Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soucha Jan
Hornych Jiří
 
 
Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
     2301
2.Švrčina Tomáš
Dvořák Martin
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     3211
3.Hornych JiříFesl Martin     1312
4.Švrčina TomášVraspír Roman     2313
5.Soucha JanKamera Josef ml.     0314
6.Dvořák MartinBlaženec Dušan     3024
7.Švrčina TomášFesl Martin     2325
8.Soucha JanVraspír Roman     3135
9.Dvořák MartinKamera Josef ml.     3145
10.Hornych JiříBlaženec Dušan     3055
11.Soucha JanFesl Martin     2356
12.Dvořák MartinVraspír Roman     1357
13.Hornych JiříKamera Josef ml.     1358
14.Švrčina TomášBlaženec Dušan     3068
15.Dvořák MartinFesl Martin     3278
16.Hornych JiříVraspír Roman     1379
17.Švrčina TomášKamera Josef ml.     3289
18.Soucha JanBlaženec Dušan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hornych Jiří13Fesl Martin31
Švrčina Tomáš22Vraspír Roman31
Soucha Jan22Kamera Josef ml.22
Dvořák Martin31Blaženec Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
     3010
2.Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
Vochozka Roman
Škopek Stanislav
 
 
     1311
3.Pučégl PavelVochozka Roman     3121
4.Kupilík OndřejKamera Josef     3031
5.Alexa JiříŠkopek Stanislav     3141
6.Soldát TomášBetka Kamil     3051
7.Kupilík OndřejVochozka Roman     3161
8.Alexa JiříKamera Josef     3071
9.Soldát Tomᚊkopek Stanislav     2372
10.Pučégl PavelBetka Kamil     3082
11.Alexa JiříVochozka Roman     3092
12.Soldát TomášKamera Josef     2393
13.Pučégl PavelŠkopek Stanislav     1394
14.Kupilík OndřejBetka Kamil     31104
15.Soldát TomášVochozka Roman         
16.Pučégl PavelKamera Josef         
17.Kupilík OndřejŠkopek Stanislav         
18.Alexa JiříBetka Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pučégl Pavel21Vochozka Roman03
Kupilík Ondřej30Kamera Josef12
Alexa Jiří30Škopek Stanislav21
Soldát Tomáš12Betka Kamil03
Žádné!



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu orel ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
Matějů Václav
Barták Kamil
 
 
     3110
2.Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
     1311
3.Doležal JosefMatějů Václav     1312
4.Štědrý JanHložek Tomáš     1313
5.Vlk JanDobiáš Ladislav     0314
6.Sassmann JakubBarták Kamil     3024
7.Štědrý JanMatějů Václav     3134
8.Vlk JanHložek Tomáš     2335
9.Sassmann JakubDobiáš Ladislav     1336
10.Doležal JosefBarták Kamil     0337
11.Vlk JanMatějů Václav     3047
12.Sassmann JakubHložek Tomáš     3257
13.Doležal JosefDobiáš Ladislav     1358
14.Štědrý JanBarták Kamil     3168
15.Sassmann JakubMatějů Václav     3278
16.Doležal JosefHložek Tomáš     1379
17.Štědrý JanDobiáš Ladislav     23710
18.Vlk JanBarták Kamil     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Josef04Matějů Václav13
Štědrý Jan22Hložek Tomáš31
Vlk Jan12Dobiáš Ladislav40
Sassmann Jakub31Barták Kamil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Felix
Pešek Ondřej
 
 
Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
     3010
2.Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
Karlík Zdeněk
Losos Radek
 
 
     3220
3.Pašek FelixStrouhal Jiří     0321
4.Petrásek MartinKarlík Zdeněk     3231
5.Pešek OndřejProcházka Petr     3141
6.Jareš OldřichLosos Radek     3151
7.Petrásek MartinStrouhal Jiří     3161
8.Pešek OndřejKarlík Zdeněk     0362
9.Jareš OldřichProcházka Petr     3272
10.Pašek FelixLosos Radek     2373
11.Pešek OndřejStrouhal Jiří     3083
12.Jareš OldřichKarlík Zdeněk     3093
13.Pašek FelixProcházka Petr     0394
14.Petrásek MartinLosos Radek     32104
15.Jareš OldřichStrouhal Jiří     31  
16.Pašek FelixKarlík Zdeněk         
17.Petrásek MartinProcházka Petr         
18.Pešek OndřejLosos Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pašek Felix03Strouhal Jiří12
Petrásek Martin30Karlík Zdeněk12
Pešek Ondřej21Procházka Petr12
Jareš Oldřich30Losos Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34440:495Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák František
Bauer Jan st.
 
 
Hrazdira Patrik
Soukup Zdeněk ml.
 
 
6-6-6863210
2.Liška Marek
Kulhánek Tomáš
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
8-79-8-72311
3.Kulhánek TomášZeman Lukáš-4-8-6  0312
4.Liška MarekKrejčí Ondřej-7-3-7  0313
5.Žák FrantišekHrazdira Patrik-918-11-8 1314
6.Bauer Jan st.Soukup Zdeněk ml.-6-978-92315
7.Liška MarekZeman Lukáš-5-79-4 1316
8.Žák FrantišekKrejčí Ondřej-9-8-8  0317
9.Bauer Jan st.Hrazdira Patrik644  3027
10.Kulhánek TomášSoukup Zdeněk ml.-6-8-9  0328
11.Žák FrantišekZeman Lukáš-10-54463238
12.Bauer Jan st.Krejčí Ondřej-8-79-8 1339
13.Kulhánek TomášHrazdira Patrik-7-82-6 13310
14.Liška MarekSoukup Zdeněk ml.-9-9   02  
15.Bauer Jan st.Zeman Lukáš         
16.Kulhánek TomášKrejčí Ondřej         
17.Liška MarekHrazdira Patrik         
18.Žák FrantišekSoukup Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Tomáš03Zeman Lukáš21
Liška Marek02Krejčí Ondřej30
Žák František12Hrazdira Patrik21
Bauer Jan st.12Soukup Zdeněk ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Vařečka Pavel
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     1301
2.Votava Štěpán
Procházka Jaroslav
 
 
Fleissig Jan
Trefný Jan
 
 
     2302
3.Färber FrantišekŠpeta Michal     0303
4.Šťastný Michael st.Trefný Jan     3213
5.Procházka JaroslavFleissig Jan     3023
6.Votava ŠtěpánRojík Marek     3033
7.Šťastný Michael st.Špeta Michal     1334
8.Procházka JaroslavTrefný Jan     1335
9.Votava ŠtěpánFleissig Jan     2336
10.Färber FrantišekRojík Marek     1337
11.Procházka JaroslavŠpeta Michal     0338
12.Votava ŠtěpánTrefný Jan     0339
13.Färber FrantišekFleissig Jan     3249
14.Šťastný Michael st.Rojík Marek     3259
15.Votava ŠtěpánŠpeta Michal     03510
16.Färber FrantišekTrefný Jan         
17.Šťastný Michael st.Fleissig Jan         
18.Procházka JaroslavRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Färber František12Špeta Michal40
Šťastný Michael st.21Trefný Jan21
Procházka Jaroslav12Fleissig Jan12
Votava Štěpán13Rojík Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy