda Vít31Bek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20609:496TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
9-7511 3110
2.Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
79-118 3120
3.Hrycík LadislavPerutek Josef725  3030
4.Jirásek PetrProsa Stanislav-13-10-3  0331
5.Hrobský PetrHrubeš Jaroslav-188-7-7 1332
6.Pábl JosefČáp Petr152  3042
7.Jirásek PetrPerutek Josef-4-493-62343
8.Hrobský PetrProsa Stanislav65-4-633253
9.Pábl JosefHrubeš Jaroslav788  3063
10.Hrycík LadislavČáp Petr157  3073
11.Hrobský PetrPerutek Josef-4-7-8  0374
12.Pábl JosefProsa Stanislav337  3084
13.Hrycík LadislavHrubeš Jaroslav5107  3094
14.Jirásek PetrČáp Petr6-3109 31104
15.Pábl JosefPerutek Josef675  30114
16.Hrycík LadislavProsa Stanislav8510  30124
17.Jirásek PetrHrubeš Jaroslav-3-8-9  03125
18.Hrobský PetrČáp Petr693  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrycík Ladislav40Perutek Josef22
Jirásek Petr13Prosa Stanislav13
Hrobský Petr22Hrubeš Jaroslav22
Pábl Josef40Čáp Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30690:656TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
-11-87-8 1301
2.Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
-10-6-7  0302
3.Kolátor VladimírPetráško Milan-6-87-8 1303
4.Ošťádal JaroslavBouček Stanislav-7786 3113
5.Měšťanová PetraŠpreňarová Miroslava5-85-743223
6.Hamzová KlárkaHejzlar Jaromír1099  3033
7.Ošťádal JaroslavPetráško Milan7-8910 3143
8.Měšťanová PetraBouček Stanislav-59-4-11 1344
9.Hamzová KlárkaŠpreňarová Miroslava-591010 3154
10.Kolátor VladimírHejzlar Jaromír6-999 3164
11.Měšťanová PetraPetráško Milan-410-3593274
12.Hamzová KlárkaBouček Stanislav11-379 3184
13.Kolátor VladimírŠpreňarová Miroslava222  3094
14.Ošťádal JaroslavHejzlar Jaromír7-9-7-7 1395
15.Hamzová KlárkaPetráško Milan-710-66-72396
16.Kolátor VladimírBouček Stanislav6611  30106
17.Ošťádal JaroslavŠpreňarová Miroslava8-87-8732116
18.Měšťanová PetraHejzlar Jaromír11-9911 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolátor Vladimír31Petráško Milan22
Ošťádal Jaroslav31Bouček Stanislav13
Měšťanová Petra31Špreňarová Miroslava04
Hamzová Klárka31Hejzlar Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
2 scr
BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43564:609Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
-4-3-7  0301
2.Kadlec Zdeněk
Hofman Václav
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
5-66-7-52302
3.Ježek PavelJakl Petr-87-7-11 1303
4.Kadlec ZdeněkRubeš Jaroslav-8-876103213
5.Dvořáček AlešKubant Miroslav1111-7-7-82314
6.Hofman VáclavPetera Milan-12-7-6  0315
7.Kadlec ZdeněkJakl Petr-7-7-9  0316
8.Dvořáček AlešRubeš Jaroslav483  3026
9.Hofman VáclavKubant Miroslav-7-5-3  0327
10.Ježek PavelPetera Milan-94-9-5 1328
11.Dvořáček AlešJakl Petr97-7-753238
12.Hofman VáclavRubeš Jaroslav-5-6-7  0339
13.Ježek PavelKubant Miroslav-810-6-7 13310
14.Kadlec ZdeněkPetera MilanWO    30410
15.Hofman VáclavJakl Petr-4-5-4  03411
16.Ježek PavelRubeš Jaroslav-6-7-8  03412
17.Kadlec ZdeněkKubant Miroslav-78-89-1023413
18.Dvořáček AlešPetera MilanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel04Jakl Petr31
Kadlec Zdeněk12Rubeš Jaroslav22
Dvořáček Aleš21Kubant Miroslav40
Hofman Václav04Petera Milan20
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS