Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28640:594Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
-5599 3110
2.Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
Měšťanová Petra
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
7-9128 3120
3.Tojnar Jiří st.Kolátor Vladimír41010  3030
4.Krupička VladimírOšťádal Jaroslav11-7-9-8 1331
5.Jakl PavelMěšťanová Petra-9-9-11  0332
6.Svoboda VítOšťádal Jaroslav ml.43-95 3142
7.Krupička VladimírKolátor Vladimír-5-5-5  0343
8.Jakl PavelOšťádal Jaroslav-69-6-7 1344
9.Svoboda VítMěšťanová Petra6-1028 3154
10.Tojnar Jiří st.Ošťádal Jaroslav ml.7104  3064
11.Jakl PavelKolátor Vladimír-38910 3174
12.Svoboda VítOšťádal Jaroslav-9-844113284
13.Tojnar Jiří st.Měšťanová Petra9-696 3194
14.Krupička VladimírOšťádal Jaroslav ml.555  30104
15.Svoboda VítKolátor Vladimír-93-3-3 13105
16.Tojnar Jiří st.Ošťádal Jaroslav5-788 31115
17.Krupička VladimírMěšťanová Petra6-6-6-6 13116
18.Jakl PavelOšťádal Jaroslav ml.8-398 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tojnar Jiří st.40Kolátor Vladimír22
Krupička Vladimír13Ošťádal Jaroslav22
Jakl Pavel22Měšťanová Petra22
Svoboda Vít31Ošťádal Jaroslav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37614:643TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
Dvořáček Aleš
Hofman Lukáš
 
 
-77-58-92301
2.Kuřátko Miloš
Drapač Petr st.
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
-7-7-5  0302
3.Brát PetrDvořáček Aleš-63-8-3 1303
4.Vaněk FrantišekHofman Lukáš1179  3013
5.Kuřátko MilošKadlec Zdeněk-9-5-6  0314
6.Drapač Petr st.Kratěna Vojtěch88-98 3124
7.Vaněk FrantišekDvořáček Aleš6-894 3134
8.Kuřátko MilošHofman Lukáš8-649 3144
9.Drapač Petr st.Kadlec Zdeněk58-7-7-32345
10.Brát PetrKratěna Vojtěch6129  3055
11.Kuřátko MilošDvořáček Aleš87-6-2-102356
12.Drapač Petr st.Hofman Lukáš-9-11-12  0357
13.Brát PetrKadlec Zdeněk9-5-6-5 1358
14.Vaněk FrantišekKratěna Vojtěch676  3068
15.Drapač Petr st.Dvořáček Aleš-7-8-3  0369
16.Brát PetrHofman Lukáš8-11-10-6 13610
17.Vaněk FrantišekKadlec Zdeněk56-95 31710
18.Kuřátko MilošKratěna Vojtěch-66-85-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brát Petr13Dvořáček Aleš31
Vaněk František40Hofman Lukáš22
Kuřátko Miloš13Kadlec Zdeněk31
Drapač Petr st.13Kratěna Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40617:663TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojt Jan
Madarász Štefan
 
 
Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
-10-59-8 1301
2.Zetek Libor
Prokop Michal
 
 
Duben Milan
Kučerová Markéta
 
 
-6-9-7  0302
3.Prokop MichalKučerová Markéta-397-8-82303
4.Madarász ŠtefanDuben Tomáš11108  3013
5.Zetek LiborKučera Vratislav911-10-883223
6.Rojt JanDuben Milan-88510 3133
7.Madarász ŠtefanKučerová Markéta-91066 3143
8.Zetek LiborDuben Tomáš-911-9-7 1344
9.Rojt JanKučera Vratislav-6-811883254
10.Prokop MichalDuben Milan-7-5-8  0355
11.Zetek LiborKučerová Markéta-4-88-8 1356
12.Rojt JanDuben Tomáš4-8-912-82357
13.Prokop MichalKučera Vratislav-1-9-4  0358
14.Madarász ŠtefanDuben Milan119-98 3168
15.Rojt JanKučerová Markéta-5-5-13  0369
16.Prokop MichalDuben Tomáš-7-5-6  03610
17.Madarász ŠtefanKučera Vratislav-8-9-9  03611
18.Zetek LiborDuben MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal04Kučerová Markéta31
Madarász Štefan31Duben Tomáš31
Zetek Libor12Kučera Vratislav22
Rojt Jan22Duben Milan12
WO10WO01
Duben nevolnost



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49485:653Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bek Miroslav
Radwaňski Kazimierz
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-7-8-3  0301
2.Podhorský Pavel
Vlach Tomáš nejml.
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
-4-9-6  0302
3.Podhorský PavelJakl Petr-959-953212
4.Radwaňski KazimierzRubeš Jaroslav-5-11-5  0313
5.Bek MiroslavKubant Miroslav-7-8-5  0314
6.Vlach Tomáš nejml.Petera Milan-7-3-6  0315
7.Radwaňski KazimierzJakl Petr-696-6-72316
8.Bek MiroslavRubeš Jaroslav-3-9-7  0317
9.Vlach Tomáš nejml.Kubant Miroslav-4-8-9  0318
10.Podhorský PavelPetera Milan-4-58-5 1319
11.Bek MiroslavJakl Petr-8-6-9  03110
12.Vlach Tomáš nejml.Rubeš Jaroslav-11-10-8  03111
13.Podhorský PavelKubant Miroslav7-697 31211
14.Radwaňski KazimierzPetera Milan-3-6-8  03212
15.Vlach Tomáš nejml.Jakl Petr9-98-5-523213
16.Podhorský PavelRubeš Jaroslav-4398 31313
17.Radwaňski KazimierzKubant Miroslav-6-6-6  03314
18.Bek MiroslavPetera Milan-26-7-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podhorský Pavel31Jakl Petr31
Radwaňski Kazimierz04Rubeš Jaroslav31
Bek Miroslav04Kubant Miroslav31
Vlach Tomáš nejml.04Petera Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44554:691TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
-9-69993210
2.Hrubý Bohuslav
Čáp Petr
 
 
Petráško Milan
Divecký Václav
 
 
-996-9-42311
3.Hrubý BohuslavPetráško Milan-69-5-5 1312
4.Hrubeš JaroslavBouček Stanislav7-9-12-9 1313
5.Prosa StanislavDoubek Ondřej69-8-9-22314
6.Čáp PetrDivecký Václav859  3024
7.Hrubeš JaroslavPetráško Milan-59-9-5 1325
8.Prosa StanislavBouček Stanislav-5-57-1 1326
9.Čáp PetrDoubek Ondřej-9-711-1 1327
10.Hrubý BohuslavDivecký Václav9198  3037
11.Perutek JosefPetráško Milan-5-3-4  0338
12.Čáp PetrBouček Stanislav-3-6-7  0339
13.Hrubý BohuslavDoubek Ondřej-5-611-10 13310
14.Hrubeš JaroslavDivecký Václav553  30410
15.Čáp PetrPetráško Milan9-7-8-11 13411
16.Hrubý BohuslavBouček Stanislav-5-1-7  03412
17.Hrubeš JaroslavDoubek Ondřej-5-7-9  03413
18.Perutek JosefDivecký Václav-17-1-11  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Bohuslav13Petráško Milan40
Hrubeš Jaroslav13Bouček Stanislav40
Prosa Stanislav02Doubek Ondřej40
Čáp Petr13Divecký Václav13
Perutek Josef02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS