Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
     2301
2.Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Duben Milan
Tláskalová Klára
 
 
-1010-6-8 1302
3.Kolátor VladimírTláskalová Klára411-8-1063212
4.Ošťádal JaroslavDuben Tomáš758  3022
5.Hamzová KlárkaKučera Vratislav6-8610 3132
6.Ošťádal Jaroslav ml.Duben Milan-66-1-8 1333
7.Ošťádal JaroslavTláskalová Klára-7-8-4  0334
8.Hamzová KlárkaDuben Tomáš856  3044
9.Ošťádal Jaroslav ml.Kučera Vratislav-9-7-6  0345
10.Kolátor VladimírDuben Milan793  3055
11.Hamzová KlárkaTláskalová Klára10-1-12843265
12.Ošťádal Jaroslav ml.Duben Tomáš12-11-12-8 1366
13.Kolátor VladimírKučera Vratislav-82-310113276
14.Ošťádal JaroslavDuben Milan-10-8-6  0377
15.Ošťádal Jaroslav ml.Tláskalová Klára-3-17-7 1378
16.Kolátor VladimírDuben Tomáš89-84 3188
17.Ošťádal JaroslavKučera Vratislav9-6-14-5 1389
18.Hamzová KlárkaDuben Milan10-72-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolátor Vladimír40Tláskalová Klára22
Ošťádal Jaroslav13Duben Tomáš13
Hamzová Klárka40Kučera Vratislav22
Ošťádal Jaroslav ml.04Duben Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36718:709Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
Petera Milan
Smola Jan
 
 
-841110 3110
2.Jakl Pavel
Ungrád Jiří
 
 
Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
126-99 3120
3.Svoboda VítPetera Milan12-5-9-6 1321
4.Jakl PavelRubeš Jaroslav87-9-993231
5.Ungrád JiříJakl Petr-8-5-9  0332
6.Tojnar Jiří st.Smola Jan664  3042
7.Jakl PavelPetera Milan-9-83-3 1343
8.Ungrád JiříRubeš Jaroslav-612-9-8 1344
9.Tojnar Jiří st.Jakl Petr-510-6883254
10.Svoboda VítSmola Jan118-68 3164
11.Ungrád JiříPetera Milan-1010-8-8 1365
12.Tojnar Jiří st.Rubeš Jaroslav58-9-9-92366
13.Svoboda VítJakl Petr-1110-11-9 1367
14.Jakl PavelSmola Jan76-86 3177
15.Tojnar Jiří st.Petera Milan9-9-56133287
16.Svoboda VítRubeš Jaroslav-5999 3197
17.Jakl PavelJakl Petr8-7-7-8 1398
18.Ungrád JiříSmola Jan-9948 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vít22Petera Milan31
Jakl Pavel22Rubeš Jaroslav22
Ungrád Jiří13Jakl Petr31
Tojnar Jiří st.31Smola Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:46604:724TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
10-85-6-102301
2.Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
8-6-8-12 1302
3.Drapač Petr st.Petráško Milan698  3012
4.Brát PetrBouček Stanislav912-5-8-92313
5.Hrstka MilanHejzlar Jaromír-66-10-6 1314
6.Vaněk FrantišekDoubek Ondřej11-8-7-6 1315
7.Brát PetrPetráško Milan-76-4573225
8.Hrstka MilanBouček Stanislav-310-7-7 1326
9.Vaněk FrantišekHejzlar Jaromír767  3036
10.Drapač Petr st.Doubek Ondřej-6-4-5  0337
11.Hrstka MilanPetráško Milan-4-59-4 1338
12.Vaněk FrantišekBouček Stanislav6-12-9-8 1339
13.Drapač Petr st.Hejzlar Jaromír-8-3-8  03310
14.Brát PetrDoubek Ondřej-968-5-423311
15.Vaněk FrantišekPetráško Milan7-8-47832411
16.Drapač Petr st.Bouček Stanislav-8-7910-723412
17.Brát PetrHejzlar Jaromír8-8-3-2 13413
18.Hrstka MilanDoubek Ondřej-4-7-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drapač Petr st.13Petráško Milan13
Brát Petr13Bouček Stanislav40
Hrstka Milan04Hejzlar Jaromír31
Vaněk František22Doubek Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34667:645TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetek Libor
Prokop Michal
 
 
Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
-8-10-4  0301
2.Kuře Otakar
Madarász Štefan
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
6-98-3-102302
3.Prokop MichalHrubeš Jaroslav-8-7-4  0303
4.Madarász ŠtefanČáp Petr-10101010 3113
5.Zetek LiborPerutek Josef-99-35-12314
6.Kuře OtakarHrubý Bohuslav649  3024
7.Madarász ŠtefanHrubeš Jaroslav-11-7-2  0325
8.Zetek LiborČáp Petr51910  3035
9.Kuře OtakarPerutek Josef411-7-8-72336
10.Prokop MichalHrubý Bohuslav-7-8-7  0337
11.Zetek LiborHrubeš Jaroslav8-1092 3147
12.Kuře OtakarČáp Petr225  3057
13.Prokop MichalPerutek Josef-6-7-9  0358
14.Madarász ŠtefanHrubý Bohuslav9-10101 3168
15.Kuře OtakarHrubeš Jaroslav-101065 3178
16.Prokop MichalČáp Petr-910-5883288
17.Madarász ŠtefanPerutek Josef-777-10123298
18.Zetek LiborHrubý Bohuslav-636-10532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal13Hrubeš Jaroslav22
Madarász Štefan31Čáp Petr04
Zetek Libor31Perutek Josef31
Kuře Otakar31Hrubý Bohuslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:34730:699TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
7-89-983210
2.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
9610  3020
3.Škoda JiříPodhorský Pavel6-69-1273230
4.Ligač JozefBek Miroslav755  3040
5.Rosa ZdeněkBrzecki Piotr-614-10-9 1341
6.Šimůnek JosefRadwaňski Kazimierz-6-7-4  0342
7.Ligač JozefPodhorský Pavel811-9-693252
8.Rosa ZdeněkBek Miroslav67-106 3162
9.Šimůnek JosefBrzecki Piotr-8-5-3  0363
10.Škoda JiříRadwaňski Kazimierz55-7-993273
11.Rosa ZdeněkPodhorský Pavel9-1011-5103283
12.Šimůnek JosefBek Miroslav118-8-5-52384
13.Škoda JiříBrzecki Piotr-9-1210-14 1385
14.Ligač JozefRadwaňski Kazimierz455  3095
15.Šimůnek JosefPodhorský Pavel7-6-7-3 1396
16.Škoda JiříBek Miroslav-7563 31106
17.Ligač JozefBrzecki Piotr91-6-8932116
18.Rosa ZdeněkRadwaňski Kazimierz310-12-81432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škoda Jiří31Podhorský Pavel13
Ligač Jozef40Bek Miroslav13
Rosa Zdeněk31Brzecki Piotr31
Šimůnek Josef04Radwaňski Kazimierz13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS