Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41551:630Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Dvořák Karel
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-7-7-11  0301
2.Kučerová Markéta
Duben Milan
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
-6-9-7  0302
3.Duben MilanJakl Petr-69-101263212
4.Kučera VratislavRubeš Jaroslav7810  3022
5.Dvořák KarelKubant Miroslav-6-5-4  0323
6.Kučerová MarkétaPetera Milan-9-8-8  0324
7.Kučera VratislavJakl Petr-6486 3134
8.Dvořák KarelRubeš Jaroslav-7-6-10  0335
9.Kučerová MarkétaKubant Miroslav34-98 3145
10.Duben MilanPetera Milan-2-6-6  0346
11.Dvořák KarelJakl Petr9-8-6-9 1347
12.Kučerová MarkétaRubeš Jaroslav-8-4-6  0348
13.Duben MilanKubant Miroslav5-894 3158
14.Kučera VratislavPetera Milan-4-449-82359
15.Kučerová MarkétaJakl Petr-7-4-7  03510
16.Duben MilanRubeš Jaroslav-5-89-12 13511
17.Kučera VratislavKubant Miroslav878  30611
18.Dvořák KarelPetera Milan-4-1176-523612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duben Milan22Jakl Petr22
Kučera Vratislav31Rubeš Jaroslav31
Dvořák Karel04Kubant Miroslav13
Kučerová Markéta13Petera Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:40542:618TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Bouček Stanislav
Špreňarová Miroslava
 
 
6-11-8-12 1301
2.Dvořáček Aleš
Bekr Milan
 
 
Petráško Milan
Doubek Ondřej
 
 
6510  3011
3.Dvořáček AlešBouček Stanislav-11-7-7  0312
4.Kadlec ZdeněkDoubek Ondřej10117  3022
5.Kratěna VojtěchŠpreňarová Miroslava-8-8-5  0323
6.Bekr MilanPetráško Milan-7-5-6  0324
7.Kadlec ZdeněkBouček Stanislav1359  3034
8.Kratěna VojtěchDoubek Ondřej-9369 3144
9.Bekr MilanŠpreňarová Miroslava-108-6-6 1345
10.Dvořáček AlešPetráško Milan10-48-9-102346
11.Kratěna VojtěchBouček Stanislav-4-4-5  0347
12.Bekr MilanDoubek Ondřej-8-10-5  0348
13.Dvořáček AlešŠpreňarová Miroslava-2-8-1  0349
14.Kadlec ZdeněkPetráško Milan8-8-86-823410
15.Bekr MilanBouček Stanislav-11-6-8  03411
16.Dvořáček AlešDoubek Ondřej667  30511
17.Kadlec ZdeněkŠpreňarová Miroslava-6-106-4 13512
18.Kratěna VojtěchPetráško Milan-9-8-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Aleš13Bouček Stanislav31
Kadlec Zdeněk22Doubek Ondřej13
Kratěna Vojtěch13Špreňarová Miroslava40
Bekr Milan04Petráško Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30657:608TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Šorfová Irena
Čáp Petr
 
 
-79-89-82301
2.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Prosa Stanislav
Hrubeš Jaroslav
 
 
9-7-6-8 1302
3.Hamzová KlárkaHrubeš Jaroslav-9-76-7 1303
4.Měšťanová PetraŠorfová Irena686  3013
5.Kolátor VladimírProsa Stanislav-76-7-9 1314
6.Ošťádal JaroslavČáp Petr87-96 3124
7.Měšťanová PetraHrubeš Jaroslav76-98 3134
8.Kolátor VladimírŠorfová Irena757  3044
9.Ošťádal JaroslavProsa Stanislav-789-7-92345
10.Hamzová KlárkaČáp Petr896  3055
11.Kolátor VladimírHrubeš Jaroslav-7-4-9  0356
12.Ošťádal JaroslavŠorfová Irena-97-8-7 1357
13.Hamzová KlárkaPerutek Josef8-6-7-9 1358
14.Měšťanová PetraČáp Petr766  3068
15.Ošťádal JaroslavHrubeš Jaroslav8-7-9683278
16.Hamzová KlárkaŠorfová Irena476  3088
17.Měšťanová PetraPerutek Josef7-876 3198
18.Kolátor VladimírČáp Petr89-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamzová Klárka22Hrubeš Jaroslav22
Měšťanová Petra40Šorfová Irena13
Kolátor Vladimír22Prosa Stanislav20
Ošťádal Jaroslav22Čáp Petr04
   Perutek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18653:518TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
847  3010
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
946  3020
3.Pábl JosefPodhorský Pavel677  3030
4.Hrobský JosefBrzecki Piotr-7-124-10 1331
5.Valčík LukášBek Miroslav9-11-5-10 1332
6.Hrobský PetrRadwaňski Kazimierz677  3042
7.Hrobský JosefPodhorský Pavel5-8-13823252
8.Valčík LukášBrzecki Piotr-4-7-9  0353
9.Hrobský PetrBek Miroslav549  3063
10.Pábl JosefRadwaňski Kazimierz6137  3073
11.Valčík LukášPodhorský Pavel-7-758103283
12.Hrobský PetrBrzecki Piotr-66-510-42384
13.Pábl JosefBek Miroslav685  3094
14.Hrobský JosefRadwaňski Kazimierz5128  30104
15.Hrobský PetrPodhorský Pavel556  30114
16.Pábl JosefBrzecki Piotr-5-656732124
17.Hrobský JosefBek Miroslav5104  30134
18.Valčík LukášRadwaňski Kazimierz1067  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pábl Josef40Podhorský Pavel04
Hrobský Josef31Brzecki Piotr31
Valčík Lukáš22Bek Miroslav13
Hrobský Petr31Radwaňski Kazimierz04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19702:490TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Mýl Karel
 
 
Prušinovský Jiří
Svoboda Vít
 
 
8-5-7-6 1301
2.Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 

Tojnar Jiří st.
 
 
WO    3011
3.Škoda JiříTojnar Jiří st.6-799 3121
4.Ligač JozefSvoboda Vít-7-967113231
5.Mýl KarelPrušinovský Jiří-7588 3141
6.Rosa ZdeněkWO    3051
7.Ligač JozefTojnar Jiří st.-786-973261
8.Mýl KarelSvoboda Vít4-6-6783271
9.Rosa ZdeněkPrušinovský Jiří8-6-6783281
10.Škoda JiříWO    3091
11.Mýl KarelTojnar Jiří st.8710  30101
12.Rosa ZdeněkSvoboda Vít9-81012 31111
13.Škoda JiříPrušinovský Jiří599  30121
14.Ligač JozefWO    30131
15.Rosa ZdeněkTojnar Jiří st.-86-79832141
16.Škoda JiříSvoboda Vít7107  30151
17.Ligač JozefPrušinovský Jiří-9510-7-523152
18.Mýl KarelWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jiří30Tojnar Jiří st.04
Ligač Jozef21Svoboda Vít04
Mýl Karel30Prušinovský Jiří13
Rosa Zdeněk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:19731:531TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Lenka
Drapač Petr st.
 
 
Madarász Štefan
Prokop Michal
 
 
737  3010
2.Vaněk František
Kuřátko Miloš
 
 
Rojt Jan
Zetek Libor
 
 
56-8-663220
3.Čápová LenkaMadarász Štefan-10-65-11 1321
4.Drapač Petr st.Rojt Jan626  3031
5.Vaněk FrantišekProkop Michal4610  3041
6.Brát PetrZetek Libor88-10-10103251
7.Drapač Petr st.Madarász Štefan78-86 3161
8.Vaněk FrantišekRojt Jan8-6-8683271
9.Brát PetrProkop Michal527  3081
10.Čápová LenkaZetek Libor8-79-983291
11.Kuřátko MilošMadarász Štefan4-886 31101
12.Brát PetrRojt Jan4-64-7832111
13.Čápová LenkaProkop Michal489  30121
14.Drapač Petr st.Zetek Libor454  30131
15.Brát PetrMadarász Štefan5811  30141
16.Čápová LenkaRojt Jan-68-75232151
17.Drapač Petr st.Prokop MichalWO    30161
18.Kuřátko MilošZetek Libor-10710-101032171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čápová Lenka31Madarász Štefan13
Drapač Petr st.30Rojt Jan04
Vaněk František20Prokop Michal03
Brát Petr40Zetek Libor04
Kuřátko Miloš20   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS