Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LulečVrchní
rozhodčí:
Křetínská Ivana
HOSTUJÍCÍ:TJ Němčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Luleč, Luleč 226, 68303Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28679:604TJ Sokol Luleč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malach Roman
Šmíd Jan
 
 
Němec Pavel
Ondráček Jiří
 
 
-86611 3110
2.Jekl Petr
Toulec Radek
 
 
Hromek Jiří
Hrozek Patrik
 
 
610-66 3120
3.Malach RomanOndráček Jiří664  3030
4.Šmíd JanNěmec Pavel-11-558-132331
5.Jekl PetrHromek Jiří-9-9-4  0332
6.Toulec RadekHrozek Patrik557  3042
7.Šmíd JanOndráček Jiří769  3052
8.Jekl PetrNěmec Pavel8-10-9-7 1353
9.Toulec RadekHromek Jiří88-7-1183263
10.Malach RomanHrozek Patrik64-83 3173
11.Jekl PetrOndráček Jiří936  3083
12.Toulec RadekNěmec Pavel-9-17863293
13.Malach RomanHromek Jiří766  30103
14.Pydych StanislavHrozek Patrik6-4-7-7 13104
15.Toulec RadekOndráček Jiří-5-6-9  03105
16.Malach RomanNěmec Pavel1036  30115
17.Pydych StanislavHromek Jiří-8-8118-923116
18.Jekl PetrHrozek Patrik15-8-912-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malach Roman40Ondráček Jiří13
Šmíd Jan11Němec Pavel22
Jekl Petr13Hromek Jiří22
Toulec Radek31Hrozek Patrik22
Pydych Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:LetoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Královopolské VážanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36 TJ Sokol Královopolské Vážany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halouzka Dušan
Lokaj Ladislav
 
 
Frank Pavel
Dvořáček Vítězslav
 
 
     3010
2.Skokan Miroslav
Kuba Martin
 
 
Pupp Vladimír
Skřivánek Květoslav
 
 
     3120
3.Lokaj LadislavSkřivánek Květoslav     0321
4.Skokan MiroslavLibánek Václav     1322
5.Kuba MartinPupp Vladimír     3132
6.Halouzka DušanDvořáček Vítězslav     0333
7.Skokan MiroslavSkřivánek Květoslav     2334
8.Kuba MartinLibánek Václav     0335
9.Halouzka DušanPupp Vladimír     3045
10.Lokaj LadislavDvořáček Vítězslav     1346
11.Kuba MartinSkřivánek Květoslav     1347
12.Halouzka DušanLibánek Václav     0348
13.Lokaj LadislavFrank Pavel     3058
14.Skokan MiroslavDvořáček Vítězslav     1359
15.Halouzka DušanSkřivánek Květoslav     3169
16.Lokaj LadislavLibánek Václav     03610
17.Lokaj DavidFrank Pavel     30710
18.Kuba MartinDvořáček Vítězslav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lokaj Ladislav13Skřivánek Květoslav31
Skokan Miroslav03Libánek Václav40
Kuba Martin13Pupp Vladimír02
Halouzka Dušan22Dvořáček Vítězslav40
Lokaj David10Frank Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavíkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26 SK Újezd u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelenek Jan
Hradský Karel
 
 
Leznar Bořivoj
Pleva Damián
 
 
     3210
2.Jašek Václav
Floriánová Julie
 
 
Matoušek Jiří
Jelínek Břetislav
 
 
     1311
3.Jelenek JanJelínek Břetislav     0312
4.Floriánová JulieMatoušek Jiří     3122
5.Jašek VáclavLeznar Bořivoj     3032
6.Hradský KarelPleva Damián     3142
7.Floriánová JulieJelínek Břetislav     0343
8.Jašek VáclavMatoušek Jiří     3053
9.Hradský KarelLeznar Bořivoj     3063
10.Jelenek JanPleva Damián     3173
11.Jašek VáclavJelínek Břetislav     0374
12.Hradský KarelMatoušek Jiří     3084
13.Jelenek JanLeznar Bořivoj     3094
14.Floriánová JuliePleva Damián     2395
15.Hradský KarelJelínek Břetislav     1396
16.Jelenek JanMatoušek Jiří     30106
17.Floriánová JulieLeznar Bořivoj     03107
18.Jašek VáclavPleva Damián     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelenek Jan31Jelínek Břetislav40
Floriánová Julie13Matoušek Jiří04
Jašek Václav31Leznar Bořivoj13
Hradský Karel31Pleva Damián13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Nevojice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hodějice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44 TJ Sokol Hodějice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrebičík Milan ml.
Hoždora František
 
 
Kučera Robert
Sigmund Adam
 
 
     3210
2.Dempír Antonín
Navrátil Jaroslav
 
 
Vinklárek Radomil
Sigmund Tomáš
 
 
     2311
3.Hrebičík Milan ml.Kučera Robert     1312
4.Hoždora FrantišekSigmund Adam     3122
5.Dempír AntonínVinklárek Radomil     3132
6.Navrátil JaroslavSigmund Tomáš     0333
7.Hoždora FrantišekKučera Robert     3043
8.Dempír AntonínSigmund Adam     2344
9.Navrátil JaroslavVinklárek Radomil     0345
10.Hrebičík Milan ml.Sigmund Tomáš     2346
11.Dempír AntonínKučera Robert     0347
12.Navrátil JaroslavSigmund Adam     0348
13.Hrebičík Milan ml.Vinklárek Radomil     1349
14.Hoždora FrantišekSigmund Tomáš     3159
15.Navrátil JaroslavKučera Robert     03510
16.Hrebičík Milan ml.Sigmund Adam     13511
17.Hoždora FrantišekVinklárek Radomil     03512
18.Dempír AntonínSigmund Tomáš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrebičík Milan ml.04Kučera Robert31
Hoždora František31Sigmund Adam31
Dempír Antonín13Vinklárek Radomil31
Navrátil Jaroslav04Sigmund Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MouřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rousínovec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27 TJ Mouřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Roman
Vintr Dalibor
 
 
Straňák Pavel
Lukášek Jiří
 
 
     3010
2.Lánský Radim st.
Vintr Ondřej
 
 
Idrný František
Milich Jaroslav
 
 
     1311
3.Jelínek RomanStraňák Pavel     3121
4.Vintr DaliborLukášek Jiří     3131
5.Vintr OndřejIdrný František     3241
6.Lánský Radim st.Milich Jaroslav     3051
7.Vintr DaliborStraňák Pavel     3061
8.Vintr OndřejLukášek Jiří     3171
9.Lánský Radim st.Idrný František     1372
10.Jelínek RomanMilich Jaroslav     3182
11.Vintr OndřejStraňák Pavel     1383
12.Lánský Radim st.Lukášek Jiří     3093
13.Jelínek RomanIdrný František     30103
14.Vintr DaliborMilich Jaroslav     23104
15.Lánský Radim st.Straňák Pavel     13105
16.Jelínek RomanLukášek Jiří     30115
17.Vintr DaliborIdrný František     23116
18.Vintr OndřejMilich Jaroslav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Roman40Straňák Pavel22
Vintr Dalibor22Lukášek Jiří04
Vintr Ondřej22Idrný František22
Lánský Radim st.22Milich Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy