Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený kostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:32702:637TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mýl Karel
Šimůnek Josef
 
 
Prosa Stanislav
Hrubeš Jaroslav
 
 
6-8-9-5 1301
2.Ligač Jozef
Škoda Jiří
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
-5-89-5 1302
3.Šimůnek JosefHrubeš Jaroslav-2-5-4  0303
4.Ligač JozefPerutek Josef10-3-88-102304
5.Mýl KarelProsa Stanislav7-888 3114
6.Škoda JiříČáp Petr11-859 3124
7.Ligač JozefHrubeš Jaroslav5-6-9573234
8.Mýl KarelPerutek Josef91111  3044
9.Škoda JiříProsa Stanislav63-8-1053254
10.Rosa ZdeněkČáp Petr535  3064
11.Mýl KarelHrubeš Jaroslav-7-9-9  0365
12.Škoda JiříPerutek Josef7-979 3175
13.Rosa ZdeněkProsa Stanislav9-47-8103285
14.Ligač JozefČáp Petr541  3095
15.Škoda JiříHrubeš Jaroslav65-10-5-92396
16.Rosa ZdeněkPerutek Josef-5-972832106
17.Ligač JozefProsa Stanislav-907-12832116
18.Mýl KarelČáp Petr-6768 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimůnek Josef01Hrubeš Jaroslav31
Ligač Jozef31Perutek Josef13
Mýl Karel31Prosa Stanislav04
Škoda Jiří31Čáp Petr04
Rosa Zdeněk30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:42507:614TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Michal
Madarász Štefan
 
 
Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
-5-98-8 1301
2.Rojt Jan
Ptáček Ladislav
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
9614  3011
3.Madarász ŠtefanPetráško Milan-5-9-5  0312
4.Ptáček LadislavŠpreňarová Miroslava-8-6-3  0313
5.Prokop MichalBouček Stanislav-3-2-4  0314
6.Rojt JanHejzlar Jaromír7-12513 3124
7.Ptáček LadislavPetráško Milan-11-10-8  0325
8.Prokop MichalŠpreňarová Miroslava-8-9-12  0326
9.Rojt JanBouček Stanislav-7-9-8  0327
10.Madarász ŠtefanHejzlar Jaromír-8101110 3137
11.Prokop MichalPetráško Milan-1-2-9  0338
12.Rojt JanŠpreňarová Miroslava-511-5-3 1339
13.Madarász ŠtefanBouček Stanislav-10-6-9  03310
14.Ptáček LadislavHejzlar Jaromír9-7-7-7 13311
15.Rojt JanPetráško Milan-95-2-4 13312
16.Madarász ŠtefanŠpreňarová MiroslavaWO    30412
17.Ptáček LadislavBouček Stanislav55-510 31512
18.Prokop MichalHejzlar Jaromír-1-13-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Madarász Štefan12Petráško Milan40
Ptáček Ladislav13Špreňarová Miroslava30
Prokop Michal04Bouček Stanislav31
Rojt Jan13Hejzlar Jaromír22
WO10WO01
Šreňarová zraněna



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1623:50611:753Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Milan
Kuřátko Miloš
 
 
Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
8-6-812-42301
2.Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
-7-9-8  0302
3.Čápová LenkaJakl Petr-412-6-1 1303
4.Vaněk FrantišekPetera Milan-102-7-7 1304
5.Brát PetrKubant Miroslav-8710-8-72305
6.Hrstka MilanRubeš Jaroslav10-57-8-42306
7.Vaněk FrantišekJakl Petr-10-8-7  0307
8.Brát PetrPetera Milan-85-9-8 1308
9.Hrstka MilanKubant Miroslav10-8-3-9 1309
10.Čápová LenkaRubeš Jaroslav-9-11-6  03010
11.Brát PetrJakl Petr-110-3-6 13011
12.Kuřátko MilošPetera Milan-89-6-5 13012
13.Čápová LenkaKubant Miroslav-89-88-523013
14.Vaněk FrantišekRubeš Jaroslav8-7129 31113
15.Kuřátko MilošJakl Petr910-88 31213
16.Čápová LenkaPetera Milan9-6-139-823214
17.Vaněk FrantišekKubant Miroslav-82-8-3 13215
18.Brát PetrRubeš Jaroslav-6-8-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čápová Lenka04Jakl Petr31
Vaněk František13Petera Milan40
Brát Petr04Kubant Miroslav40
Hrstka Milan02Rubeš Jaroslav31
Kuřátko Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9674:442TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Duben Tomáš
Kučera Vratislav
 
 
-68211 3110
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Kučerová Markéta
Tláskalová Klára
 
 
585  3020
3.Hrycík LadislavKučera Vratislav78-65 3130
4.Hrobský JosefDuben Tomáš571  3040
5.Hrobský PetrKučerová Markéta8-107-1083250
6.Pábl JosefTláskalová Klára7810  3060
7.Hrobský JosefKučera Vratislav254  3070
8.Hrobský PetrDuben Tomáš9-854 3180
9.Pábl JosefKučerová Markéta886  3090
10.Hrycík LadislavTláskalová Klára757  30100
11.Hrobský PetrKučera Vratislav-9588 31110
12.Pábl JosefDuben Tomáš776  30120
13.Hrycík LadislavKučerová Markéta1-838 31130
14.Hrobský JosefTláskalová Klára767  30140
15.Pábl JosefKučera Vratislav769  30150
16.Hrycík LadislavDuben Tomáš-91255 31160
17.Hrobský JosefKučerová Markéta636  30170
18.Hrobský PetrTláskalová Klára56-88 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrycík Ladislav40Kučera Vratislav04
Hrobský Josef40Duben Tomáš04
Hrobský Petr40Kučerová Markéta04
Pábl Josef40Tláskalová Klára04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:34677:648TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
-97-6853210
2.Hamzová Klárka
Měšťanová Petra
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-67-78-62311
3.Hamzová KlárkaJežek Pavel4-988 3121
4.Měšťanová PetraDvořáček Aleš-9711-983231
5.Kolátor VladimírKadlec Zdeněk259  3041
6.Ošťádal JaroslavKratěna Vojtěch-113-5653251
7.Měšťanová PetraJežek Pavel-7-997-82352
8.Kolátor VladimírDvořáček Aleš-4335 3162
9.Ošťádal JaroslavKadlec Zdeněk-8-10-4  0363
10.Hamzová KlárkaKratěna Vojtěch-2-6-9  0364
11.Kolátor VladimírJežek Pavel48-11-6-32365
12.Ošťádal JaroslavDvořáček Aleš9-1193 3175
13.Hamzová KlárkaKadlec Zdeněk-486-663285
14.Měšťanová PetraKratěna Vojtěch-7688 3195
15.Ošťádal JaroslavJežek Pavel447  30105
16.Hamzová KlárkaDvořáček Aleš-9-9510-323106
17.Měšťanová PetraKadlec ZdeněkWO    03107
18.Kolátor VladimírKratěna Vojtěch107-97 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamzová Klárka22Ježek Pavel22
Měšťanová Petra21Dvořáček Aleš13
Kolátor Vladimír31Kadlec Zdeněk12
Ošťádal Jaroslav31Kratěna Vojtěch13
WO01WO10
Měšťanová zdravotní problém

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS