Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:44667:716Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-10664 3110
2.Ošťádal Jaroslav ml.
Hamzová Klárka
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
-6-5-10  0311
3.Ošťádal JaroslavJakl Petr-8-8-8  0312
4.Ošťádal Jaroslav ml.Rubeš Jaroslav34-10-7-112313
5.Hamzová KlárkaKubant Miroslav-7-989-82314
6.Kolátor VladimírPetera Milan-8-44743224
7.Ošťádal Jaroslav ml.Jakl Petr9-87-1283234
8.Hamzová KlárkaRubeš Jaroslav11-398 3144
9.Kolátor VladimírKubant Miroslav8-8-39123254
10.Ošťádal JaroslavPetera Milan-10-4-11  0355
11.Hamzová KlárkaJakl Petr-11-8-6  0356
12.Kolátor VladimírRubeš Jaroslav5-9-11473266
13.Ošťádal JaroslavKubant Miroslav-6-412-8 1367
14.Ošťádal Jaroslav ml.Petera Milan-4-4-9  0368
15.Kolátor VladimírJakl Petr-14-73653278
16.Ošťádal JaroslavRubeš Jaroslav9-9-7873288
17.Ošťádal Jaroslav ml.Kubant Miroslav-5-3-7  0389
18.Hamzová KlárkaPetera Milan10-4-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ošťádal Jaroslav13Jakl Petr22
Ošťádal Jaroslav ml.13Rubeš Jaroslav13
Hamzová Klárka13Kubant Miroslav31
Kolátor Vladimír40Petera Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
Hrobský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:44474:669TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Hrobský Petr
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
WO    0301
2.Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Bouček Stanislav
Špreňarová Miroslava
 
 
-9-8-2  0302
3.Hrycík LadislavŠpreňarová Miroslava-6-18-11  0303
4.Hrobský JosefPetráško Milan10-774 3113
5.Bouček StanislavWO    0314
6.Hrobský PetrHejzlar Jaromír-111-6-5 1315
7.Hrobský JosefŠpreňarová Miroslava78-109 3125
8.Petráško MilanWO    0326
9.Hrobský PetrBouček Stanislav-104-8-6 1327
10.Hrycík LadislavHejzlar Jaromír-8-7-9  0328
11.Špreňarová MiroslavaWO    0329
12.Hrobský PetrPetráško Milan-8-912-4 13210
13.Hrycík LadislavBouček Stanislav-8-866432310
14.Hrobský JosefHejzlar Jaromír10-769 31410
15.Hrobský PetrŠpreňarová Miroslava8-89-9732510
16.Hrycík LadislavPetráško Milan-7-810-9 13511
17.Hrobský JosefBouček Stanislav-8889 31611
18.Hejzlar JaromírWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrycík Ladislav13Špreňarová Miroslava12
Hrobský Josef40Petráško Milan21
Hrobský Petr13Bouček Stanislav12
   Hejzlar Jaromír21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:25724:614Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
Prosa Stanislav
Hrubeš Jaroslav
 
 
68-79 3110
2.Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
97-811 3120
3.Tojnar Jiří st.Perutek Josef866  3030
4.Krupička VladimírHrubeš Jaroslav-8-8-8  0331
5.Jakl PavelProsa Stanislav47-9-793241
6.Svoboda VítČáp Petr519  3051
7.Krupička VladimírPerutek Josef-3-56683261
8.Jakl PavelHrubeš Jaroslav6-12-9-6 1362
9.Svoboda VítProsa Stanislav6-9-9873272
10.Tojnar Jiří st.Čáp Petr115-98 3182
11.Jakl PavelPerutek Josef13-9-9-10 1383
12.Svoboda VítHrubeš Jaroslav116-15 3193
13.Tojnar Jiří st.Prosa Stanislav88-88 31103
14.Krupička VladimírČáp Petr211  30113
15.Svoboda VítPerutek Josef7-3-87932123
16.Tojnar Jiří st.Hrubeš Jaroslav-841113 31133
17.Krupička VladimírProsa Stanislav1136  30143
18.Jakl PavelČáp Petr8-88-8932153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tojnar Jiří st.40Perutek Josef13
Krupička Vladimír31Hrubeš Jaroslav22
Jakl Pavel22Prosa Stanislav04
Svoboda Vít40Čáp Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34649:642TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Lenka
Hrstka Milan
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
-7-9-10  0301
2.Kuřátko Miloš
Vaněk František
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
-6685 3111
3.Čápová LenkaPodhorský Pavel11-7-7-6 1312
4.Vaněk FrantišekRadwaňski Kazimierz795  3022
5.Brát PetrBrzecki Piotr69-117 3132
6.Hrstka MilanBek Miroslav 5-7-10-61333
7.Vaněk FrantišekPodhorský Pavel8-45-4113243
8.Brát PetrRadwaňski Kazimierz896  3053
9.Hrstka MilanBrzecki Piotr-9-4-10  0354
10.Čápová LenkaBek Miroslav-1386-4-42355
11.Brát PetrPodhorský Pavel-138-8-8 1356
12.Kuřátko MilošRadwaňski Kazimierz797  3066
13.Čápová LenkaBrzecki Piotr8-8-11-7 1367
14.Vaněk FrantišekBek Miroslav988  3077
15.Kuřátko MilošPodhorský Pavel-7-10-5  0378
16.Čápová LenkaRadwaňski Kazimierz484  3088
17.Vaněk FrantišekBrzecki Piotr10-119-9-102389
18.Brát PetrBek Miroslav56-8-8-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čápová Lenka13Podhorský Pavel31
Vaněk František31Radwaňski Kazimierz04
Brát Petr22Brzecki Piotr31
Hrstka Milan02Bek Miroslav31
Kuřátko Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:51566:717TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
-12-598-52301
2.Rojt Jan
Prokop Michal
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
-5-6-7  0302
3.Prokop MichalLigač Jozef-4-1-6  0303
4.Madarász ŠtefanRosa Zdeněk7-109-9-72304
5.Zetek LiborMýl Karel-5-312-7 1305
6.Rojt JanŠkoda Jiří-5-9-9  0306
7.Madarász ŠtefanLigač Jozef-10-87-9 1307
8.Zetek LiborRosa Zdeněk8711  3017
9.Rojt JanMýl Karel-9-128-5 1318
10.Prokop MichalŠkoda Jiří-69-7-4 1319
11.Zetek LiborLigač Jozef-129-7-10 13110
12.Rojt JanRosa Zdeněk-118-10-9 13111
13.Prokop MichalMýl Karel-6-12-13  03112
14.Madarász ŠtefanŠkoda Jiří-5-9-9  03113
15.Rojt JanLigač Jozef-8-8-12  03114
16.Prokop MichalRosa Zdeněk-6-6-6  03115
17.Madarász ŠtefanMýl Karel-9-67-7 13116
18.Zetek LiborŠkoda Jiří-88-64-523117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Michal04Ligač Jozef40
Madarász Štefan04Rosa Zdeněk31
Zetek Libor13Mýl Karel40
Rojt Jan04Škoda Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS