Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28738:635TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Jakl Pavel
Ungrád Jiří
 
 
-8655 3110
2.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
9-5-10-10 1311
3.Kolátor VladimírTojnar Jiří st.11124  3021
4.Hamzová KlárkaSvoboda Vít-4-510-3 1322
5.Měšťanová PetraJakl Pavel-9105-6-72323
6.Ošťádal JaroslavUngrád Jiří5106  3033
7.Hamzová KlárkaTojnar Jiří st.-79-8-7 1334
8.Měšťanová PetraSvoboda Vít7-10-99-92335
9.Ošťádal JaroslavJakl Pavel6-5105 3145
10.Kolátor VladimírUngrád Jiří7-1545 3155
11.Měšťanová PetraTojnar Jiří st.7118  3065
12.Ošťádal JaroslavSvoboda Vít9-65-1253275
13.Kolátor VladimírJakl Pavel14-87 3185
14.Hamzová KlárkaUngrád Jiří5-1095 3195
15.Ošťádal JaroslavTojnar Jiří st.7104  30105
16.Kolátor VladimírSvoboda Vít-6-749632115
17.Hamzová KlárkaJakl Pavel-13310-8532125
18.Měšťanová PetraUngrád Jiří6-65-6532135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolátor Vladimír40Tojnar Jiří st.13
Hamzová Klárka22Svoboda Vít22
Měšťanová Petra22Jakl Pavel13
Ošťádal Jaroslav40Ungrád Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:19733:554TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
6-67-873210
2.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
1095  3020
3.Dvořáček AlešDrapač Petr st.-109-9883230
4.Ježek PavelBrát Petr95-79 3140
5.Kadlec ZdeněkHrstka Milan7-976 3150
6.Kratěna VojtěchVaněk František-136-61-102351
7.Ježek PavelDrapač Petr st.-11-119623261
8.Kadlec ZdeněkBrát Petr-6767 3171
9.Kratěna VojtěchHrstka Milan338  3081
10.Dvořáček AlešVaněk František-10555 3191
11.Kadlec ZdeněkDrapač Petr st.878  30101
12.Kratěna VojtěchBrát Petr657  30111
13.Dvořáček AlešHrstka Milan744  30121
14.Ježek PavelVaněk František6-7-78-523122
15.Kratěna VojtěchDrapač Petr st.46-810 31132
16.Dvořáček AlešBrát Petr647  30142
17.Ježek PavelHrstka Milan678  30152
18.Kadlec ZdeněkVaněk František-878-8632162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Aleš40Drapač Petr st.04
Ježek Pavel31Brát Petr04
Kadlec Zdeněk40Hrstka Milan04
Kratěna Vojtěch31Vaněk František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29711:621TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
Zetek Libor
Prokop Michal
 
 
334  3010
2.Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
-937-7-72311
3.Kučerová MarkétaPtáček Ladislav-6-48-7 1312
4.Duben TomášRojt Jan-5-67373222
5.Kučera VratislavProkop Michal377  3032
6.Tláskalová KláraZetek Libor885  3042
7.Duben TomášPtáček Ladislav-9-4-11  0343
8.Kučera VratislavRojt Jan-9837 3153
9.Tláskalová KláraProkop Michal853  3063
10.Kučerová MarkétaZetek Libor68-9-1093273
11.Kučera VratislavPtáček Ladislav77-4-883283
12.Tláskalová KláraRojt Jan-3107-993293
13.Kučerová MarkétaProkop Michal576  30103
14.Duben TomášZetek Libor-10-69-6 13104
15.Tláskalová KláraPtáček Ladislav-8-10119432114
16.Kučerová MarkétaRojt Jan-89-76932124
17.Duben TomášProkop Michal58-102 31134
18.Kučera VratislavZetek Libor-8-187-1223135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučerová Markéta31Ptáček Ladislav22
Duben Tomáš22Rojt Jan04
Kučera Vratislav31Prokop Michal04
Tláskalová Klára40Zetek Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15633:449Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
987  3010
2.Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
Bek Miroslav
Vlach Tomáš
 
 
974  3020
3.Kubant MiroslavPodhorský Pavel-10103-793230
4.Petera MilanBek Miroslav897  3040
5.Rubeš JaroslavVlach Tomáš136  3050
6.Jakl PetrRadwaňski Kazimierz-8629 3160
7.Petera MilanPodhorský Pavel764  3070
8.Rubeš JaroslavBek Miroslav7-783 3180
9.Jakl PetrVlach Tomáš98-41 3190
10.Kubant MiroslavRadwaňski Kazimierz52-101 31100
11.Rubeš JaroslavPodhorský Pavel97-8-7-623101
12.Jakl PetrBek Miroslav-8-9-10  03102
13.Kubant MiroslavVlach Tomáš586  30112
14.Petera MilanRadwaňski Kazimierz777  30122
15.Jakl PetrPodhorský Pavel-8-7-6  03123
16.Kubant MiroslavBek Miroslav436  30133
17.Petera MilanVlach Tomáš661  30143
18.Rubeš JaroslavRadwaňski Kazimierz777  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav40Podhorský Pavel22
Petera Milan40Bek Miroslav13
Rubeš Jaroslav31Vlach Tomáš04
Jakl Petr22Radwaňski Kazimierz04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15687:494TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Perutek Josef
Hrubý Bohuslav
 
 
5-1076 3110
2.Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
Hrubeš Jaroslav
Čáp Petr
 
 
449  3020
3.Hejzlar JaromírHrubeš Jaroslav8-346 3130
4.Bouček StanislavPerutek Josef5-1279 3140
5.Špreňarová MiroslavaHrubý Bohuslav76-108 3150
6.Petráško MilanČáp Petr9-911 3160
7.Bouček StanislavHrubeš Jaroslav1038  3070
8.Špreňarová MiroslavaPerutek Josef389  3080
9.Petráško MilanHrubý Bohuslav-883-953290
10.Hejzlar JaromírČáp Petr355  30100
11.Špreňarová MiroslavaHrubeš Jaroslav-8-6-7  03101
12.Petráško MilanPerutek Josef4-81110 31111
13.Hejzlar JaromírHrubý Bohuslav10910  30121
14.Bouček StanislavČáp Petr671  30131
15.Petráško MilanHrubeš Jaroslav96-6-10832141
16.Hejzlar JaromírPerutek Josef4-67-8832151
17.Bouček StanislavHrubý Bohuslav585  30161
18.Špreňarová MiroslavaČáp Petr568  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejzlar Jaromír40Hrubeš Jaroslav13
Bouček Stanislav40Perutek Josef04
Špreňarová Miroslava31Hrubý Bohuslav04
Petráško Milan40Čáp Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS