Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35661:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vratislav
Duben Tomáš
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
7-6-9-8 1301
2.Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
Měšťanová Petra
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
1074  3011
3.Kučerová MarkétaKolátor Vladimír7-49-283221
4.Duben TomášOšťádal Jaroslav-9-7-6  0322
5.Kučera VratislavMěšťanová Petra148-9-1183232
6.Tláskalová KláraOšťádal Jaroslav ml.757  3042
7.Duben TomášKolátor Vladimír9-8-7-9 1343
8.Kučera VratislavOšťádal Jaroslav-31010-11-102344
9.Tláskalová KláraMěšťanová Petra-6-9-9  0345
10.Kučerová MarkétaOšťádal Jaroslav ml.869  3055
11.Kučera VratislavKolátor Vladimír86-7-3-82356
12.Tláskalová KláraOšťádal Jaroslav796  3066
13.Kučerová MarkétaMěšťanová Petra-5-12-8  0367
14.Duben TomášOšťádal Jaroslav ml.-7-89373277
15.Tláskalová KláraKolátor Vladimír-7-106893287
16.Kučerová MarkétaOšťádal Jaroslav7-9-5-9 1388
17.Duben TomášMěšťanová Petra13-10-2-8 1389
18.Kučera VratislavOšťádal Jaroslav ml.3412  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučerová Markéta22Kolátor Vladimír22
Duben Tomáš13Ošťádal Jaroslav31
Kučera Vratislav22Měšťanová Petra31
Tláskalová Klára31Ošťádal Jaroslav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
12:647:27732:657Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
Ungrád Jiří
Tojnar Jiří st.
 
 
8-786 3110
2.Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
879  3020
3.Rubeš JaroslavJakl Pavel-7-98-7 1321
4.Kubant MiroslavUngrád Jiří2810  3031
5.Jakl PetrSvoboda Vít4910  3041
6.Petera MilanTojnar Jiří st.86-87 3151
7.Kubant MiroslavJakl Pavel-8978 3161
8.Jakl PetrUngrád Jiří-7868 3171
9.Petera MilanSvoboda Vít68-8-6-82372
10.Rubeš JaroslavTojnar Jiří st.876  3082
11.Jakl PetrJakl Pavel-889-7-92383
12.Petera MilanUngrád Jiří11-888 3193
13.Rubeš JaroslavSvoboda Vít8-76-10-112394
14.Kubant MiroslavTojnar Jiří st.-897-6-82395
15.Petera MilanJakl Pavel-689-7632105
16.Rubeš JaroslavUngrád Jiří6-879 31115
17.Kubant MiroslavSvoboda Vít-96108 31125
18.Jakl PetrTojnar Jiří st.8-87-6-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubeš Jaroslav22Jakl Pavel22
Kubant Miroslav31Ungrád Jiří04
Jakl Petr22Svoboda Vít22
Petera Milan31Tojnar Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23653:462TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
Kuřátko Miloš
Vaněk František
 
 
387  3010
2.Hardubejová Anna
Bouček Stanislav
 
 

Drapač Petr st.
 
 
WO    3020
3.Bouček StanislavDrapač Petr st.9-9810 3130
4.Hejzlar JaromírVaněk František97-10-9-82331
5.Hardubejová AnnaKuřátko Miloš-7-6-6  0332
6.Petráško MilanWO    3042
7.Hejzlar JaromírDrapač Petr st.5-14108 3152
8.Hardubejová AnnaVaněk František-6-6-8  0353
9.Petráško MilanKuřátko Miloš1012-11-963263
10.Bouček StanislavWO    3073
11.Hardubejová AnnaDrapač Petr st.-9-4-4  0374
12.Petráško MilanVaněk František7-69-1173284
13.Bouček StanislavKuřátko Miloš362  3094
14.Hejzlar JaromírWO    30104
15.Petráško MilanDrapač Petr st.-7-99-8 13105
16.Bouček StanislavVaněk František-97-511432115
17.Hejzlar JaromírKuřátko Miloš1192  30125
18.Hardubejová AnnaWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bouček Stanislav30Drapač Petr st.22
Hejzlar Jaromír21Vaněk František22
Hardubejová Anna03Kuřátko Miloš13
Petráško Milan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30630:605TJ Sokol Česká Skalice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Bohuslav
Perutek Josef
 
 
Madarász Štefan
Zetek Libor
 
 
-94612 3110
2.Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
868  3020
3.Perutek JosefPtáček Ladislav-48-4-6 1321
4.Prosa StanislavRojt Jan111-4-4-72322
5.Hrubeš JaroslavMadarász Štefan-11565 3132
6.Hrubý BohuslavZetek Libor1864  3042
7.Prosa StanislavPtáček Ladislav-5-4-10  0343
8.Hrubeš JaroslavRojt Jan467  3053
9.Hrubý BohuslavMadarász Štefan9-1094 3163
10.Perutek JosefZetek Libor-7109-293273
11.Hrubeš JaroslavPtáček Ladislav-7-4-7  0374
12.Hrubý BohuslavRojt Jan-57-12-4 1375
13.Perutek JosefMadarász Štefan-5-118-9 1376
14.Prosa StanislavZetek Libor-910-66113286
15.Hrubý BohuslavPtáček Ladislav-5-2-11  0387
16.Perutek JosefRojt Jan847  3097
17.Čáp PetrMadarász Štefan-4-636632107
18.Hrubeš JaroslavZetek Libor265  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Perutek Josef22Ptáček Ladislav40
Prosa Stanislav12Rojt Jan22
Hrubeš Jaroslav31Madarász Štefan13
Hrubý Bohuslav22Zetek Libor04
Čáp Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44579:657TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radwaňski Kazimierz
Podhorský Pavel
 
 
Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
-5-37-7 1301
2.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
-69-68-92302
3.Podhorský PavelLigač Jozef-6-889-72303
4.Radwaňski KazimierzMýl Karel-8-4-5  0304
5.Bek MiroslavŠkoda Jiří-3-8-14  0305
6.Brzecki PiotrRosa Zdeněk-11-76-7 1306
7.Radwaňski KazimierzLigač Jozef-4-8-12  0307
8.Bek MiroslavMýl Karel-6-8-6  0308
9.Brzecki PiotrŠkoda Jiří46-6-963218
10.Podhorský PavelRosa Zdeněk826  3028
11.Bek MiroslavLigač Jozef-7-3-6  0329
12.Brzecki PiotrMýl Karel-55-9783239
13.Podhorský PavelŠkoda Jiří-74-7-6 13310
14.Radwaňski KazimierzŠimůnek Josef562  30410
15.Brzecki PiotrLigač Jozef88-10-10932510
16.Podhorský PavelMýl Karel-5-478532610
17.Radwaňski KazimierzŠkoda Jiří-8-6-4  03611
18.Bek MiroslavŠimůnek Josef-8-9-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podhorský Pavel22Ligač Jozef31
Radwaňski Kazimierz13Mýl Karel22
Bek Miroslav04Škoda Jiří31
Brzecki Piotr31Rosa Zdeněk11
   Šimůnek Josef11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS