Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:27732:587TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Kuře Otakar
Madarász Štefan
 
 
1154  3010
2.Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
Zetek Libor
Prokop Michal
 
 
10-897 3120
3.Podhorský PavelMadarász Štefan7-84-993230
4.Brzecki PiotrKuře Otakar7-1110-873240
5.Bek MiroslavProkop Michal492  3050
6.Radwaňski KazimierzZetek Libor10-7-7-9 1351
7.Brzecki PiotrMadarász Štefan324  3061
8.Bek MiroslavKuře Otakar5-2-104-92362
9.Radwaňski KazimierzProkop Michal-677-1373272
10.Podhorský PavelZetek Libor-7-867103282
11.Bek MiroslavMadarász Štefan-8-98963292
12.Radwaňski KazimierzKuře Otakar-6-10-3  0393
13.Podhorský PavelProkop Michal-8927 31103
14.Brzecki PiotrZetek Libor7-1371 31113
15.Radwaňski KazimierzMadarász Štefan-7-748732123
16.Podhorský PavelKuře OtakarWO    30133
17.Brzecki PiotrProkop Michal444  30143
18.Bek MiroslavZetek Libor-86-38-523144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podhorský Pavel30Madarász Štefan04
Brzecki Piotr40Kuře Otakar21
Bek Miroslav22Prokop Michal04
Radwaňski Kazimierz22Zetek Libor22
WO10WO01
Kuře - zraněné koleno



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37677:681TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutek Josef
Prosa Stanislav
 
 
Hrstka Milan
Čápová Lenka
 
 
-8-78-7 1301
2.Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
Vaněk František
Kuřátko Miloš
 
 
-7-689-92302
3.Perutek JosefČápová Lenka6-10-511-102303
4.Hrubý BohuslavVaněk František10-6-8-8 1304
5.Prosa StanislavKuřátko Miloš-8637 3114
6.Hrubeš JaroslavHrstka Milan9116  3024
7.Hrubý BohuslavČápová Lenka-6-116-7 1325
8.Prosa StanislavVaněk František-8-98-5 1326
9.Hrubeš JaroslavKuřátko Miloš510-66 3136
10.Perutek JosefHrstka Milan8-9-7-9 1337
11.Prosa StanislavČápová Lenka7-5-910-72338
12.Hrubeš JaroslavVaněk František-7-8-4  0339
13.Perutek JosefKuřátko Miloš-98810 3149
14.Hrubý BohuslavHrstka Milan-108-10-8 13410
15.Hrubeš JaroslavČápová Lenka683  30510
16.Perutek JosefVaněk František89-79 31610
17.Hrubý BohuslavKuřátko Miloš1166  30710
18.Prosa StanislavHrstka Milan94-10-6-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Perutek Josef22Čápová Lenka31
Hrubý Bohuslav13Vaněk František31
Prosa Stanislav13Kuřátko Miloš04
Hrubeš Jaroslav31Hrstka Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26697:556TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
9-11-7493210
2.Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
7-664 3120
3.Bouček StanislavSvoboda Vít-101085 3130
4.Doubek OndřejKrupička Vladimír599  3040
5.Hejzlar JaromírJakl Pavel86-76 3150
6.Petráško MilanTojnar Jiří st.-4412 3160
7.Doubek OndřejSvoboda Vít94-9-7-72361
8.Hejzlar JaromírKrupička Vladimír3-4-3-9 1362
9.Petráško MilanJakl Pavel-6-79773272
10.Bouček StanislavTojnar Jiří st.10-118-1243282
11.Hejzlar JaromírSvoboda Vít-6-4-4  0383
12.Petráško MilanKrupička Vladimír959  3093
13.Bouček StanislavJakl Pavel4-1-56832103
14.Doubek OndřejTojnar Jiří st.WO    30113
15.Petráško MilanSvoboda Vít65-11-4-523114
16.Bouček StanislavKrupička Vladimír103-83 31124
17.Doubek OndřejJakl Pavel9-928 31134
18.Hejzlar JaromírTojnar Jiří st.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bouček Stanislav40Svoboda Vít31
Doubek Ondřej21Krupička Vladimír13
Hejzlar Jaromír12Jakl Pavel04
Petráško Milan31Tojnar Jiří st.02
WO20WO02
Hráč Jiří Tojnar st. odstoupil pro horečku.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38672:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
-87-9873210
2.Rubeš Jaroslav
Petera Milan
 
 
Hrobský Petr
Hrobský Josef
 
 
9-7-6873220
3.Kubant MiroslavPábl Josef-879-693230
4.Rubeš JaroslavHrycík Ladislav-7-8-9  0331
5.Petera MilanHrobský Josef-8-78-9 1332
6.Jakl PetrHrobský Petr8-796 3142
7.Rubeš JaroslavPábl Josef-8-9-7  0343
8.Petera MilanHrycík Ladislav-68-7-9 1344
9.Jakl PetrHrobský Josef-8-69-7 1345
10.Kubant MiroslavHrobský PetrWO    3055
11.Petera MilanPábl Josef8-7-86-72356
12.Jakl PetrHrycík Ladislav-687-783266
13.Kubant MiroslavHrobský Josef-87-8-9 1367
14.Rubeš JaroslavHrobský PetrWO    3077
15.Jakl PetrPábl Josef-7-8-9  0378
16.Kubant MiroslavHrycík Ladislav6-8-79-72379
17.Rubeš JaroslavHrobský Josef9-8-7873289
18.Petera MilanHrobský PetrWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav12Pábl Josef31
Rubeš Jaroslav12Hrycík Ladislav31
Petera Milan03Hrobský Josef31
Jakl Petr22Hrobský Petr01
WO30WO03
Hrobský Petr zranění kotníku



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:34699:673TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
7-659 3110
2.Kučerová Markéta
Duben Milan
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
-710-7-4 1311
3.Duben MilanDvořáček Aleš76-76 3121
4.Kučerová MarkétaKadlec Zdeněk-7-108-5 1322
5.Duben TomášKratěna Vojtěch7-46-623232
6.Kučera VratislavJežek Pavel-88-61083242
7.Kučerová MarkétaDvořáček Aleš108-118 3152
8.Duben TomášKadlec Zdeněk-6-5-2  0353
9.Kučera VratislavKratěna Vojtěch-755-963263
10.Duben MilanJežek Pavel-58-9-5 1364
11.Duben TomášDvořáček Aleš-7-9-5  0365
12.Kučera VratislavKadlec Zdeněk-10-911883275
13.Duben MilanKratěna Vojtěch786  3085
14.Kučerová MarkétaJežek Pavel8-4-96-82386
15.Kučera VratislavDvořáček Aleš-116-77103296
16.Duben MilanKadlec Zdeněk-77-94832106
17.Kučerová MarkétaKratěna Vojtěch945  30116
18.Duben TomášJežek Pavel-96511 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duben Milan31Dvořáček Aleš13
Kučerová Markéta22Kadlec Zdeněk22
Duben Tomáš22Kratěna Vojtěch04
Kučera Vratislav40Ježek Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS