Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21695:567TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
757  3010
2.Bouček Stanislav
Hardubejová Anna
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
-6-6-8  0311
3.Bouček StanislavBrzecki Piotr7-1187 3121
4.Hejzlar JaromírPodhorský Pavel-87-511-112322
5.Hardubejová AnnaRadwaňski Kazimierz14613  3032
6.Petráško MilanBek Miroslav8112  3042
7.Hejzlar JaromírBrzecki Piotr-79-11493252
8.Hardubejová AnnaPodhorský Pavel-958-4-62353
9.Petráško MilanRadwaňski Kazimierz714  3063
10.Bouček StanislavBek Miroslav676  3073
11.Hardubejová AnnaBrzecki Piotr9-6-78-62374
12.Petráško MilanPodhorský Pavel-86109 3184
13.Bouček StanislavRadwaňski Kazimierz445  3094
14.Hejzlar JaromírBek Miroslav49-73 31104
15.Petráško MilanBrzecki Piotr191  30114
16.Bouček StanislavPodhorský Pavel-9-998932124
17.Hejzlar JaromírRadwaňski Kazimierz977  30134
18.Hardubejová AnnaBek Miroslav-687-3532144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouček Stanislav40Brzecki Piotr13
Hejzlar Jaromír31Podhorský Pavel22
Hardubejová Anna22Radwaňski Kazimierz04
Petráško Milan40Bek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18685:565Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
7-4418 3110
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
-3-9108-72311
3.Kubant MiroslavMýl Karel11511  3021
4.Rubeš JaroslavŠkoda Jiří-9-4-9  0322
5.Petera MilanLigač Jozef99-97 3132
6.Jakl PetrRosa Zdeněk725  3042
7.Rubeš JaroslavMýl Karel699  3052
8.Petera MilanŠkoda Jiří866  3062
9.Jakl PetrLigač Jozef8-898 3172
10.Kubant MiroslavRosa Zdeněk2-78-5-72373
11.Petera MilanMýl Karel689  3083
12.Jakl PetrŠkoda Jiří859  3093
13.Kubant MiroslavLigač Jozef35-9-11832103
14.Rubeš JaroslavRosa Zdeněk910-79 31113
15.Jakl PetrMýl Karel-738-9932123
16.Kubant MiroslavŠkoda Jiří558  30133
17.Rubeš JaroslavŠimůnek Josef597  30143
18.Petera MilanRosa Zdeněk8-789 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav31Mýl Karel04
Rubeš Jaroslav31Škoda Jiří13
Petera Milan40Ligač Jozef03
Jakl Petr40Rosa Zdeněk13
   Šimůnek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33705:683TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Milan
Duben Tomáš
 
 
Drapač Petr st.
Čápová Lenka
 
 
10-610-1583210
2.Kučerová Markéta
Tláskalová Klára
 
 
Kuřátko Miloš
Brát Petr
 
 
94-55 3120
3.Duben MilanČápová Lenka-10-9811-102321
4.Duben TomášDrapač Petr st.-7-7-8  0322
5.Tláskalová KláraBrát Petr9-7-7663232
6.Kučerová MarkétaKuřátko Miloš-876-3-62333
7.Duben TomášČápová Lenka-5-79-5 1334
8.Tláskalová KláraDrapač Petr st.-4767 3144
9.Kučerová MarkétaBrát Petr729  3054
10.Duben MilanKuřátko Miloš5-9-91033264
11.Tláskalová KláraČápová Lenka598  3074
12.Kučerová MarkétaDrapač Petr st.-128-8-2 1375
13.Duben MilanBrát Petr1579  3085
14.Duben TomášKuřátko Miloš58-6-2-102386
15.Kučerová MarkétaČápová Lenka-8-68-8 1387
16.Duben MilanDrapač Petr st.-7897 3197
17.Duben TomášBrát Petr1239  30107
18.Tláskalová KláraKuřátko Miloš94-7-10-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duben Milan31Čápová Lenka31
Duben Tomáš13Drapač Petr st.22
Tláskalová Klára31Brát Petr04
Kučerová Markéta13Kuřátko Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37655:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Hofman Lukáš
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
-104-6-5 1301
2.Kadlec Zdeněk
Ježek Pavel
 
 
Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
-57-4753211
3.Hofman LukášKrupička Vladimír-5-10-7  0312
4.Kadlec ZdeněkSvoboda Vít5-757 3122
5.Dvořáček AlešTojnar Jiří st.-11-8-9  0323
6.Ježek PavelJakl Pavel-1199-7-82324
7.Kadlec ZdeněkKrupička Vladimír-8768 3134
8.Dvořáček AlešSvoboda Vít-66-9-8 1335
9.Ježek PavelTojnar Jiří st.-6-966103245
10.Hofman LukášJakl Pavel-84-9-9 1346
11.Dvořáček AlešKrupička Vladimír-8014 3156
12.Ježek PavelSvoboda Vít599  3066
13.Hofman LukášTojnar Jiří st.-77-7-9 1367
14.Kadlec ZdeněkJakl Pavel-7458 3177
15.Ježek PavelKrupička Vladimír876  3087
16.Hofman LukášSvoboda Vít-8-9-4  0388
17.Kadlec ZdeněkTojnar Jiří st.-87-4-9 1389
18.Dvořáček AlešJakl Pavel-97-6643299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Lukáš04Krupička Vladimír13
Kadlec Zdeněk31Svoboda Vít22
Dvořáček Aleš22Tojnar Jiří st.31
Ježek Pavel31Jakl Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48396:675TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
8-7-10-3 1301
2.Měšťanová Petra
 
 
Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
WO    0302
3.Kolátor VladimírPábl Josef-1110-98-52303
4.Ošťádal JaroslavHrycík Ladislav-5-2-6  0304
5.Měšťanová PetraHrobský Josef-6-69-10 1305
6.Hrobský PetrWO    0306
7.Ošťádal JaroslavPábl Josef-4-7-9  0307
8.Měšťanová PetraHrycík Ladislav-5-6-4  0308
9.Hrobský JosefWO    0309
10.Kolátor VladimírHrobský Petr12-410-8-923010
11.Měšťanová PetraPábl Josef10-4-6-9 13011
12.Hrycík LadislavWO    03012
13.Kolátor VladimírHrobský Josef5-7102 31112
14.Ošťádal JaroslavHrobský Petr9-99-5-323113
15.Pábl JosefWO    03114
16.Kolátor VladimírHrycík Ladislav-3486 31214
17.Ošťádal JaroslavHrobský Josef9-995 31314
18.Měšťanová PetraHrobský PetrWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolátor Vladimír22Pábl Josef30
Ošťádal Jaroslav13Hrycík Ladislav21
Měšťanová Petra03Hrobský Josef12
   Hrobský Petr20
WO06WO60
Měšťanová zranění

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS