Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17642:495TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
9710  3010
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
7-83-983220
3.Hrycík LadislavDvořáček Aleš836  3030
4.Hrobský JosefJežek Pavel656  3040
5.Hrobský PetrKadlec Zdeněk-8-5-11  0341
6.Pábl JosefKratěna Vojtěch458  3051
7.Hrobský JosefDvořáček Aleš857  3061
8.Hrobský PetrJežek Pavel-976-8103271
9.Pábl JosefKadlec Zdeněk7-1166 3181
10.Valčík LukášKratěna Vojtěch-4-911-5 1382
11.Hrobský PetrDvořáček Aleš956  3092
12.Pábl JosefJežek Pavel6-868 31102
13.Valčík LukášKadlec Zdeněk8-5-3-5 13103
14.Hrobský JosefKratěna Vojtěch147  30113
15.Pábl JosefDvořáček Aleš616  30123
16.Valčík LukášJežek Pavel-4-848632133
17.Hrobský JosefKadlec Zdeněk5910  30143
18.Hrobský PetrKratěna Vojtěch984  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrycík Ladislav10Dvořáček Aleš04
Hrobský Josef40Ježek Pavel04
Hrobský Petr31Kadlec Zdeněk22
Pábl Josef40Kratěna Vojtěch13
Valčík Lukáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41490:656TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Pavel
Svoboda Vít
 
 
Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
-36-11-10 1301
2.Prušinovský Jiří
 
 
Kučerová Markéta
Tláskalová Klára
 
 
WO    0302
3.Jakl PavelKučerová Markéta-917-117-62303
4.Svoboda VítDuben Tomáš765  3013
5.Prušinovský JiříTláskalová Klára-77-8-5 1314
6.Kučera VratislavWO    0315
7.Svoboda VítKučerová Markéta78-69 3125
8.Prušinovský JiříDuben Tomáš9910  3035
9.Tláskalová KláraWO    0336
10.Jakl PavelKučera Vratislav6-5-11-11 1337
11.Prušinovský JiříKučerová Markéta-8-87-5 1338
12.Duben TomášWO    0339
13.Jakl PavelTláskalová Klára-6268 3149
14.Svoboda VítKučera Vratislav27-9-1293259
15.Kučerová MarkétaWO    03510
16.Jakl PavelDuben Tomáš102-35 31610
17.Svoboda VítTláskalová Klára5-38-5-823611
18.Prušinovský JiříKučera Vratislav9-2-8-3 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jakl Pavel22Kučerová Markéta21
Svoboda Vít31Duben Tomáš03
Prušinovský Jiří13Tláskalová Klára21
   Kučera Vratislav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:49566:714Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madarász Štefan
Zetek Libor
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-4-5-7  0301
2.Rojt Jan
Prokop Michal
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
-5-8-6  0302
3.Prokop MichalJakl Petr-8-8-1  0303
4.Madarász ŠtefanRubeš Jaroslav-6-811-9 1304
5.Zetek LiborKubant Miroslav10-4-8-9 1305
6.Rojt JanPetera Milan5-8-10973215
7.Madarász ŠtefanJakl Petr-5-7-10  0316
8.Zetek LiborRubeš Jaroslav411-87 3126
9.Rojt JanKubant Miroslav10-810-6-82327
10.Prokop MichalPetera Milan-4-6-6  0328
11.Zetek LiborJakl Petr8-7-8-7 1329
12.Rojt JanRubeš Jaroslav-5810-8103239
13.Prokop MichalKubant Miroslav-10-4-6  03310
14.Madarász ŠtefanPetera Milan-7-7710-823311
15.Rojt JanJakl Petr-1089-6932411
16.Prokop MichalRubeš Jaroslav-6-7-3  03412
17.Madarász ŠtefanKubant Miroslav-8-4-7  03413
18.Zetek LiborPetera Milan-88-9-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal04Jakl Petr31
Madarász Štefan04Rubeš Jaroslav22
Zetek Libor13Kubant Miroslav40
Rojt Jan31Petera Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:41688:708TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
8-49-7-92301
2.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
-8-6-7  0302
3.Mýl KarelPetráško Milan-8-5-3  0303
4.Škoda JiříBouček Stanislav-4-815-2 1304
5.Ligač JozefHejzlar Jaromír9-8812 3114
6.Rosa ZdeněkDoubek Ondřej8-498 3124
7.Škoda JiříPetráško Milan9-865 3134
8.Ligač JozefBouček Stanislav6-10-7-11 1335
9.Rosa ZdeněkHejzlar Jaromír9-724 3145
10.Mýl KarelDoubek Ondřej4-9-91283255
11.Ligač JozefPetráško Milan47-9-7103265
12.Rosa ZdeněkBouček Stanislav8-9-75-112366
13.Mýl KarelHejzlar Jaromír4-10-10-5 1367
14.Škoda JiříDoubek Ondřej-136-11-7 1368
15.Rosa ZdeněkPetráško Milan-87-97-72369
16.Mýl KarelBouček Stanislav-9-66-6 13610
17.Škoda JiříHejzlar Jaromír-7-610-10 13611
18.Ligač JozefDoubek Ondřej837  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mýl Karel13Petráško Milan22
Škoda Jiří13Bouček Stanislav40
Ligač Jozef31Hejzlar Jaromír22
Rosa Zdeněk22Doubek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33670:626TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
-8968 3110
2.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
5-67-8-62311
3.Podhorský PavelPerutek Josef46-71 3121
4.Brzecki PiotrHrubeš Jaroslav-9-6-8  0322
5.Bek MiroslavHrubý Bohuslav9-9-58103232
6.Radwaňski KazimierzČáp Petr63-94 3142
7.Brzecki PiotrPerutek Josef-8587 3152
8.Bek MiroslavHrubeš Jaroslav-89-6-4 1353
9.Radwaňski KazimierzHrubý Bohuslav-511-9-9 1354
10.Podhorský PavelČáp Petr1084  3064
11.Bek MiroslavPerutek Josef6-5-10-6 1365
12.Radwaňski KazimierzHrubeš Jaroslav9-7-8-6 1366
13.Podhorský PavelHrubý Bohuslav10-935 3176
14.Brzecki PiotrČáp Petr857  3086
15.Radwaňski KazimierzPerutek Josef-9-6-5  0387
16.Podhorský PavelHrubeš Jaroslav7-138-7103297
17.Brzecki PiotrHrubý Bohuslav65-8-9-82398
18.Bek MiroslavČáp Petr966  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podhorský Pavel40Perutek Josef22
Brzecki Piotr22Hrubeš Jaroslav31
Bek Miroslav22Hrubý Bohuslav22
Radwaňski Kazimierz13Čáp Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS