Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:LetoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Němčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 Letonice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Martin
Skokan Miroslav
 
 
Kotolán Vít
Němec Pavel
 
 
     3110
2.Lokaj Ladislav
Halouzka Dušan
 
 
Ondráček Jiří
Hromek Jiří
 
 
     3020
3.Kuba MartinKotolán Vít     1321
4.Skokan MiroslavNěmec Pavel     3031
5.Lokaj LadislavOndráček Jiří     3041
6.Halouzka DušanHrozek Patrik     3051
7.Skokan MiroslavKotolán Vít     3261
8.Lokaj LadislavNěmec Pavel     3071
9.Halouzka DušanOndráček Jiří     3181
10.Kuba MartinHrozek Patrik     3091
11.Lokaj LadislavKotolán Vít     31101
12.Lokaj DavidNěmec Pavel     03102
13.Kuba MartinOndráček Jiří     32112
14.Skokan MiroslavHrozek Patrik     13113
15.Lokaj DavidKotolán Vít     13114
16.Kuba MartinNěmec Pavel     13115
17.Skokan MiroslavOndráček Jiří     31125
18.Lokaj LadislavHrozek Patrik     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Martin22Kotolán Vít22
Skokan Miroslav31Němec Pavel22
Lokaj Ladislav40Ondráček Jiří04
Halouzka Dušan20Hrozek Patrik13
Lokaj David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LulečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelenek Jan
Hradský Karel
 
 
Jekl Petr
Toulec Radek
 
 
     3010
2.Sedláček Milan
Floriánová Julie
 
 
Malach Roman
Šmíd Jan
 
 
     1311
3.Jelenek JanJekl Petr     3021
4.Hradský KarelToulec Radek     1322
5.Sedláček MilanMalach Roman     1323
6.Floriánová JulieŠmíd Jan     0324
7.Hradský KarelJekl Petr     2325
8.Sedláček MilanToulec Radek     3035
9.Floriánová JulieMalach Roman     0336
10.Jelenek JanŠmíd Jan     3046
11.Sedláček MilanJekl Petr     3056
12.Floriánová JulieToulec Radek     3166
13.Jelenek JanMalach Roman     3276
14.Hradský KarelŠmíd Jan     0377
15.Floriánová JulieJekl Petr     1378
16.Jelenek JanToulec Radek     3088
17.Hradský KarelMalach Roman     0389
18.Sedláček MilanŠmíd Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelenek Jan40Jekl Petr22
Hradský Karel04Toulec Radek13
Sedláček Milan31Malach Roman31
Floriánová Julie13Šmíd Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Královopolské VážanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Nevojice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:26 TJ Sokol Královopolské Vážany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libánek Václav
Dvořáček Vítězslav
 
 
Hoždora František
Hrebičík Milan ml.
 
 
     0301
2.Pupp Vladimír
Skřivánek Květoslav
 
 
Dempír Antonín
Navrátil Jaroslav
 
 
     3011
3.Libánek VáclavHoždora František     0312
4.Dvořáček VítězslavHrebičík Milan ml.     0313
5.Pupp VladimírDempír Antonín     3023
6.Skřivánek KvětoslavNavrátil Jaroslav     3233
7.Dvořáček VítězslavHoždora František     0334
8.Pupp VladimírHrebičík Milan ml.     3044
9.Skřivánek KvětoslavDempír Antonín     3054
10.Libánek VáclavNavrátil Jaroslav     3064
11.Pupp VladimírHoždora František     1365
12.Skřivánek KvětoslavHrebičík Milan ml.     3275
13.Libánek VáclavDempír Antonín     3185
14.Frank PavelNavrátil Jaroslav     3095
15.Skřivánek KvětoslavHoždora František     30105
16.Libánek VáclavHrebičík Milan ml.     31115
17.Frank PavelDempír Antonín     03116
18.Pupp VladimírNavrátil Jaroslav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libánek Václav31Hoždora František31
Dvořáček Vítězslav02Hrebičík Milan ml.13
Pupp Vladimír31Dempír Antonín13
Skřivánek Květoslav40Navrátil Jaroslav04
Frank Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MouřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavíkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20 TJ Mouřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Roman
Vintr Dalibor
 
 
Jelínek Břetislav
Matoušek Jiří
 
 
     0301
2.Lánský Radim st.
Vintr Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Jelínek RomanJelínek Břetislav     2312
4.Vintr DaliborMatoušek Jiří     3122
5.Lánský Radim st.Pleva Damián     3032
6.Vintr OndřejWO    3042
7.Vintr DaliborJelínek Břetislav     0343
8.Lánský Radim st.Matoušek Jiří     3153
9.Vintr OndřejPleva Damián     3163
10.Jelínek RomanWO    3073
11.Lánský Radim st.Jelínek Břetislav     1374
12.Vintr OndřejMatoušek Jiří     3284
13.Jelínek RomanPleva Damián     3094
14.Vintr DaliborWO    30104
15.Vintr OndřejJelínek Břetislav     03105
16.Jelínek RomanMatoušek Jiří     30115
17.Vintr DaliborPleva Damián     30125
18.Lánský Radim st.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Roman21Jelínek Břetislav40
Vintr Dalibor21Matoušek Jiří04
Lánský Radim st.21Pleva Damián04
Vintr Ondřej21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rousínovec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hodějice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47 TJ Sokol Hodějice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milich Jaroslav
Kočař Svatopluk
 
 
Kučera Robert
Sigmund Adam
 
 
     0301
2.Idrný František
Pospíšil Ondřej
 
 
Vinklárek Radomil
Sigmund Tomáš
 
 
     3211
3.Milich JaroslavSigmund Adam     1312
4.Idrný FrantišekKučera Robert     2313
5.Kočař SvatoplukVinklárek Radomil     0314
6.Pospíšil OndřejSigmund Tomáš     3124
7.Idrný FrantišekSigmund Adam     3134
8.Kočař SvatoplukKučera Robert     0335
9.Pospíšil OndřejVinklárek Radomil     1336
10.Milich JaroslavSigmund Tomáš     1337
11.Lukášek JiříSigmund Adam     0338
12.Pospíšil OndřejKučera Robert     2339
13.Milich JaroslavVinklárek Radomil     03310
14.Idrný FrantišekSigmund Tomáš     13311
15.Pospíšil OndřejSigmund Adam     03312
16.Milich JaroslavKučera Robert     23313
17.Idrný FrantišekVinklárek Radomil     31413
18.Lukášek JiříSigmund Tomáš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milich Jaroslav04Sigmund Adam31
Idrný František22Kučera Robert40
Kočař Svatopluk02Vinklárek Radomil31
Pospíšil Ondřej13Sigmund Tomáš31
Lukášek Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy