Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Mls Jiří
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ KomenskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefný Jan
Kostner Jiří
 
 
Krejčí Ondřej
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     3210
2.Ounický Pavel
Kallmünzer Luboš
 
 
Hrazdira Patrik
Nikolenko Alina
 
 
     1311
3.Kostner JiříSoukup Zdeněk ml.     0312
4.Ounický PavelHrazdira Patrik     2313
5.Kallmünzer LubošKrejčí Ondřej     0314
6.Trefný JanNikolenko Alina     2315
7.Ounický PavelSoukup Zdeněk ml.     0316
8.Kallmünzer LubošHrazdira Patrik     1317
9.Trefný JanKrejčí Ondřej     1318
10.Kostner JiříNikolenko Alina     1319
11.Kallmünzer LubošZeman Lukáš     3129
12.Trefný JanHrazdira Patrik     13210
13.Kostner JiříKrejčí Ondřej         
14.Ounický PavelNikolenko Alina         
15.Trefný JanZeman Lukáš         
16.Kostner JiříHrazdira Patrik         
17.Ounický PavelKrejčí Ondřej         
18.Kallmünzer LubošNikolenko Alina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostner Jiří02Soukup Zdeněk ml.20
Ounický Pavel02Hrazdira Patrik30
Kallmünzer Luboš12Krejčí Ondřej20
Trefný Jan03Nikolenko Alina20
   Zeman Lukáš01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Šmahlík Libor
 
 
Matějů Václav
Hložek Tomáš
 
 
     2301
2.Procházka Petr
Losos Radek
 
 
Pražák Arnošt
Barták Kamil
 
 
     1302
3.Karlík ZdeněkHložek Tomáš     3012
4.Procházka PetrPražák Arnošt     0313
5.Šmahlík LiborMatějů Václav     1314
6.Losos RadekBarták Kamil     3024
7.Procházka PetrHložek Tomáš     1325
8.Šmahlík LiborPražák Arnošt     3035
9.Losos RadekMatějů Václav     0336
10.Karlík ZdeněkBarták Kamil     3046
11.Šmahlík LiborHložek Tomáš     3056
12.Losos RadekPražák Arnošt     3166
13.Karlík ZdeněkMatějů Václav     0367
14.Procházka PetrBarták Kamil     3177
15.Losos RadekHložek Tomáš     2378
16.Karlík ZdeněkPražák Arnošt     3288
17.Procházka PetrMatějů Václav     1389
18.Šmahlík LiborBarták Kamil     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karlík Zdeněk31Hložek Tomáš22
Procházka Petr13Pražák Arnošt13
Šmahlík Libor31Matějů Václav40
Losos Radek22Barták Kamil04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Kupilík Ondřej
Alexa Jiří
 
 
     0301
2.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
     2302
3.Soucha JanSyrovátka Jan     0303
4.Hornych JiříPučégl Pavel     0304
5.Švrčina TomášAlexa Jiří     0305
6.Dvořák MartinKupilík Ondřej     3015
7.Hornych JiříSyrovátka Jan     3125
8.Švrčina TomášPučégl Pavel     3235
9.Dvořák MartinAlexa Jiří     2336
10.Soucha JanKupilík Ondřej     3046
11.Švrčina TomášSyrovátka Jan     3256
12.Dvořák MartinPučégl Pavel     0357
13.Soucha JanAlexa Jiří     0358
14.Hornych JiříKupilík Ondřej     1359
15.Dvořák MartinSyrovátka Jan     3069
16.Soucha JanPučégl Pavel     13610
17.Hornych JiříAlexa Jiří         
18.Švrčina TomášKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soucha Jan13Syrovátka Jan13
Hornych Jiří12Pučégl Pavel31
Švrčina Tomáš21Alexa Jiří30
Dvořák Martin22Kupilík Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Tomáš
Doležal Josef
 
 
Jareš Oldřich
Werner Zdeněk
 
 
     0301
2.Štědrý Jan
Šilhavý Petr
 
 
Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
     1302
3.Štědrý JanJareš Oldřich     0303
4.Šilhavý PetrPešek Ondřej     3113
5.Fencl TomášWerner Zdeněk     1314
6.Doležal JosefPašek Felix     3124
7.Šilhavý PetrJareš Oldřich     0325
8.Fencl TomášPešek Ondřej     0326
9.Doležal JosefWerner Zdeněk     3036
10.Štědrý JanPašek Felix     1337
11.Fencl TomášJareš Oldřich     0338
12.Doležal JosefPešek Ondřej     2339
13.Štědrý JanWerner Zdeněk     3149
14.Šilhavý PetrPašek Felix     3159
15.Doležal JosefJareš Oldřich     13510
16.Štědrý JanPešek Ondřej         
17.Šilhavý PetrWerner Zdeněk         
18.Fencl TomášPašek Felix         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štědrý Jan12Jareš Oldřich40
Šilhavý Petr21Pešek Ondřej21
Fencl Tomáš03Werner Zdeněk12
Doležal Josef22Pašek Felix12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák František
Krotký Marek
 
 
Votava Štěpán
Procházka Jaroslav
 
 
     0301
2.Heinzl Lukáš
Liška Marek
 
 
Tománek Jan
Šťastný Michael st.
 
 
     2302
3.Heinzl LukášVotava Štěpán     3112
4.Krotký MarekŠťastný Michael st.     3222
5.Liška MarekProcházka Jaroslav     3132
6.Žák FrantišekTománek Jan     2333
7.Krotký MarekVotava Štěpán     3143
8.Liška MarekŠťastný Michael st.     0344
9.Žák FrantišekProcházka Jaroslav     1345
10.Heinzl LukášTománek Jan     3055
11.Liška MarekVotava Štěpán     0356
12.Žák FrantišekŠťastný Michael st.     1357
13.Heinzl LukášProcházka Jaroslav     3067
14.Krotký MarekTománek Jan     3277
15.Žák FrantišekVotava Štěpán     0378
16.Heinzl Lukᚊťastný Michael st.     3188
17.Krotký MarekProcházka Jaroslav     3298
18.Liška MarekTománek Jan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinzl Lukáš40Votava Štěpán22
Krotký Marek40Šťastný Michael st.22
Liška Marek22Procházka Jaroslav13
Žák František04Tománek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     2301
2.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
     3211
3.Strapek JosefFesl Martin     2312
4.Škopek StanislavVraspír Roman     3122
5.Vochozka RomanKamera Josef ml.     3232
6.Kamera JosefBlaženec Dušan     3142
7.Škopek StanislavFesl Martin     2343
8.Vochozka RomanVraspír Roman     3053
9.Kamera JosefKamera Josef ml.     0354
10.Strapek JosefBlaženec Dušan     3164
11.Vochozka RomanFesl Martin     3174
12.Kamera JosefVraspír Roman     3184
13.Strapek JosefKamera Josef ml.     0385
14.Škopek StanislavBlaženec Dušan     3295
15.Kamera JosefFesl Martin     2396
16.Strapek JosefVraspír Roman     0397
17.Škopek StanislavKamera Josef ml.     2398
18.Vochozka RomanBlaženec Dušan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strapek Josef13Fesl Martin31
Škopek Stanislav22Vraspír Roman13
Vochozka Roman40Kamera Josef ml.31
Kamera Josef22Blaženec Dušan04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy