Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45502:657TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Hofman Václav
 
 
Hrobský Josef
Pábl Josef
 
 
-5-4-7  0301
2.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
976  3011
3.Hofman VáclavPábl Josef-2-4-8  0312
4.Ježek PavelHrobský Josef-7-9-3  0313
5.Kadlec ZdeněkHrobský Petr-107-9-6 1314
6.Kratěna VojtěchJirásek Petr-9110-8103224
7.Ježek PavelPábl Josef-3-5-9  0325
8.Kadlec ZdeněkHrobský Josef-19-5-5 1326
9.Kratěna VojtěchHrobský Petr-8-7-6  0327
10.Hofman VáclavJirásek Petr-11-7-8  0328
11.Kadlec ZdeněkPábl Josef-7-9-3  0329
12.Kratěna VojtěchHrobský Josef-5-7-7  03210
13.Hofman VáclavHrobský Petr-6-5-7  03211
14.Ježek PavelJirásek Petr9-7-76832311
15.Kratěna VojtěchPábl Josef10-5-410-923312
16.Hofman VáclavHrobský Josef-1-6-6  03313
17.Ježek PavelHrobský Petr88-9-71532413
18.Kadlec ZdeněkJirásek Petr998  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Václav04Pábl Josef40
Ježek Pavel22Hrobský Josef40
Kadlec Zdeněk13Hrobský Petr31
Kratěna Vojtěch13Jirásek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
1 scr
BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41584:667Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová Markéta
Duben Tomáš
 
 
Jakl Pavel
Krupička Vladimír
 
 
5-978 3110
2.Kučera Vratislav
Dvořák Karel
 
 
Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
789  3020
3.Kučerová MarkétaJakl Pavel9-7-7-6 1321
4.Duben TomášKrupička Vladimír-1012-8-7 1322
5.Kučera VratislavSvoboda Vít-9-6-4  0323
6.Dvořák KarelTojnar Jiří st.-6-8-7  0324
7.Duben TomášJakl Pavel789  3034
8.Kučera VratislavKrupička Vladimír-74-9653244
9.Dvořák KarelSvoboda Vít-8-5-6  0345
10.Kučerová MarkétaTojnar Jiří st.589  3055
11.Kučera VratislavJakl Pavel-5-109893265
12.Dvořák KarelKrupička Vladimír-10-8-9  0366
13.Kučerová MarkétaSvoboda Vít-88-3-3 1367
14.Duben TomášTojnar Jiří st.8-7-5-9 1368
15.Dvořák KarelJakl Pavel-119-88-102369
16.Kučerová MarkétaKrupička Vladimír9-10-86-923610
17.Duben TomášSvoboda Vít-89-8-6 13611
18.Kučera VratislavTojnar Jiří st.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučerová Markéta13Jakl Pavel22
Duben Tomáš13Krupička Vladimír31
Kučera Vratislav21Svoboda Vít40
Dvořák Karel04Tojnar Jiří st.21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17656:503Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
-11-11-9  0301
2.Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
-14117 3111
3.Kubant MiroslavPtáček Ladislav-9-127853221
4.Petera MilanRojt Jan689  3031
5.Rubeš JaroslavMadarász Štefan789  3041
6.Jakl PetrZetek Libor345  3051
7.Petera MilanPtáček Ladislav-911-11-10 1352
8.Rubeš JaroslavRojt Jan7-783 3162
9.Jakl PetrMadarász Štefan5811  3072
10.Kubant MiroslavZetek Libor357  3082
11.Rubeš JaroslavPtáček Ladislav674  3092
12.Jakl PetrRojt Jan7810  30102
13.Kubant MiroslavMadarász Štefan151  30112
14.Petera MilanZetek Libor8-787 31122
15.Jakl PetrPtáček Ladislav-8-7-8  03123
16.Kubant MiroslavRojt Jan-1189-5732133
17.Petera MilanMadarász Štefan675  30143
18.Rubeš JaroslavZetek Libor-7876 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav40Ptáček Ladislav22
Petera Milan31Rojt Jan04
Rubeš Jaroslav40Madarász Štefan04
Jakl Petr31Zetek Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:19724:575TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 
61010  3010
2.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
7109  3020
3.Bouček StanislavLigač Jozef-98-74-32321
4.Hejzlar JaromírRosa Zdeněk1095  3031
5.Špreňarová MiroslavaŠimůnek Josef858  3041
6.Petráško MilanŠkoda Jiří6-999 3151
7.Hejzlar JaromírLigač Jozef108-10-443261
8.Špreňarová MiroslavaRosa Zdeněk-993-763271
9.Petráško MilanŠimůnek Josef225  3081
10.Bouček StanislavŠkoda Jiří89-6-1093291
11.Špreňarová MiroslavaLigač Jozef-7-689532101
12.Petráško MilanRosa Zdeněk4814  30111
13.Bouček StanislavŠimůnek Josef5610  30121
14.Hejzlar JaromírŠkoda Jiří-1077-6-923122
15.Petráško MilanLigač Jozef764  30132
16.Bouček StanislavRosa Zdeněk4-8-47632142
17.Hejzlar JaromírŠimůnek Josef-9367 31152
18.Špreňarová MiroslavaŠkoda Jiří6-879 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bouček Stanislav31Ligač Jozef13
Hejzlar Jaromír31Rosa Zdeněk04
Špreňarová Miroslava40Šimůnek Josef04
Petráško Milan40Škoda Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:41657:681TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prosa Stanislav
Hrubeš Jaroslav
 
 
Podhorský Pavel
Radwaňski Kazimierz
 
 
-4-9-4  0301
2.Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
-82-7-6 1302
3.Perutek JosefPodhorský Pavel9-6-9-8 1303
4.Hrubeš JaroslavBrzecki Piotr-99-5-11 1304
5.Čáp PetrRadwaňski Kazimierz-4-6-10  0305
6.Prosa StanislavBek Miroslav618  3015
7.Hrubeš JaroslavPodhorský Pavel-611-117-72316
8.Čáp PetrBrzecki Piotr-3-59-8 1317
9.Prosa StanislavRadwaňski Kazimierz956  3027
10.Perutek JosefBek Miroslav-41256 3137
11.Čáp PetrPodhorský Pavel-97-109-92338
12.Prosa StanislavBrzecki Piotr10-4-7-9 1339
13.Perutek JosefRadwaňski Kazimierz7-72-953249
14.Hrubeš JaroslavBek Miroslav8-999 3159
15.Prosa StanislavPodhorský Pavel27-9-6-823510
16.Perutek JosefBrzecki Piotr10-109-6-823511
17.Hrubeš JaroslavRadwaňski Kazimierz-8627 31611
18.Čáp PetrBek Miroslav-8-69-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Perutek Josef22Podhorský Pavel40
Hrubeš Jaroslav22Brzecki Piotr40
Čáp Petr04Radwaňski Kazimierz13
Prosa Stanislav22Bek Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS