Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:32716:639TJ Náchod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetek Libor
Madarász Štefan
 
 
Bek Miroslav
Radwaňski Kazimierz
 
 
-88106 3110
2.Ptáček Ladislav
Rojt Jan
 
 
Podhorský Pavel
Brzecki Piotr
 
 
1-116-453220
3.Rojt JanBek Miroslav7-674 3130
4.Madarász ŠtefanRadwaňski Kazimierz-71078 3140
5.Zetek LiborPodhorský Pavel7-1210-763250
6.Ptáček LadislavBrzecki Piotr-1056-693260
7.Madarász ŠtefanBek Miroslav9-77-963270
8.Zetek LiborRadwaňski Kazimierz8-9-91573280
9.Ptáček LadislavPodhorský Pavel486  3090
10.Rojt JanBrzecki Piotr34-911 31100
11.Zetek LiborBek Miroslav58-9-8-723101
12.Ptáček LadislavRadwaňski Kazimierz275  30111
13.Rojt JanPodhorský Pavel-9-11-9  03112
14.Madarász ŠtefanBrzecki Piotr-6-5-9  03113
15.Ptáček LadislavBek Miroslav1123  30123
16.Rojt JanRadwaňski Kazimierz-10-797-623124
17.Madarász ŠtefanPodhorský Pavel-8-9-5  03125
18.Zetek LiborBrzecki Piotr-99-6-5 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rojt Jan22Bek Miroslav13
Madarász Štefan22Radwaňski Kazimierz13
Zetek Libor22Podhorský Pavel22
Ptáček Ladislav40Brzecki Piotr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23626:534TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čápová Lenka
Kuřátko Miloš
 
 
Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
9-6-8-7 1301
2.Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
Perutek Josef
Čáp Petr
 
 
685  3011
3.Vaněk FrantišekPerutek Josef894  3021
4.Čápová LenkaHrubeš Jaroslav-76106 3131
5.Brát PetrProsa Stanislav11310  3041
6.Drapač Petr st.Čáp Petr-7279 3151
7.Čápová LenkaPerutek Josef5-7-9893261
8.Brát PetrHrubeš Jaroslav-8-7-7  0362
9.Drapač Petr st.Prosa Stanislav2118  3072
10.Vaněk FrantišekČáp Petr947  3082
11.Brát PetrPerutek Josef-511-8-7 1383
12.Drapač Petr st.Hrubeš Jaroslav-8-8-8  0384
13.Kuřátko MilošProsa Stanislav-94-6-4 1385
14.Čápová LenkaČáp Petr898  3095
15.Drapač Petr st.Perutek Josef571  30105
16.Kuřátko MilošHrubeš Jaroslav8-8-13-12 13106
17.Čápová LenkaProsa Stanislav87-99 31116
18.Brát PetrČáp Petr445  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk František20Perutek Josef13
Čápová Lenka40Hrubeš Jaroslav31
Brát Petr22Prosa Stanislav13
Drapač Petr st.31Čáp Petr04
Kuřátko Miloš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:38457:600TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupička Vladimír
Svoboda Vít
 
 
Špreňarová Miroslava
Bouček Stanislav
 
 
9-6-8-7 1301
2.Jakl Pavel
 
 
Petráško Milan
Hejzlar Jaromír
 
 
WO    0302
3.Svoboda VítŠpreňarová Miroslava854  3012
4.Krupička VladimírBouček Stanislav-5-7-6  0313
5.Jakl PavelPetráško Milan9-8-6-4 1314
6.Hejzlar JaromírWO    0315
7.Krupička VladimírŠpreňarová Miroslava-937-1043225
8.Jakl PavelBouček Stanislav7-10-9-7 1326
9.Petráško MilanWO    0327
10.Svoboda VítHejzlar Jaromír911-96 3137
11.Jakl PavelŠpreňarová Miroslava-769-6-62338
12.Bouček StanislavWO    0339
13.Svoboda VítPetráško Milan465  3049
14.Krupička VladimírHejzlar Jaromír657  3059
15.Špreňarová MiroslavaWO    03510
16.Svoboda VítBouček Stanislav957  30610
17.Krupička VladimírPetráško Milan-9-5-7  03611
18.Jakl PavelHejzlar Jaromír612-5-81132711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svoboda Vít40Špreňarová Miroslava12
Krupička Vladimír22Bouček Stanislav21
Jakl Pavel13Petráško Milan21
   Hejzlar Jaromír03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26678:568TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Jakl Petr
Rubeš Jaroslav
 
 
-10568 3110
2.Hrobský Josef
Hrobský Petr
 
 
Kubant Miroslav
Petera Milan
 
 
989  3020
3.Hrycík LadislavJakl Petr-49-6-7 1321
4.Hrobský JosefRubeš Jaroslav55-118 3131
5.Hrobský PetrKubant Miroslav6-1185 3141
6.Pábl JosefPetera Milan868  3051
7.Hrobský JosefJakl Petr846  3061
8.Hrobský PetrRubeš Jaroslav-7-116-6 1362
9.Pábl JosefKubant Miroslav5-955 3172
10.Hrycík LadislavPetera Milan-6595 3182
11.Hrobský PetrJakl Petr-2-6-6  0383
12.Pábl JosefRubeš Jaroslav13-847 3193
13.Hrycík LadislavKubant Miroslav4-10-99-82394
14.Hrobský JosefPetera Milan-9-46-6 1395
15.Pábl JosefJakl Petr676  30105
16.Hrycík LadislavRubeš Jaroslav9-98-7332115
17.Hrobský JosefKubant MiroslavWO    30125
18.Hrobský PetrPetera Milan-12511-4-1123126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrycík Ladislav22Jakl Petr22
Hrobský Josef21Rubeš Jaroslav13
Hrobský Petr13Kubant Miroslav12
Pábl Josef40Petera Milan22
WO10WO01
Kubant žaludeční potíže



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28646:572TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Duben Milan
Duben Tomáš
 
 
8-6-7-8 1301
2.Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
Kučera Vratislav
Dvořák Karel
 
 
9-8-75-62302
3.Dvořáček AlešDvořák Karel286  3012
4.Ježek PavelDuben Tomáš77-68 3122
5.Kadlec ZdeněkKučera Vratislav51-64 3132
6.Kratěna VojtěchDuben Milan-7-13-6  0333
7.Ježek PavelDvořák Karel7-1163 3143
8.Kadlec ZdeněkDuben Tomáš969  3053
9.Kratěna VojtěchKučera Vratislav62-68 3163
10.Dvořáček AlešDuben Milan-8-65-13 1364
11.Kadlec ZdeněkDvořák Karel896  3074
12.Kratěna VojtěchDuben Tomáš-9-104-7 1375
13.Dvořáček AlešKučera Vratislav-7-86-8 1376
14.Ježek PavelDuben Milan-7457 3186
15.Kratěna VojtěchDvořák Karel-109106 3196
16.Dvořáček AlešDuben Tomáš997  30106
17.Ježek PavelKučera Vratislav-2-6-8  03107
18.Kadlec ZdeněkDuben Milan-10786 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáček Aleš22Dvořák Karel04
Ježek Pavel31Duben Tomáš13
Kadlec Zdeněk40Kučera Vratislav22
Kratěna Vojtěch22Duben Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS