Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12441:363TJ Union Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anetta Jan
Lanči Jakub
 
 
Šauer David
Šmíd Josef
 
 
89-67 3110
2.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Bednář Radomír
Vokurka Jaroslav
 
 
-1098-743220
3.Závora AdamŠauer David5-7713 3130
4.Grus MatějŠmíd Josef-12727 3140
5.Lanči JakubBednář Radomír10-996 3150
6.Anetta JanVokurka Jaroslav6911  3060
7.Grus MatějŠauer David105-10-893270
8.Lanči JakubŠmíd Josef-7995 3180
9.Anetta JanBednář Radomír9-986 3190
10.Závora AdamVokurka Jaroslav-83-108732100
11.Lanči JakubŠauer David-89-4  12  
12.Anetta JanŠmíd Josef         
13.Závora AdamBednář Radomír         
14.Grus MatějVokurka Jaroslav         
15.Anetta JanŠauer David         
16.Závora AdamŠmíd Josef         
17.Grus MatějBednář Radomír         
18.Lanči JakubVokurka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závora Adam20Šauer David02
Grus Matěj20Šmíd Josef02
Lanči Jakub20Bednář Radomír02
Anetta Jan20Vokurka Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
Nechutný Petr ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32558:560TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípek Josef
Hruška Václav
 
 
Růžička Zdeněk
Matoušová Aneta
 
 
-5-8-9  0301
2.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Mudra Jan
Krákora Tomáš
 
 
-126-8-11 1302
3.Nechutný Petr ml.Mudra Jan-9-458-62303
4.Hruška VáclavMatoušová Aneta-8-513-9 1304
5.Nechutný MarekKrákora Tomáš-108-84-72305
6.Šípek JosefRůžička Zdeněk10211  3015
7.Hruška VáclavMudra Jan-10-9-8  0316
8.Nechutný MarekMatoušová Aneta139-9-13-32317
9.Šípek JosefKrákora Tomáš-63-6-9 1318
10.Nechutný Petr ml.Růžička Zdeněk839  3028
11.Nechutný MarekMudra Jan767  3038
12.Šípek JosefMatoušová Aneta-5-794-82339
13.Nechutný Petr ml.Krákora Tomáš-9-97943249
14.Hruška VáclavRůžička Zdeněk1137  3059
15.Šípek JosefMudra Jan-211-5-9 13510
16.Nechutný Petr ml.Matoušová Aneta9    10  
17.Hruška VáclavKrákora Tomáš         
18.Nechutný MarekRůžička Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nechutný Petr ml.21Mudra Jan31
Hruška Václav12Matoušová Aneta30
Nechutný Marek12Krákora Tomáš21
Šípek Josef13Růžička Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bageta Dolany AVrchní
rozhodčí:
Bejček Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolany u Klatov 33, sál v místním kulturním doměRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30324:415TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Talián Michal
Krejčí Jiří
 
 
Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
-6-1011-5 1301
2.Bejček Jiří
Belfín Karel
 
 
Ungr Jan II.
Krajdl Roman
 
 
-12-3-8  0302
3.Bejček JiříUngr Jan II.-1-9-8  0303
4.Krejčí JiříDvořák Jaroslav610-5-6-112304
5.Talián MichalPoch Pavel9-8-39-72305
6.Belfín KarelKrajdl Roman639  3015
7.Nechutná VeronikaUngr Jan II.-5-9-7  0316
8.Talián MichalDvořák Jaroslav-8-7-7  0317
9.Belfín KarelPoch Pavel-10-57-5 1318
10.Bejček JiříPoch Petr-67-9-10 1319
11.Talián MichalUngr Jan II.-9-8-4  03110
12.Belfín KarelDvořák Jaroslav         
13.Bejček JiříPoch Pavel         
14.Nechutná VeronikaPoch Petr         
15.Belfín KarelUngr Jan II.         
16.Bejček JiříDvořák Jaroslav         
17.Nechutná VeronikaPoch Pavel         
18.Talián MichalPoch Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bejček Jiří02Ungr Jan II.30
Krejčí Jiří01Dvořák Jaroslav20
Talián Michal03Poch Pavel20
Belfín Karel11Krajdl Roman01
Nechutná Veronika01Poch Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Gabriel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:Herzer Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Písařík Zdeněk
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
     1301
2.Herzer Jan
Němec Josef
 
 
Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
     3011
3.Písařík ZdeněkKovanda Jiří     0312
4.Herzer JanKotva Pavel     2313
5.Němec JosefKotva David     3023
6.Gabriel KarelJerling Jaroslav     3033
7.Herzer JanKovanda Jiří     0334
8.Němec JosefKotva Pavel     3244
9.Gabriel KarelKotva David     3054
10.Písařík ZdeněkJerling Jaroslav     2355
11.Němec JosefKovanda Jiří     1356
12.Gabriel KarelKotva Pavel     3266
13.Písařík ZdeněkKotva David     3276
14.Herzer JanJerling Jaroslav     1377
15.Gabriel KarelKovanda Jiří     2378
16.Písařík ZdeněkKotva Pavel     3188
17.Herzer JanKotva David     3098
18.Němec JosefJerling Jaroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písařík Zdeněk22Kovanda Jiří40
Herzer Jan13Kotva Pavel13
Němec Josef22Kotva David04
Gabriel Karel31Jerling Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Havlíček Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
Soukup Lukáš
Straka Michal
 
 
     3010
2.Hach Václav
Hodek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Šilhánek MartinSoukup Lukáš     3230
4.Hach VáclavStraka Michal     3040
5.Hodek MartinFilip Michal     3150
6.Zoubele Slavomír ml.WO    3060
7.Hach VáclavSoukup Lukáš     3270
8.Hodek MartinStraka Michal     3180
9.Zoubele Slavomír ml.Filip Michal     3090
10.Šilhánek MartinWO    30100
11.Hodek MartinSoukup Lukáš         
12.Zoubele Slavomír ml.Straka Michal         
13.Šilhánek MartinFilip Michal         
14.Hach Václav         
15.Zoubele Slavomír ml.Soukup Lukáš         
16.Šilhánek MartinStraka Michal         
17.Hach VáclavFilip Michal         
18.Hodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šilhánek Martin10Soukup Lukáš02
Hach Václav20Straka Michal02
Hodek Martin20Filip Michal02
Zoubele Slavomír ml.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:Babický Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:Boura Lukáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Vyskočil Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
Šrámek Václav
Kunst Petr
 
 
     3010
2.Boura Lukáš
Babický Josef
 
 
Čákora Ladislav
Janeček Lukáš
 
 
     2311
3.Vyskočil MarekČákora Ladislav     1312
4.Babický JosefKunst Petr     3022
5.Boura LukášJaneček Lukáš     3232
6.Lopata VladimírŠrámek Václav     3142
7.Babický JosefČákora Ladislav     3152
8.Boura LukášKunst Petr     1353
9.Lopata VladimírJaneček Lukáš     3063
10.Vyskočil MarekŠrámek Václav     3073
11.Boura LukášČákora Ladislav     3283
12.Lopata VladimírKunst Petr     3193
13.Vyskočil MarekJaneček Lukáš     30103
14.Vyskočil MartinŠrámek Václav         
15.Lopata VladimírČákora Ladislav         
16.Vyskočil MarekKunst Petr         
17.Vyskočil MartinJaneček Lukáš         
18.Boura Lukᚊrámek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyskočil Marek21Čákora Ladislav12
Babický Josef20Kunst Petr12
Boura Lukáš21Janeček Lukáš03
Lopata Vladimír30Šrámek Václav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy