Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:14700:480TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Vaněk František
Kuřátko Miloš
 
 
9-945 3110
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
-131278 3120
3.Pábl JosefVaněk František696  3030
4.Hrobský JosefDrapač Petr st.146  3040
5.Hrycík LadislavKuřátko Miloš-737-9143250
6.Hrobský PetrBrát Petr255  3060
7.Hrobský JosefVaněk František478  3070
8.Hrycík LadislavDrapač Petr st.795  3080
9.Hrobský PetrKuřátko Miloš35-9-1083290
10.Pábl JosefBrát Petr756  30100
11.Hrycík LadislavVaněk František7-838 31110
12.Hrobský PetrDrapač Petr st.-9489 31120
13.Pábl JosefKuřátko Miloš24-78 31130
14.Hrobský JosefBrát Petr1193  30140
15.Hrobský PetrVaněk František-45-63732150
16.Pábl JosefDrapač Petr st.339  30160
17.Hrobský JosefKuřátko Miloš92-6-5-523161
18.Hrycík LadislavBrát Petr647  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pábl Josef40Vaněk František04
Hrobský Josef31Drapač Petr st.04
Hrycík Ladislav40Kuřátko Miloš13
Hrobský Petr40Brát Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21724:579TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
-9577 3110
2.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
-5-99-10 1311
3.Měšťanová PetraPtáček Ladislav6-75-1273221
4.Hamzová KlárkaRojt Jan-8-710363231
5.Kolátor VladimírZetek Libor7-845 3141
6.Ošťádal JaroslavMadarász Štefan8810  3051
7.Hamzová KlárkaPtáček Ladislav5-58-9-82352
8.Kolátor VladimírRojt Jan473  3062
9.Ošťádal JaroslavZetek Libor593  3072
10.Měšťanová PetraMadarász Štefan513-85 3182
11.Kolátor VladimírPtáček Ladislav-101512-683292
12.Ošťádal JaroslavRojt Jan88-85 31102
13.Měšťanová PetraZetek Libor777  30112
14.Hamzová KlárkaMadarász Štefan88-109 31122
15.Ošťádal JaroslavPtáček Ladislav-96-7-5 13123
16.Měšťanová PetraRojt Jan-9456 31133
17.Hamzová KlárkaZetek Libor8810  30143
18.Kolátor VladimírMadarász Štefan766  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Měšťanová Petra40Ptáček Ladislav22
Hamzová Klárka31Rojt Jan04
Kolátor Vladimír40Zetek Libor04
Ošťádal Jaroslav31Madarász Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31628:597TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
25-16 3110
2.Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
Mýl Karel
Škoda Jiří
 
 
479  3020
3.Dvořáček AlešLigač Jozef62-8-8-32321
4.Ježek PavelMýl Karel4-283 3131
5.Kadlec ZdeněkRosa Zdeněk2-367 3141
6.Kratěna VojtěchŠkoda Jiří20-1111-6-32342
7.Ježek PavelLigač Jozef-7-4-6  0343
8.Kadlec ZdeněkMýl Karel918  3053
9.Kratěna VojtěchRosa Zdeněk67-611 3163
10.Dvořáček AlešŠkoda Jiří-8-35-12 1364
11.Kadlec ZdeněkLigač Jozef3711  3074
12.Kratěna VojtěchMýl Karel756  3084
13.Dvořáček AlešRosa Zdeněk99-9-8-62385
14.Ježek PavelŠkoda Jiří-9-8-5  0386
15.Kratěna VojtěchLigač Jozef-7-6-9  0387
16.Dvořáček AlešMýl Karel-9649 3197
17.Ježek PavelRosa Zdeněk-9-9-4  0398
18.Kadlec ZdeněkŠkoda Jiří8-9-69932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Aleš13Ligač Jozef31
Ježek Pavel13Mýl Karel04
Kadlec Zdeněk40Rosa Zdeněk22
Kratěna Vojtěch22Škoda Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
1 scr
BodůSadMíčkůVítěz
12:645:21665:527TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Dvořák Karel
 
 
Bek Miroslav
Radwaňski Kazimierz
 
 
5108  3010
2.Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
Podhorský Pavel
Piskora Pavel
 
 
6710  3020
3.Kučerová MarkétaPodhorský Pavel96-9-8-92321
4.Dvořák KarelBek Miroslav5102  3031
5.Kučera VratislavRadwaňski Kazimierz7-10-107-82332
6.Tláskalová KláraPiskora Pavel-8139 3142
7.Dvořák KarelPodhorský Pavel-310-12-8 1343
8.Kučera VratislavBek Miroslav447  3053
9.Tláskalová KláraRadwaňski Kazimierz4-795 3163
10.Kučerová MarkétaPiskora Pavel96-811 3173
11.Kučera VratislavPodhorský Pavel-3-989-62374
12.Tláskalová KláraBek Miroslav853  3084
13.Kučerová MarkétaRadwaňski Kazimierz7-77-9-92385
14.Dvořák KarelPiskora Pavel7910  3095
15.Tláskalová KláraPodhorský Pavel589  30105
16.Kučerová MarkétaBek Miroslav-4-10-6  03106
17.Dvořák KarelRadwaňski Kazimierz849  30116
18.Kučera VratislavPiskora PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučerová Markéta13Podhorský Pavel31
Dvořák Karel31Bek Miroslav13
Kučera Vratislav12Radwaňski Kazimierz22
Tláskalová Klára40Piskora Pavel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna Bohuslavice, vedle pož. zbrojniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24 Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 

Špreňarová Miroslava
 
 
WO    3010
2.Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
-6-810-8 1311
3.Kubant MiroslavPetráško Milan-8-4711-62312
4.Petera MilanHejzlar Jaromír768  3022
5.Rubeš JaroslavŠpreňarová Miroslava87-88 3132
6.Jakl PetrWO    3042
7.Petera MilanPetráško Milan-98-9-8 1343
8.Rubeš JaroslavHejzlar Jaromír-72-6-7 1344
9.Jakl PetrŠpreňarová Miroslava11910  3054
10.Kubant MiroslavWO    3064
11.Rubeš JaroslavPetráško Milan119-811 3174
12.Jakl PetrHejzlar Jaromír9711  3084
13.Kubant MiroslavŠpreňarová Miroslava-8-138-92385
14.Petera MilanWO    3095
15.Jakl PetrPetráško Milan1311-89 31105
16.Kubant MiroslavHejzlar Jaromír-9-15-4  03106
17.Petera MilanŠpreňarová Miroslava-9-8-7  03107
18.Rubeš Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubant Miroslav03Petráško Milan22
Petera Milan12Hejzlar Jaromír22
Rubeš Jaroslav31Špreňarová Miroslava22
Jakl Petr3001
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS