Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:19724:502TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
Hrubeš Jaroslav
 
 
WO    3010
2.Kučerová Markéta
Tláskalová Klára
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
8-9-97-102311
3.Kučera VratislavPerutek Josef-7989 3121
4.Duben TomášHrubeš Jaroslav8-996 3131
5.Kučerová MarkétaČáp Petr896  3041
6.Tláskalová KláraWO    3051
7.Duben TomášPerutek Josef-279-6123261
8.Kučerová MarkétaHrubeš Jaroslav-68-71093271
9.Tláskalová KláraČáp Petr657  3081
10.Kučera VratislavWO    3091
11.Kučerová MarkétaPerutek Josef6-937 31101
12.Tláskalová KláraHrubeš Jaroslav8-10911 31111
13.Kučera VratislavČáp Petr-8-657-1123112
14.Duben TomášWO    30122
15.Tláskalová KláraPerutek Josef-7-9107832132
16.Kučera VratislavHrubeš Jaroslav8-107-9632142
17.Duben TomášČáp Petr-1989 31152
18.Kučerová MarkétaWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kučera Vratislav21Perutek Josef04
Duben Tomáš30Hrubeš Jaroslav04
Kučerová Markéta30Čáp Petr13
Tláskalová Klára30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25660:552TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
8-7-6653210
2.Kadlec Zdeněk
Hofman Václav
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
-86-6-10 1311
3.Dvořáček AlešPodhorský Pavel2-866 3121
4.Kadlec ZdeněkBek Miroslav7119  3031
5.Hofman VáclavRadwaňski Kazimierz767  3041
6.Ježek PavelBrzecki Piotr846  3051
7.Kadlec ZdeněkPodhorský Pavel64-95 3161
8.Hofman VáclavBek Miroslav-5138-1263271
9.Ježek PavelRadwaňski Kazimierz12109  3081
10.Dvořáček AlešBrzecki Piotr-2-78-6 1382
11.Hofman VáclavPodhorský Pavel-7-8-8  0383
12.Ježek PavelBek Miroslav-9-98843293
13.Dvořáček AlešRadwaňski Kazimierz3-899 31103
14.Kadlec ZdeněkBrzecki Piotr-1110-4-10 13104
15.Ježek PavelPodhorský Pavel76-66 31114
16.Dvořáček AlešBek MiroslavWO    30124
17.Kadlec ZdeněkRadwaňski Kazimierz392  30134
18.Hofman VáclavBrzecki Piotr-2-10-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Aleš21Podhorský Pavel13
Kadlec Zdeněk31Bek Miroslav03
Hofman Václav22Radwaňski Kazimierz04
Ježek Pavel40Brzecki Piotr31
WO10WO01
Bek zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34656:625TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
9-8-711-82301
2.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
-9-5-6  0302
3.Kolátor VladimírLigač Jozef-118-7-9 1303
4.Měšťanová PetraRosa Zdeněk-9-8-8  0304
5.Ošťádal JaroslavŠkoda Jiří7-3510 3114
6.Hamzová KlárkaMýl Karel-8-15-7 1315
7.Měšťanová PetraLigač Jozef-8-64-8 1316
8.Ošťádal JaroslavRosa Zdeněk8-9-6-9 1317
9.Hamzová KlárkaŠkoda Jiří11-764 3127
10.Kolátor VladimírMýl Karel9-1064 3137
11.Ošťádal JaroslavLigač Jozef109-8-553247
12.Hamzová KlárkaRosa Zdeněk-8584 3157
13.Kolátor VladimírŠkoda Jiří936  3067
14.Měšťanová PetraMýl Karel-7-8-9  0368
15.Hamzová KlárkaLigač Jozef-21183 3178
16.Kolátor VladimírRosa Zdeněk38-9-1163288
17.Měšťanová PetraŠkoda Jiří-5695 3198
18.Ošťádal JaroslavMýl Karel4512  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolátor Vladimír31Ligač Jozef22
Měšťanová Petra13Rosa Zdeněk22
Ošťádal Jaroslav31Škoda Jiří04
Hamzová Klárka31Mýl Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:11623:406TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Rojt Jan
Prokop Michal
 
 
1018  3010
2.Hrobský Josef
Jirásek Petr
 
 
Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
682  3020
3.Jirásek PetrRojt Jan-7614-883230
4.Hrobský JosefProkop Michal101-63 3140
5.Hrycík LadislavMadarász Štefan347  3050
6.Pábl JosefZetek Libor64-67 3160
7.Hrobský JosefRojt Jan571  3070
8.Valčík LukášProkop Michal75-94 3180
9.Pábl JosefMadarász Štefan4614  3090
10.Jirásek PetrZetek Libor685  30100
11.Valčík LukášRojt Jan-7-8-9  03101
12.Pábl JosefProkop Michal423  30111
13.Jirásek PetrMadarász Štefan4108  30121
14.Hrobský JosefZetek Libor3124  30131
15.Pábl JosefRojt Jan829  30141
16.Jirásek PetrProkop Michal-4-8-7  03142
17.Hrobský JosefMadarász Štefan844  30152
18.Valčík LukášZetek Libor668  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirásek Petr31Rojt Jan13
Hrobský Josef40Prokop Michal13
Hrycík Ladislav10Madarász Štefan04
Pábl Josef40Zetek Libor04
Valčík Lukáš21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:38650:654TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
Kuřátko Miloš
Drapač Petr st.
 
 
644  3010
2.Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
8-747 3120
3.Tojnar Jiří st.Drapač Petr st.98-10-3-72321
4.Krupička VladimírČápová Lenka-139-9-8 1322
5.Jakl PavelVaněk František-911-512-92323
6.Svoboda VítKuřátko Miloš486  3033
7.Krupička VladimírDrapač Petr st.-897-6-72334
8.Jakl PavelČápová Lenka-11-5-8  0335
9.Svoboda VítVaněk František-5-7114-132336
10.Tojnar Jiří st.Kuřátko Miloš27-65 3146
11.Jakl PavelDrapač Petr st.-4-4-4  0347
12.Svoboda VítČápová Lenka931  3057
13.Tojnar Jiří st.Vaněk František867  3067
14.Krupička VladimírKuřátko Miloš-9-914-4 1368
15.Svoboda VítDrapač Petr st.-6-9-9  0369
16.Tojnar Jiří st.Čápová Lenka-88-8-11 13610
17.Krupička VladimírVaněk František-12-7-9  03611
18.Jakl PavelKuřátko Miloš-98-119-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tojnar Jiří st.22Drapač Petr st.40
Krupička Vladimír04Čápová Lenka31
Jakl Pavel04Vaněk František31
Svoboda Vít22Kuřátko Miloš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS