Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54435:650TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
-9-10-9  0301
2.Kuřátko Miloš
Brát Petr
 
 
Hrobský Petr
Hrobský Josef
 
 
-4-9-5  0302
3.Vaněk FrantišekPábl Josef-8-4-8  0303
4.Hrstka MilanHrycík Ladislav-8-7-6  0304
5.Kuřátko MilošHrobský Josef-10-9-6  0305
6.Brát PetrHrobský Petr-9-147-8 1306
7.Hrstka MilanPábl Josef7-3-9-3 1307
8.Kuřátko MilošHrycík Ladislav-6-4-6  0308
9.Brát PetrHrobský Josef-7-8-10  0309
10.Vaněk FrantišekHrobský Petr8-9-67-923010
11.Kuřátko MilošPábl Josef-4-138-5 13011
12.Brát PetrHrycík Ladislav-6-8-9  03012
13.Vaněk FrantišekHrobský Josef-6-9-3  03013
14.Hrstka MilanHrobský Petr-6-5-6  03014
15.Brát PetrPábl Josef-5-3-6  03015
16.Vaněk FrantišekHrycík Ladislav-9-75-2 13016
17.Hrstka MilanHrobský Josef-6-3-11  03017
18.Kuřátko MilošHrobský Petr-5-7-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk František04Pábl Josef40
Hrstka Milan04Hrycík Ladislav40
Kuřátko Miloš04Hrobský Josef40
Brát Petr04Hrobský Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:50496:666TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madarász Štefan
Prokop Michal
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
-3-10-8  0301
2.Rojt Jan
Zetek Libor
 
 
Měšťanová Petra
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
-8-510-10 1302
3.Prokop MichalKolátor Vladimír-4-5-9  0303
4.Madarász ŠtefanOšťádal Jaroslav-9-10-5  0304
5.Zetek LiborMěšťanová Petra87-5-8-92305
6.Rojt JanOšťádal Jaroslav ml.-10-6-7  0306
7.Madarász ŠtefanKolátor Vladimír-3-5-3  0307
8.Zetek LiborOšťádal Jaroslav-48-6-5 1308
9.Rojt JanMěšťanová Petra-6-8-9  0309
10.Prokop MichalOšťádal Jaroslav ml.6-8-4-11 13010
11.Zetek LiborKolátor Vladimír-7-9-8  03011
12.Rojt JanOšťádal Jaroslav10912  30111
13.Prokop MichalMěšťanová Petra-6-2-8  03112
14.Madarász ŠtefanOšťádal Jaroslav ml.-95-8-10 13113
15.Rojt JanKolátor Vladimír5-7-7-6 13114
16.Prokop MichalOšťádal Jaroslav-10-1-8  03115
17.Madarász ŠtefanMěšťanová Petra-5-4-9  03116
18.Zetek LiborOšťádal Jaroslav ml.-513-124832216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal04Kolátor Vladimír40
Madarász Štefan04Ošťádal Jaroslav31
Zetek Libor13Měšťanová Petra40
Rojt Jan13Ošťádal Jaroslav ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1431:47707:787TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
68-8-11-102301
2.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
89-8-9-122302
3.Ligač JozefKadlec Zdeněk6-67-9-92303
4.Rosa ZdeněkJežek Pavel-7-107-9 1304
5.Mýl KarelDvořáček Aleš-7-8913-82305
6.Škoda JiříKratěna Vojtěch8-6-88-72306
7.Rosa ZdeněkKadlec Zdeněk-4-115-10 1307
8.Mýl KarelJežek Pavel-89-71093217
9.Škoda JiříDvořáček Aleš-89-75-82318
10.Ligač JozefKratěna Vojtěch-59-78-72319
11.Mýl KarelKadlec Zdeněk-613-5-9 13110
12.Škoda JiříJežek Pavel-6-7-5  03111
13.Ligač JozefDvořáček Aleš-78-68732211
14.Rosa ZdeněkKratěna Vojtěch-1113812 31311
15.Škoda JiříKadlec Zdeněk-6-4-9  03312
16.Ligač JozefJežek Pavel-789-7-823313
17.Rosa ZdeněkHofman Václav757  30413
18.Šimůnek JosefKratěna Vojtěch-3-3-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ligač Jozef13Kadlec Zdeněk40
Rosa Zdeněk22Ježek Pavel31
Mýl Karel12Dvořáček Aleš21
Škoda Jiří04Kratěna Vojtěch31
Šimůnek Josef01Hofman Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:49636:750TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
5-9-6-9 1301
2.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Duben Milan
Kučerová Markéta
 
 
-9-5119-82302
3.Podhorský PavelDuben Milan-10-75-9 1303
4.Brzecki PiotrKučerová Markéta7-6-8-9 1304
5.Bek MiroslavDuben Tomáš-12-6-6  0305
6.Radwaňski KazimierzKučera Vratislav8-2-8-5 1306
7.Brzecki PiotrDuben Milan-495-11-72307
8.Bek MiroslavKučerová Markéta-7-469133217
9.Radwaňski KazimierzDuben Tomáš-129-5-8 1318
10.Podhorský PavelKučera Vratislav7-16-10-102319
11.Bek MiroslavDuben Milan-8-5-3  03110
12.Radwaňski KazimierzKučerová Markéta-44-8-9 13111
13.Podhorský PavelDuben Tomáš613-146 31211
14.Brzecki PiotrKučera Vratislav-95-8-6 13212
15.Radwaňski KazimierzDuben Milan-5-4-9  03213
16.Podhorský PavelKučerová Markéta9-89-6932313
17.Brzecki PiotrDuben Tomáš-89-651132413
18.Bek MiroslavKučera Vratislav-6-8-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podhorský Pavel22Duben Milan40
Brzecki Piotr13Kučerová Markéta22
Bek Miroslav13Duben Tomáš22
Radwaňski Kazimierz04Kučera Vratislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:45697:727Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
-588-6-52301
2.Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
9-59-1093211
3.Bouček StanislavJakl Petr8-8-7-5 1312
4.Hejzlar JaromírRubeš Jaroslav83-9-8-62313
5.Doubek OndřejKubant Miroslav-6-8-7  0314
6.Petráško MilanPetera Milan-76-10-8 1315
7.Hejzlar JaromírJakl Petr-8633 3125
8.Doubek OndřejRubeš Jaroslav6-6-114-72326
9.Petráško MilanKubant Miroslav3-3-8593236
10.Bouček StanislavPetera Milan8-49-12-42337
11.Doubek OndřejJakl Petr-7-6108-72338
12.Petráško MilanRubeš Jaroslav-6-96973248
13.Bouček StanislavKubant Miroslav9-7-102-82349
14.Hejzlar JaromírPetera Milan-9-79293259
15.Petráško MilanJakl Petr-3-891-723510
16.Bouček StanislavRubeš Jaroslav6110  30610
17.Hejzlar JaromírKubant Miroslav-9-6-6  03611
18.Doubek OndřejPetera Milan-4-11-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouček Stanislav13Jakl Petr31
Hejzlar Jaromír22Rubeš Jaroslav22
Doubek Ondřej04Kubant Miroslav31
Petráško Milan22Petera Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS