Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopek Stanislav
Kamera Josef
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     2301
2.Strapek Josef
Vochozka Roman
 
 
Fleissig Jan
Trefný Jan
 
 
     3111
3.Vochozka RomanŠpeta Michal     1312
4.Škopek StanislavTrefný Jan     1313
5.Strapek JosefFleissig Jan     3123
6.Kamera JosefRojík Marek     1324
7.Škopek StanislavŠpeta Michal     3034
8.Strapek JosefTrefný Jan     3044
9.Kamera JosefFleissig Jan     2345
10.Vochozka RomanRojík Marek     2346
11.Strapek JosefŠpeta Michal     0347
12.Kamera JosefTrefný Jan     3157
13.Vochozka RomanFleissig Jan     2358
14.Škopek StanislavRojík Marek     1359
15.Kamera JosefŠpeta Michal     13510
16.Vochozka RomanTrefný Jan     03  
17.Škopek StanislavFleissig Jan         
18.Strapek JosefRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vochozka Roman03Špeta Michal31
Škopek Stanislav12Trefný Jan12
Strapek Josef21Fleissig Jan21
Kamera Josef13Rojík Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Hrazdira Patrik
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     1301
2.Blaženec Dušan
Kamera Josef ml.
 
 
Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
     3111
3.Vraspír RomanKrejčí Ondřej     3221
4.Kamera Josef ml.Zeman Lukáš     0322
5.Blaženec DušanHrazdira Patrik     0323
6.Fesl MartinSoukup Zdeněk ml.     3133
7.Kamera Josef ml.Krejčí Ondřej     3243
8.Blaženec DušanZeman Lukáš     2344
9.Fesl MartinHrazdira Patrik     3054
10.Vraspír RomanSoukup Zdeněk ml.     3064
11.Blaženec DušanKrejčí Ondřej     2365
12.Fesl MartinZeman Lukáš     3075
13.Vraspír RomanHrazdira Patrik     2376
14.Kamera Josef ml.Soukup Zdeněk ml.     3086
15.Fesl MartinKrejčí Ondřej     3296
16.Vraspír RomanZeman Lukáš     31106
17.Kamera Josef ml.Hrazdira Patrik         
18.Blaženec DušanSoukup Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Roman31Krejčí Ondřej13
Kamera Josef ml.21Zeman Lukáš22
Blaženec Dušan03Hrazdira Patrik21
Fesl Martin40Soukup Zdeněk ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25597:527Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Krotký Marek
 
 
Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
-937-983210
2.Heinzl Lukáš
Žák František
 
 
Karlík Zdeněk
Losos Radek
 
 
677  3020
3.Krotký MarekKarlík Zdeněk3-5-8683230
4.Liška MarekStrouhal Jiří-7-793-42331
5.Žák FrantišekProcházka Petr-85-8-2 1332
6.Heinzl LukášLosos Radek573  3042
7.Liška MarekKarlík Zdeněk-9-413-6 1343
8.Žák FrantišekStrouhal Jiří-99-4-8 1344
9.Heinzl LukášProcházka Petr7-8105 3154
10.Krotký MarekLosos Radek-986-1073264
11.Žák FrantišekKarlík Zdeněk-10-89-7 1365
12.Heinzl LukášStrouhal Jiří717  3075
13.Krotký MarekProcházka Petr-108-10-6 1376
14.Liška MarekLosos Radek859  3086
15.Heinzl LukášKarlík Zdeněk287  3096
16.Krotký MarekStrouhal Jiří799  30106
17.Liška MarekProcházka Petr         
18.Žák FrantišekLosos Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krotký Marek31Karlík Zdeněk22
Liška Marek12Strouhal Jiří22
Žák František03Procházka Petr21
Heinzl Lukáš40Losos Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24 Protivín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Štěpán
Šťastný Michael st.
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
     3110
2.Cendelín Rostislav
Procházka Jaroslav
 
 
Pražák Arnošt
Barták Kamil
 
 
     3120
3.Procházka JaroslavHložek Tomáš     0321
4.Šťastný Michael st.Dobiáš Ladislav     1322
5.Cendelín RostislavPražák Arnošt     1323
6.Votava ŠtěpánBarták Kamil     3133
7.Šťastný Michael st.Hložek Tomáš     3143
8.Cendelín RostislavDobiáš Ladislav     1344
9.Votava ŠtěpánPražák Arnošt     3054
10.Procházka JaroslavBarták Kamil     3264
11.Cendelín RostislavHložek Tomáš     0365
12.Votava ŠtěpánDobiáš Ladislav     3275
13.Procházka JaroslavPražák Arnošt     3185
14.Šťastný Michael st.Barták Kamil     3095
15.Votava ŠtěpánHložek Tomáš     30105
16.Procházka JaroslavDobiáš Ladislav         
17.Šťastný Michael st.Pražák Arnošt         
18.Cendelín RostislavBarták Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Jaroslav21Hložek Tomáš22
Šťastný Michael st.21Dobiáš Ladislav21
Cendelín Rostislav03Pražák Arnošt12
Votava Štěpán40Barták Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Jan
Doležal Josef
 
 
Duspiva Martin
Vojta František
 
 
     2301
2.Štědrý Jan
Sassmann Jakub
 
 
Švrčina Tomáš
Rychlík Josef
 
 
     0302
3.Doležal JosefŠvrčina Tomáš     0303
4.Štědrý JanRychlík Josef     3013
5.Vlk JanDuspiva Martin     3223
6.Sassmann JakubVojta František     3033
7.Štědrý JanŠvrčina Tomáš     3043
8.Vlk JanRychlík Josef     0344
9.Sassmann JakubDuspiva Martin     1345
10.Doležal JosefVojta František     3055
11.Vlk JanŠvrčina Tomáš     3065
12.Sassmann JakubRychlík Josef     3275
13.Doležal JosefDuspiva Martin     3085
14.Štědrý JanVojta František     3095
15.Sassmann JakubŠvrčina Tomáš     31105
16.Doležal JosefRychlík Josef     23  
17.Štědrý JanDuspiva Martin         
18.Vlk JanVojta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Josef21Švrčina Tomáš13
Štědrý Jan30Rychlík Josef12
Vlk Jan21Duspiva Martin12
Sassmann Jakub31Vojta František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Felix
Novák Jan
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     1301
2.Petrásek Martin
Jareš Oldřich
 
 
Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
     2302
3.Novák JanKupilík Ondřej     0303
4.Jareš OldřichAlexa Jiří     0304
5.Pašek FelixPučégl Pavel     1305
6.Petrásek MartinSoldát Tomáš     2306
7.Jareš OldřichKupilík Ondřej     1307
8.Pašek FelixAlexa Jiří     0308
9.Petrásek MartinPučégl Pavel     2309
10.Novák JanSoldát Tomáš     03010
11.Pašek FelixKupilík Ondřej     03  
12.Petrásek MartinAlexa Jiří         
13.Novák JanPučégl Pavel         
14.Jareš OldřichSoldát Tomáš         
15.Petrásek MartinKupilík Ondřej         
16.Novák JanAlexa Jiří         
17.Jareš OldřichPučégl Pavel         
18.Pašek FelixSoldát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Jan02Kupilík Ondřej20
Jareš Oldřich02Alexa Jiří20
Pašek Felix02Pučégl Pavel20
Petrásek Martin02Soldát Tomáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy