Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40448:611TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Ligač Jozef
 
 
Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
-76-10-8 1301
2.
Šimůnek Josef
 
 
Drapač Petr st.
Kuřátko Miloš
 
 
WO    0302
3.Ligač JozefVaněk František9-876 3112
4.Škoda JiříHrstka Milan1055  3022
5.Šimůnek JosefKuřátko Miloš-8-8-9  0323
6.Drapač Petr st.WO    0324
7.Škoda JiříVaněk František10-9-8-8 1325
8.Šimůnek JosefHrstka Milan8-6-81083235
9.Kuřátko MilošWO    0336
10.Ligač JozefDrapač Petr st.978  3046
11.Šimůnek JosefVaněk František-6-8-8  0347
12.Hrstka MilanWO    0348
13.Ligač JozefKuřátko Miloš6-786 3158
14.Škoda JiříDrapač Petr st.-85-9-9 1359
15.Vaněk FrantišekWO    03510
16.Ligač JozefHrstka Milan765  30610
17.Škoda JiříKuřátko Miloš9-8-610-623611
18.Šimůnek JosefDrapač Petr st.-8-7-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ligač Jozef40Vaněk František21
Škoda Jiří13Hrstka Milan03
Šimůnek Josef13Kuřátko Miloš21
   Drapač Petr st.21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:35508:445Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Bek Miroslav
 
 
Svoboda Vít
 
 
WO    3010
2.Vlach Tomáš
Radwaňski Kazimierz
 
 
Tojnar Jiří st.
Krupička Vladimír
 
 
-10-9-8  0311
3.Bek MiroslavKrupička Vladimír-84-10-6 1312
4.Brzecki PiotrSvoboda Vít-7-7-10  0313
5.Radwaňski KazimierzTojnar Jiří st.-5-6-7  0314
6.Vlach TomášWO    3024
7.Brzecki PiotrKrupička Vladimír7-88-663234
8.Radwaňski KazimierzSvoboda Vít-5-5-10  0335
9.Vlach TomášTojnar Jiří st.-5-9-7  0336
10.Bek MiroslavWO    3046
11.Radwaňski KazimierzKrupička Vladimír-7-10-9  0347
12.Vlach TomášSvoboda Vít-8-5-6  0348
13.Bek MiroslavTojnar Jiří st.-6-6-2  0349
14.Brzecki PiotrWO    3059
15.Vlach TomášKrupička Vladimír-8-7-8  03510
16.Bek MiroslavSvoboda Vít-9-108-5 13511
17.Brzecki PiotrTojnar Jiří st.2910  30611
18.Radwaňski KazimierzWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bek Miroslav03Krupička Vladimír31
Brzecki Piotr21Svoboda Vít40
Radwaňski Kazimierz03Tojnar Jiří st.31
Vlach Tomáš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40625:683TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-78-96-72301
2.Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
8-79-973211
3.Perutek JosefJirásek Petr656  3021
4.Hrubeš JaroslavHrycík Ladislav-6-7-13  0322
5.Hrubý BohuslavHrobský Petr-89-12793232
6.Čáp PetrHrobský Josef-69-8-7 1333
7.Hrubeš JaroslavJirásek Petr1099  3043
8.Hrubý BohuslavHrycík Ladislav-3-7-6  0344
9.Čáp PetrHrobský Petr-6-96-9 1345
10.Perutek JosefHrobský Josef-991211 3155
11.Hrubý BohuslavJirásek Petr-8-5-6  0356
12.Čáp PetrHrycík Ladislav-4-711-9 1357
13.Perutek JosefHrobský Petr-8-9-5  0358
14.Hrubeš JaroslavHrobský Josef-79-10-10 1359
15.Čáp PetrJirásek Petr-7-5-8  03510
16.Perutek JosefHrycík Ladislav-8-99-11 13511
17.Hrubeš JaroslavHrobský Petr-9577 31611
18.Hrubý BohuslavHrobský Josef10-7910 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perutek Josef22Jirásek Petr22
Hrubeš Jaroslav22Hrycík Ladislav40
Hrubý Bohuslav22Hrobský Petr22
Čáp Petr04Hrobský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:35740:667TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouček Stanislav
Doubek Ondřej
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
-11-1059123210
2.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
-43103 3120
3.Bouček StanislavKolátor Vladimír116-5-12-82321
4.Doubek OndřejOšťádal Jaroslav576  3031
5.Hejzlar JaromírHamzová Klárka-8-12-8  0332
6.Petráško MilanOšťádal Jaroslav ml.-978-953242
7.Doubek OndřejKolátor Vladimír-11-9-4  0343
8.Hejzlar JaromírOšťádal Jaroslav-1326-4123253
9.Petráško MilanHamzová Klárka65-87 3163
10.Bouček StanislavOšťádal Jaroslav ml.54-106 3173
11.Hejzlar JaromírKolátor Vladimír-6-3-9  0374
12.Petráško MilanOšťádal Jaroslav-4-75-5 1375
13.Bouček StanislavHamzová Klárka45-9-953285
14.Doubek OndřejOšťádal Jaroslav ml.873  3095
15.Petráško MilanKolátor Vladimír-5-989-72396
16.Bouček StanislavOšťádal Jaroslav5-1010-9532106
17.Doubek OndřejHamzová Klárka-9310-7932116
18.Hejzlar JaromírOšťádal Jaroslav ml.73-6-9932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bouček Stanislav31Kolátor Vladimír40
Doubek Ondřej31Ošťádal Jaroslav13
Hejzlar Jaromír22Hamzová Klárka13
Petráško Milan22Ošťádal Jaroslav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30687:635Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-12-9710-92301
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
-895-763211
3.Kubant MiroslavKadlec Zdeněk4-5-3-6 1312
4.Rubeš JaroslavDvořáček Aleš-88-8-10 1313
5.Petera MilanJežek Pavel1038  3023
6.Jakl PetrKratěna Vojtěch-8638 3133
7.Rubeš JaroslavKadlec Zdeněk10-8-7-6 1334
8.Petera MilanDvořáček Aleš68-69 3144
9.Jakl PetrJežek Pavel78-46 3154
10.Kubant MiroslavKratěna Vojtěch87-6-863264
11.Petera MilanKadlec Zdeněk68-6-783274
12.Jakl PetrDvořáček Aleš-12-8-6  0375
13.Kubant MiroslavJežek Pavel878  3085
14.Rubeš JaroslavKratěna Vojtěch938  3095
15.Jakl PetrKadlec Zdeněk1111-95 31105
16.Kubant MiroslavDvořáček Aleš-8-9-11  03106
17.Rubeš JaroslavJežek Pavel867  30116
18.Petera MilanKratěna Vojtěch-959-6732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav22Kadlec Zdeněk22
Rubeš Jaroslav22Dvořáček Aleš31
Petera Milan40Ježek Pavel04
Jakl Petr31Kratěna Vojtěch04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS