Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44558:672Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutek Josef
Hrubeš Jaroslav
 
 
Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
7-4-14-8 1301
2.Čáp Petr
Šorfová Irena
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-78-8-6 1302
3.Perutek JosefJakl Petr-76-9-12 1303
4.Šorfová IrenaRubeš Jaroslav-7-8-6  0304
5.Čáp PetrPetera Milan-4-6-6  0305
6.Hrubeš JaroslavKubant Miroslav-798-8-42306
7.Prosa StanislavJakl Petr-8-455-82307
8.Čáp PetrRubeš Jaroslav-1-6-10  0308
9.Hrubeš JaroslavPetera Milan-5-9-6  0309
10.Perutek JosefKubant Miroslav-9-5-6  03010
11.Čáp PetrJakl Petr-4-67-8 13011
12.Hrubeš JaroslavRubeš Jaroslav8-799 31111
13.Perutek JosefPetera Milan8-6810 31211
14.Prosa StanislavKubant Miroslav894  30311
15.Hrubeš JaroslavJakl Petr989  30411
16.Perutek JosefRubeš Jaroslav9-4-9-6 13412
17.Prosa StanislavPetera Milan-87-9-6 13413
18.Čáp PetrKubant Miroslav-48-9-10 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Perutek Josef13Jakl Petr31
Šorfová Irena01Rubeš Jaroslav31
Čáp Petr04Petera Milan31
Hrubeš Jaroslav22Kubant Miroslav31
Prosa Stanislav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
3 scr
BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44529:676TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Mýl Karel
 
 
Dvořák Karel
Kučera Vratislav
 
 
-78-65-82301
2.Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 
Duben Tomáš
Kučerová Markéta
 
 
-6-7-7  0302
3.Ligač JozefKučerová Markéta-8-114-9 1303
4.Mýl KarelDuben Tomáš-6-77-7 1304
5.Škoda JiříDvořák Karel1012-149 3114
6.Rosa ZdeněkKučera Vratislav-8-6-9  0315
7.Mýl KarelKučerová Markéta-4-10-12  0316
8.Škoda JiříDuben Tomáš10-8-8-5 1317
9.Rosa ZdeněkDvořák Karel7-474 3127
10.Ligač JozefKučera Vratislav8-896 3137
11.Škoda JiříKučerová Markéta-68-6-11 1338
12.Rosa ZdeněkDuben Tomáš7-9-611-82339
13.Ligač JozefDvořák Karel2-8-3283249
14.Mýl KarelKučera Vratislav-57-4-3 13410
15.Rosa ZdeněkKučerová Markéta12610  30510
16.Ligač JozefDuben TomášWO    03511
17.Mýl KarelDvořák KarelWO    03512
18.Škoda JiříKučera VratislavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ligač Jozef21Kučerová Markéta31
Mýl Karel03Duben Tomáš30
Škoda Jiří12Dvořák Karel03
Rosa Zdeněk22Kučera Vratislav21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36674:686TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
9-7-9-6 1301
2.Madarász Štefan
Zetek Libor
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
-118-78-52302
3.Rojt JanJežek Pavel8114  3012
4.Madarász ŠtefanDvořáček Aleš-781-4-102313
5.Zetek LiborKadlec Zdeněk-8-8-5  0314
6.Ptáček LadislavKratěna Vojtěch10126  3024
7.Madarász ŠtefanJežek Pavel-95-6843234
8.Zetek LiborDvořáček Aleš99-10-6-82335
9.Ptáček LadislavKadlec Zdeněk5-78-173245
10.Rojt JanKratěna Vojtěch5-8-69-82346
11.Zetek LiborJežek Pavel-3-69-7 1347
12.Ptáček LadislavDvořáček Aleš10810  3057
13.Rojt JanKadlec Zdeněk-689-10-42358
14.Madarász ŠtefanKratěna Vojtěch-711115 3168
15.Ptáček LadislavJežek Pavel738  3078
16.Rojt JanDvořáček Aleš98-98 3188
17.Madarász ŠtefanKadlec Zdeněk-57-9-7 1389
18.Zetek LiborKratěna Vojtěch-8-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rojt Jan22Ježek Pavel13
Madarász Štefan22Dvořáček Aleš22
Zetek Libor04Kadlec Zdeněk31
Ptáček Ladislav40Kratěna Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39611:664TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
Kolátor Vladimír
Hamzová Klárka
 
 
1196  3010
2.Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
Ošťádal Jaroslav
Měšťanová Petra
 
 
6-868 3120
3.Čápová LenkaHamzová Klárka4-489 3130
4.Brát PetrMěšťanová Petra-3-7-6  0331
5.Kuřátko MilošOšťádal Jaroslav3-3-14-6 1332
6.Drapač Petr st.Kolátor Vladimír4-6-78-22333
7.Brát PetrHamzová Klárka-9-10-8  0334
8.Kuřátko MilošMěšťanová Petra-5-10-8  0335
9.Drapač Petr st.Ošťádal Jaroslav-3-768113245
10.Čápová LenkaKolátor Vladimír4-8-39-62346
11.Vaněk FrantišekHamzová Klárka-68712 3156
12.Drapač Petr st.Měšťanová Petra-5635 3166
13.Čápová LenkaOšťádal Jaroslav98-9-743276
14.Brát PetrKolátor Vladimír-6-7-5  0377
15.Drapač Petr st.Hamzová Klárka-8-74-4 1378
16.Čápová LenkaMěšťanová Petra10-96-6-92379
17.Brát PetrOšťádal Jaroslav109-97 3189
18.Vaněk FrantišekKolátor Vladimír-4-3-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čápová Lenka22Hamzová Klárka22
Brát Petr13Měšťanová Petra31
Kuřátko Miloš02Ošťádal Jaroslav13
Drapač Petr st.22Kolátor Vladimír40
Vaněk František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49492:660TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
4-6-7743210
2.Jakl Pavel
Ungrád Jiří
 
 
Hrobský Josef
Pábl Josef
 
 
-3910-3-22311
3.Jakl PavelHrobský Josef-2-4-4  0312
4.Ungrád JiříPábl Josef-10-4-8  0313
5.Svoboda VítHrobský Petr9129  3023
6.Tojnar Jiří st.Jirásek Petr5-8-11-9 1324
7.Ungrád JiříHrobský Josef-2-3-5  0325
8.Svoboda VítPábl Josef-4-8-9  0326
9.Tojnar Jiří st.Hrobský Petr-7-9-12  0327
10.Jakl PavelJirásek Petr-108-4893237
11.Svoboda VítHrobský Josef-7-8-7  0338
12.Stuchlík ZdeněkPábl Josef-12-8-7  0339
13.Jakl PavelHrobský Petr-75-8-6 13310
14.Ungrád JiříJirásek Petr9-9-4-9 13311
15.Stuchlík ZdeněkHrobský Josef-8-1-5  03312
16.Jakl PavelPábl Josef-8-8-12  03313
17.Ungrád JiříHrobský Petr-7-6-6  03314
18.Svoboda VítJirásek Petr-9-9-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakl Pavel13Hrobský Josef40
Ungrád Jiří04Pábl Josef40
Svoboda Vít13Hrobský Petr31
Tojnar Jiří st.02Jirásek Petr31
Stuchlík Zdeněk02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS