Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23697:528TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
8-699 3110
2.Rojt Jan
Prokop Michal
 
 
Krupička Vladimír
 
 
WO    3020
3.Prokop MichalSvoboda Vít-88-7-6 1321
4.Madarász ŠtefanTojnar Jiří st.9-7-9-10 1322
5.Zetek LiborKrupička Vladimír-8-65-9 1323
6.Rojt JanWO    3033
7.Madarász ŠtefanSvoboda Vít-889-693243
8.Zetek LiborTojnar Jiří st.98-6-893253
9.Rojt JanKrupička Vladimír876  3063
10.Prokop MichalWO    3073
11.Zetek LiborSvoboda Vít-67-49103283
12.Rojt JanTojnar Jiří st.89-7-793293
13.Prokop MichalKrupička Vladimír-998-6732103
14.Madarász ŠtefanWO    30113
15.Rojt JanSvoboda Vít-89711 31123
16.Prokop MichalTojnar Jiří st.98-8-7932133
17.Madarász ŠtefanKrupička Vladimír879  30143
18.Zetek LiborWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prokop Michal21Svoboda Vít13
Madarász Štefan21Tojnar Jiří st.13
Zetek Libor21Krupička Vladimír13
Rojt Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32662:656TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-106-8-8 1301
2.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Hrobský Petr
Hrobský Josef
 
 
8610  3011
3.Škoda JiříPábl Josef99-8-8-82312
4.Ligač JozefHrycík Ladislav987  3022
5.Rosa ZdeněkHrobský Josef-3-51010-72323
6.Mýl KarelHrobský Petr411-67 3133
7.Ligač JozefPábl Josef128-89 3143
8.Rosa ZdeněkHrycík Ladislav-8989 3153
9.Mýl KarelHrobský Josef-9-710-6 1354
10.Škoda JiříHrobský Petr-9-9-6  0355
11.Rosa ZdeněkPábl Josef988  3065
12.Mýl KarelHrycík Ladislav-8-6-1  0366
13.Škoda JiříHrobský Josef-6768 3176
14.Ligač JozefHrobský Petr4-8-810103286
15.Mýl KarelPábl Josef93WO  3096
16.Škoda JiříHrycík Ladislav-5-7-15  0397
17.Ligač JozefHrobský Josef-9-978-32398
18.Rosa ZdeněkHrobský Petr7-5-106732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoda Jiří13Pábl Josef13
Ligač Jozef31Hrycík Ladislav22
Rosa Zdeněk31Hrobský Josef31
Mýl Karel22Hrobský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:41687:735TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
12-2-99-72301
2.Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
Hamzová Klárka
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
986  3011
3.Podhorský PavelKolátor Vladimír-12-99-11 1312
4.Brzecki PiotrOšťádal Jaroslav8-76-893222
5.Radwaňski KazimierzHamzová Klárka119-5-9-22323
6.Bek MiroslavOšťádal Jaroslav ml.5-127-853233
7.Brzecki PiotrKolátor Vladimír-9-95-15 1334
8.Radwaňski KazimierzOšťádal Jaroslav-59-79-82335
9.Bek MiroslavHamzová Klárka7-6-6-8 1336
10.Podhorský PavelOšťádal Jaroslav ml.1089  3046
11.Radwaňski KazimierzKolátor Vladimír-4-5-4  0347
12.Bek MiroslavOšťádal Jaroslav98-98 3157
13.Podhorský PavelHamzová Klárka126-7-6-102358
14.Brzecki PiotrOšťádal Jaroslav ml.-67-8663268
15.Bek MiroslavKolátor Vladimír-6-3-5  0369
16.Podhorský PavelOšťádal Jaroslav-6-97-9 13610
17.Brzecki PiotrHamzová Klárka7-628 31710
18.Radwaňski KazimierzOšťádal Jaroslav ml.-10-1011-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podhorský Pavel13Kolátor Vladimír40
Brzecki Piotr31Ošťádal Jaroslav22
Radwaňski Kazimierz04Hamzová Klárka31
Bek Miroslav22Ošťádal Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41588:649TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Petr
Perutek Josef
 
 
Kadlec Zdeněk
Ježek Pavel
 
 
-85-8-7 1301
2.Hrubeš Jaroslav
Hrubý Bohuslav
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
-67-7-9 1302
3.Perutek JosefJežek Pavel7813  3012
4.Hrubeš JaroslavDvořáček Aleš-5-7-7  0313
5.Prosa StanislavKadlec Zdeněk-7-5-12  0314
6.Hrubý BohuslavKratěna Vojtěch-14-64-13 1315
7.Hrubeš JaroslavJežek Pavel-8-7-5  0316
8.Prosa StanislavDvořáček Aleš7-911-4-82317
9.Hrubý BohuslavKadlec Zdeněk5-910-7-82318
10.Perutek JosefKratěna Vojtěch-69-4-7 1319
11.Čáp PetrJežek Pavel-3-27973229
12.Hrubý BohuslavDvořáček Aleš397  3039
13.Perutek JosefKadlec Zdeněk-8-8-7  03310
14.Hrubeš JaroslavKratěna Vojtěch73-87 31410
15.Hrubý BohuslavJežek Pavel-9-5-3  03411
16.Perutek JosefDvořáček Aleš656  30511
17.Hrubeš JaroslavKadlec Zdeněk-7-979832611
18.Čáp PetrKratěna Vojtěch-8-9-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Perutek Josef22Ježek Pavel22
Hrubeš Jaroslav22Dvořáček Aleš22
Prosa Stanislav02Kadlec Zdeněk31
Hrubý Bohuslav13Kratěna Vojtěch31
Čáp Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:845:33732:694TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špreňarová Miroslava
Doubek Ondřej
 
 
Duben Milan
Kučera Vratislav
 
 
-813-4-4 1301
2.Hejzlar Jaromír
Petráško Milan
 
 
Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
-6578 3111
3.Doubek OndřejTláskalová Klára-7858 3121
4.Špreňarová MiroslavaKučerová Markéta93-9-4-42322
5.Hejzlar JaromírKučera Vratislav-825-383232
6.Petráško MilanDuben Milan757  3042
7.Špreňarová MiroslavaTláskalová Klára5710  3052
8.Hejzlar JaromírKučerová Markéta-769-4-72353
9.Petráško MilanKučera Vratislav-8384 3163
10.Doubek OndřejDuben Milan39-8-6-72364
11.Hejzlar JaromírTláskalová Klára-65-514-92365
12.Petráško MilanKučerová Markéta4109  3075
13.Doubek OndřejKučera Vratislav-795-9-142376
14.Špreňarová MiroslavaDuben Milan10-65-9-72377
15.Petráško MilanTláskalová Klára865  3087
16.Doubek OndřejKučerová Markéta9-7-68103297
17.Špreňarová MiroslavaKučera Vratislav7-69-4-82398
18.Hejzlar JaromírDuben Milan11-611-7732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Ondřej22Tláskalová Klára13
Špreňarová Miroslava13Kučerová Markéta22
Hejzlar Jaromír22Kučera Vratislav22
Petráško Milan40Duben Milan22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS