Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna Bohuslavice, vedle pož. zbrojniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
2 scr.
BodůSadMíčkůVítěz
14:443:27633:588Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
6126  3010
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
7-8-7753220
3.Kubant MiroslavHrubeš Jaroslav12-794 3130
4.Rubeš JaroslavPerutek Josef724  3040
5.Petera MilanProsa Stanislav510-2-563250
6.Jakl PetrČáp Petr74-9-1093260
7.Rubeš JaroslavHrubeš Jaroslav975  3070
8.Petera MilanPerutek Josef810-7-8103280
9.Jakl PetrProsa Stanislav7-1067 3190
10.Kubant MiroslavČáp Petr372  30100
11.Petera MilanHrubeš Jaroslav-4-6-2  03101
12.Jakl PetrPerutek JosefWO    03102
13.Kubant MiroslavProsa Stanislav-99-98532112
14.Rubeš JaroslavČáp Petr-9-118-4 13113
15.Jakl PetrHrubeš JaroslavWO    03114
16.Kubant MiroslavPerutek Josef374  30124
17.Rubeš JaroslavProsa Stanislav48-10-6432134
18.Petera MilanČáp Petr6-898 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav40Hrubeš Jaroslav12
Rubeš Jaroslav31Perutek Josef03
Petera Milan31Prosa Stanislav04
Jakl Petr20Čáp Petr13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36657:693TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Milan
Kučera Vratislav
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
99-1110 3110
2.Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
49-3-563220
3.Kučerová MarkétaMýl Karel8-4-6983230
4.Duben MilanLigač Jozef109-612 3140
5.Kučera VratislavRosa Zdeněk7-999 3150
6.Tláskalová KláraŠkoda Jiří4810  3060
7.Duben MilanMýl Karel89-1211 3170
8.Kučera VratislavLigač Jozef-512-5-3 1371
9.Tláskalová KláraRosa Zdeněk5-89-4-102372
10.Kučerová MarkétaŠkoda Jiří78-48 3182
11.Kučera VratislavMýl Karel5-8-8-8 1383
12.Tláskalová KláraLigač Jozef-5-7-5  0384
13.Kučerová MarkétaRosa Zdeněk-8-8-8  0385
14.Duben MilanŠkoda Jiří-11671 3195
15.Tláskalová KláraMýl Karel-77-7-8 1396
16.Kučerová MarkétaLigač Jozef-2-5-8  0397
17.Duben MilanRosa Zdeněk8-7-78-32398
18.Kučera VratislavŠkoda Jiří8-8-68432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučerová Markéta22Mýl Karel22
Duben Milan31Ligač Jozef31
Kučera Vratislav22Rosa Zdeněk31
Tláskalová Klára13Škoda Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:11678:477TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Zetek Libor
Rojt Jan
 
 
496  3010
2.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Prokop Michal
Madarász Štefan
 
 
423  3020
3.Dvořáček AlešRojt Jan-9-1098-92321
4.Kadlec ZdeněkMadarász Štefan8-1043 3131
5.Kratěna VojtěchProkop Michal6-937 3141
6.Ježek PavelZetek Libor-7387 3151
7.Kadlec ZdeněkRojt Jan885  3061
8.Kratěna VojtěchMadarász Štefan696  3071
9.Ježek PavelProkop Michal654  3081
10.Dvořáček AlešZetek Libor979  3091
11.Kratěna VojtěchRojt Jan89-8-10832101
12.Ježek PavelMadarász Štefan4810  30111
13.Dvořáček AlešProkop Michal1377  30121
14.Kadlec ZdeněkZetek Libor478  30131
15.Ježek PavelRojt Jan738  30141
16.Dvořáček AlešMadarász Štefan888  30151
17.Kadlec ZdeněkProkop Michal966  30161
18.Kratěna VojtěchZetek Libor12-10-88-823162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Aleš31Rojt Jan13
Kadlec Zdeněk40Madarász Štefan04
Kratěna Vojtěch31Prokop Michal04
Ježek Pavel40Zetek Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33622:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
-81438 3110
2.Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Brát Petr
Kuřátko Miloš
 
 
-10-10-9  0311
3.Kolátor VladimírČápová Lenka566  3021
4.Ošťádal JaroslavVaněk František-9-415-8 1322
5.Hamzová KlárkaBrát Petr10610  3032
6.Ošťádal Jaroslav ml.Kuřátko Miloš5-7-11-6 1333
7.Ošťádal JaroslavČápová Lenka9-3-10633243
8.Hamzová KlárkaVaněk František-86-8-4 1344
9.Ošťádal Jaroslav ml.Brát Petr-6-6-5  0345
10.Kolátor VladimírKuřátko Miloš898  3055
11.Hamzová KlárkaČápová Lenka9-611-4-42356
12.Ošťádal Jaroslav ml.Vaněk František-12-6-7  0357
13.Kolátor VladimírBrát Petr6104  3067
14.Ošťádal JaroslavKuřátko Miloš98-86 3177
15.Ošťádal Jaroslav ml.Čápová Lenka-99-6-6 1378
16.Kolátor VladimírVaněk František3-2512 3188
17.Ošťádal JaroslavBrát Petr11-228 3198
18.Hamzová KlárkaKuřátko Miloš3-6-9-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolátor Vladimír40Čápová Lenka22
Ošťádal Jaroslav31Vaněk František31
Hamzová Klárka13Brát Petr13
Ošťádal Jaroslav ml.04Kuřátko Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:16703:554TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
51210  3010
2.Hrobský Josef
Jirásek Petr
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
6-10-8-7 1311
3.Hrycík LadislavSvoboda Vít7910  3021
4.Hrobský JosefKrupička Vladimír786  3031
5.Jirásek PetrTojnar Jiří st.-7-687-102332
6.Pábl JosefJakl Pavel65-112 3142
7.Hrobský JosefSvoboda Vít10-1155 3152
8.Jirásek PetrKrupička Vladimír911-11-8-142353
9.Pábl JosefTojnar Jiří st.476  3063
10.Hrycík LadislavJakl Pavel-23125 3173
11.Jirásek PetrSvoboda Vít5923  3083
12.Pábl JosefKrupička Vladimír566  3093
13.Hrycík LadislavTojnar Jiří st.53-69 31103
14.Hrobský JosefJakl Pavel2127  30113
15.Pábl JosefSvoboda Vít6810  30123
16.Hrycík LadislavKrupička Vladimír1097  30133
17.Hrobský JosefTojnar Jiří st.769  30143
18.Jirásek PetrJakl Pavel8-88-6-923144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Ladislav40Svoboda Vít04
Hrobský Josef40Krupička Vladimír13
Jirásek Petr13Tojnar Jiří st.13
Pábl Josef40Jakl Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS