Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41602:658TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
-8-9-14  0301
2.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Bouček Stanislav
Hardubejová Anna
 
 
-6-7-9  0302
3.Podhorský PavelPetráško Milan-389-10-62303
4.Bek MiroslavHejzlar Jaromír11-11-3-9 1304
5.Radwaňski KazimierzBouček Stanislav-1-2-3  0305
6.Brzecki PiotrHardubejová Anna55-10-753215
7.Bek MiroslavPetráško Milan5-8-3-9 1316
8.Radwaňski KazimierzHejzlar Jaromír787  3026
9.Brzecki PiotrBouček Stanislav-6-9-9  0327
10.Podhorský PavelHardubejová Anna467  3037
11.Radwaňski KazimierzPetráško Milan-7-5-7  0338
12.Brzecki PiotrHejzlar Jaromír4-138-9103248
13.Podhorský PavelBouček Stanislav8-8-6-4 1349
14.Bek MiroslavHardubejová Anna7-374 3159
15.Brzecki PiotrPetráško Milan68-912 3169
16.Podhorský PavelHejzlar Jaromír5-106-943279
17.Bek MiroslavBouček Stanislav-4-3-6  03710
18.Radwaňski KazimierzHardubejová Anna-9-1313-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podhorský Pavel22Petráško Milan31
Bek Miroslav13Hejzlar Jaromír13
Radwaňski Kazimierz13Bouček Stanislav40
Brzecki Piotr31Hardubejová Anna13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:49639:743Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
-7-8-7  0301
2.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
-5-697-132302
3.Mýl KarelJakl Petr-7-9-7  0303
4.Rosa ZdeněkPetera Milan8-11-8-4 1304
5.Ligač JozefKubant Miroslav7-8-10-8 1305
6.Škoda JiříRubeš Jaroslav-7-51012-72306
7.Rosa ZdeněkJakl Petr98-6-5-92307
8.Ligač JozefPetera Milan53-6-283217
9.Škoda JiříKubant Miroslav-6-9103-62318
10.Mýl KarelRubeš Jaroslav-9-11-11  0319
11.Ligač JozefJakl Petr6-38-9-1023110
12.Škoda JiříPetera Milan-119-5-8 13111
13.Mýl KarelKubant Miroslav-9-8-5  03112
14.Rosa ZdeněkRubeš Jaroslav96-7-5-923113
15.Škoda JiříJakl Petr8-9109 31213
16.Mýl KarelPetera Milan9-1268 31313
17.Rosa ZdeněkKubant Miroslav-2-8-9  03314
18.Ligač JozefRubeš Jaroslav-7-7-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mýl Karel13Jakl Petr31
Rosa Zdeněk04Petera Milan22
Ligač Jozef13Kubant Miroslav40
Škoda Jiří13Rubeš Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36681:688TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
89-712 3110
2.Kuřátko Miloš
Hrstka Milan
 
 
Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
-8-9-10  0311
3.Čápová LenkaKučerová Markéta6-86-883221
4.Brát PetrDuben Tomáš-4-69-7 1322
5.Hrstka MilanKučera Vratislav-69-88-92323
6.Vaněk FrantišekTláskalová Klára-49-11-3 1324
7.Brát PetrKučerová Markéta2107  3034
8.Hrstka MilanDuben Tomáš58-710 3144
9.Vaněk FrantišekKučera Vratislav-5-98373254
10.Čápová LenkaTláskalová Klára7-79-983264
11.Hrstka MilanKučerová Markéta-91012-5-102365
12.Vaněk FrantišekDuben Tomáš9-1068 3175
13.Čápová LenkaKučera Vratislav5812  3085
14.Brát PetrTláskalová Klára3-77-5103295
15.Vaněk FrantišekKučerová Markéta-7-8-9  0396
16.Čápová LenkaDuben Tomáš-6-5-7  0397
17.Brát PetrKučera Vratislav89-64 31107
18.Kuřátko MilošTláskalová Klára-6-78-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čápová Lenka31Kučerová Markéta22
Brát Petr31Duben Tomáš22
Hrstka Milan12Kučera Vratislav13
Vaněk František22Tláskalová Klára22
Kuřátko Miloš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36617:613TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
Ježek Pavel
Hofman Václav
 
 
-86811 3110
2.Krupička Vladimír
Jakl Pavel
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-9-9-8  0311
3.Jakl PavelJežek Pavel-3-115-8 1312
4.Svoboda VítHofman Václav357  3022
5.Ungrád JiříKadlec Zdeněk-8-4-6  0323
6.Tojnar Jiří st.Kratěna Vojtěch566  3033
7.Svoboda VítJežek Pavel5-964 3143
8.Ungrád JiříHofman Václav-27-69-52344
9.Tojnar Jiří st.Kadlec Zdeněk-9-9118-92345
10.Jakl PavelKratěna Vojtěch5-6-3873255
11.Krupička VladimírJežek Pavel4-4-8-6 1356
12.Tojnar Jiří st.Hofman Václav567  3066
13.Jakl PavelKadlec Zdeněk-6-8-6  0367
14.Svoboda VítKratěna Vojtěch-11-8-6  0368
15.Tojnar Jiří st.Ježek Pavel5-9-87-122369
16.Jakl PavelHofman Václav987  3079
17.Svoboda VítKadlec Zdeněk-10-7-4  03710
18.Krupička VladimírKratěna Vojtěch-9-793732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakl Pavel22Ježek Pavel31
Svoboda Vít22Hofman Václav13
Ungrád Jiří02Kadlec Zdeněk40
Tojnar Jiří st.22Kratěna Vojtěch13
Krupička Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33656:609TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Ošťádal Jaroslav
Kolátor Vladimír
 
 
7-67-9-112301
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Měšťanová Petra
Hamzová Klárka
 
 
8-88-9133211
3.Hrycík LadislavMěšťanová Petra3-89-883221
4.Hrobský JosefHamzová Klárka797  3031
5.Pábl JosefOšťádal Jaroslav86-42 3141
6.Hrobský PetrKolátor Vladimír-6-108-4 1342
7.Hrobský JosefMěšťanová Petra2101  3052
8.Pábl JosefHamzová Klárka971  3062
9.Hrobský PetrOšťádal Jaroslav-94138 3172
10.Hrycík LadislavKolátor Vladimír-88-135-32373
11.Pábl JosefMěšťanová Petra767  3083
12.Hrobský PetrHamzová Klárka-10546 3193
13.Jirásek PetrOšťádal Jaroslav-4-4-6  0394
14.Hrobský JosefKolátor Vladimír4-96-10932104
15.Hrobský PetrMěšťanová Petra-10-8-9  03105
16.Jirásek PetrHamzová Klárka-8-11-9  03106
17.Hrobský JosefOšťádal Jaroslav-3-11-8  03107
18.Pábl JosefKolátor Vladimír-8-9-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Ladislav11Měšťanová Petra13
Hrobský Josef31Hamzová Klárka13
Pábl Josef31Ošťádal Jaroslav22
Hrobský Petr22Kolátor Vladimír31
Jirásek Petr02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS