Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37575:593TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
Ligač Jozef
Šimůnek Josef
 
 
-77109 3110
2.Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
Ligač Jozef
Mýl Karel
 
 
-68-9-7 1311
3.Perutek JosefLigač Jozef-63-2-6 1312
4.Hrubeš JaroslavMýl Karel653  3022
5.Hrubý BohuslavŠkoda Jiří-8-7-9  0323
6.Čáp PetrŠimůnek Josef644  3033
7.Hrubeš JaroslavLigač Jozef-6-10-4  0334
8.Hrubý BohuslavMýl Karel-89-7-8 1335
9.Čáp PetrŠkoda Jiří-6-77-7 1336
10.Perutek JosefŠimůnek Josef-96-9853246
11.Hrubý BohuslavLigač Jozef-14-8-5  0347
12.Čáp PetrMýl Karel-4-5-9  0348
13.Perutek JosefŠkoda Jiří-9-78-6 1349
14.Hrubeš JaroslavŠimůnek Josef354  3059
15.Čáp PetrLigač Jozef-7-9-6  03510
16.Perutek JosefMýl Karel85-89 31610
17.Hrubeš JaroslavŠkoda Jiří119-6-8-523611
18.Hrubý BohuslavŠimůnek Josef657  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perutek Josef22Ligač Jozef40
Hrubeš Jaroslav22Mýl Karel22
Hrubý Bohuslav13Škoda Jiří40
Čáp Petr13Šimůnek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8660:337TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
784  3010
2.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 

Rojt Jan
 
 
WO    3020
3.Bouček StanislavMadarász Štefan97-104 3130
4.Doubek OndřejRojt Jan334  3040
5.Hejzlar JaromírZetek Libor-121085 3150
6.Petráško MilanWO    3060
7.Doubek OndřejMadarász Štefan76-9-8133270
8.Hejzlar JaromírRojt Jan455  3080
9.Petráško MilanZetek Libor87-75 3190
10.Bouček StanislavWO    30100
11.Hejzlar JaromírMadarász Štefan10-810-9-723101
12.Petráško MilanRojt Jan574  30111
13.Bouček StanislavZetek Libor978  30121
14.Doubek OndřejWO    30131
15.Petráško MilanMadarász Štefan354  30141
16.Bouček StanislavRojt Jan994  30151
17.Doubek OndřejZetek Libor694  30161
18.Hejzlar JaromírWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bouček Stanislav30Madarász Štefan13
Doubek Ondřej30Rojt Jan04
Hejzlar Jaromír21Zetek Libor04
Petráško Milan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna Bohuslavice, vedle pož. zbrojniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29608:630Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Hrstka Milan
Brát Petr
 
 
6-787 3110
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
-87-97-92311
3.Kubant MiroslavHrstka Milan8-698 3121
4.Rubeš JaroslavBrát Petr7-9-7-8 1322
5.Petera MilanVaněk František8-567 3132
6.Jakl PetrČápová Lenka689  3042
7.Rubeš JaroslavHrstka Milan-8679 3152
8.Petera MilanBrát Petr-68-5883262
9.Jakl PetrVaněk František68-78 3172
10.Kubant MiroslavČápová Lenka68-7-863282
11.Petera MilanHrstka Milan6-787 3192
12.Jakl PetrBrát PetrWO    0393
13.Kubant MiroslavVaněk František78-7-8632103
14.Rubeš JaroslavČápová Lenka6-898 31113
15.Jakl PetrHrstka MilanWO    03114
16.Kubant MiroslavBrát Petr68-79 31124
17.Rubeš JaroslavVaněk František798  30134
18.Petera MilanČápová LenkaWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav40Hrstka Milan03
Rubeš Jaroslav31Brát Petr12
Petera Milan30Vaněk František04
Jakl Petr20Čápová Lenka03
WO03WO30
Jakl, Petera začínající chřipka



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:49431:684TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
-7-6-8  0301
2.
Tláskalová Klára
 
 
Hrobský Petr
Hrobský Josef
 
 
WO    0302
3.Pábl JosefWO    0303
4.Duben TomášHrycík Ladislav-5-4-3  0304
5.Kučera VratislavHrobský Josef10-998 3114
6.Tláskalová KláraHrobský Petr8-16-9473224
7.Duben TomášPábl Josef-5-5-8  0325
8.Kučera VratislavHrycík Ladislav-5-49-3 1326
9.Tláskalová KláraHrobský Josef210-6-733236
10.Hrobský PetrWO    0337
11.Kučera VratislavPábl Josef-47-6-10 1338
12.Tláskalová KláraHrycík Ladislav-9-81310-82339
13.Hrobský JosefWO    03310
14.Duben TomášHrobský Petr-7-4-8  03311
15.Tláskalová KláraPábl Josef-9-98-6 13312
16.Hrycík LadislavWO    03313
17.Duben TomášHrobský Josef-8-38-8 13314
18.Kučera VratislavHrobský Petr93-6-3932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Duben Tomáš04Pábl Josef30
Kučera Vratislav22Hrycík Ladislav30
Tláskalová Klára22Hrobský Josef12
   Hrobský Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29669:615TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Ošťádal Jaroslav ml.
Hamzová Klárka
 
 
8-77-583210
2.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
99-9-4-72311
3.Ježek PavelKolátor Vladimír-7-1099-82312
4.Dvořáček AlešOšťádal Jaroslav3911  3022
5.Kadlec ZdeněkHamzová Klárka355  3032
6.Kratěna VojtěchOšťádal Jaroslav ml.449  3042
7.Dvořáček AlešKolátor Vladimír-9-4-6  0343
8.Kadlec ZdeněkOšťádal Jaroslav6-46-793253
9.Kratěna VojtěchHamzová Klárka-7-4-9  0354
10.Ježek PavelOšťádal Jaroslav ml.69-7-9-62355
11.Kadlec ZdeněkKolátor Vladimír-3-5-7  0356
12.Kratěna VojtěchOšťádal Jaroslav758  3066
13.Ježek PavelHamzová Klárka-97105 3176
14.Dvořáček AlešOšťádal Jaroslav ml.52-107 3186
15.Kratěna VojtěchKolátor Vladimír8-1279 3196
16.Ježek PavelOšťádal Jaroslav-842-9-82397
17.Dvořáček AlešHamzová Klárka8-71112 31107
18.Kadlec ZdeněkOšťádal Jaroslav ml.1295  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel13Kolátor Vladimír31
Dvořáček Aleš31Ošťádal Jaroslav13
Kadlec Zdeněk31Hamzová Klárka13
Kratěna Vojtěch31Ošťádal Jaroslav ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS