Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
Škopek Stanislav
Kamera Josef
 
 
     2301
2.Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     3211
3.Doležal JosefKamera Josef     3121
4.Štědrý JanVochozka Roman     2322
5.Sassmann JakubStrapek Josef     3032
6.Vlk JanŠkopek StanislavWO    3042
7.Štědrý JanKamera Josef     1343
8.Sassmann JakubVochozka Roman     0344
9.Vlk JanStrapek Josef     3254
10.Doležal JosefŠkopek StanislavWO    3064
11.Sassmann JakubKamera Josef     2365
12.Vlk JanVochozka Roman     1366
13.Doležal JosefStrapek Josef     3276
14.Štědrý JanŠkopek StanislavWO    3086
15.Vlk JanKamera Josef     1387
16.Doležal JosefVochozka Roman     2388
17.Štědrý JanStrapek Josef     3298
18.Sassmann JakubŠkopek StanislavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Josef21Kamera Josef31
Štědrý Jan12Vochozka Roman40
Sassmann Jakub12Strapek Josef04
Vlk Jan12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 OST Velešín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
Fesl Martin
Beneš Pavel ml.
 
 
     3110
2.Petrásek Martin
Jareš Oldřich
 
 
Blaženec Dušan
Beneš Petr
 
 
     3020
3.Pašek FelixFesl Martin     1321
4.Petrásek MartinBeneš Pavel ml.     1322
5.Pešek OndřejBlaženec Dušan     3032
6.Jareš OldřichBeneš Petr     1333
7.Petrásek MartinFesl Martin     1334
8.Pešek OndřejBeneš Pavel ml.     3044
9.Jareš OldřichBlaženec Dušan     2345
10.Pašek FelixBeneš Petr     0346
11.Pešek OndřejFesl Martin     0347
12.Jareš OldřichBeneš Pavel ml.  WO  0348
13.Pašek FelixBlaženec Dušan     3258
14.Petrásek MartinBeneš Petr     1359
15.Jareš OldřichFesl Martin  WO  03510
16.Pašek FelixBeneš Pavel ml.     03  
17.Petrásek MartinBlaženec Dušan         
18.Pešek OndřejBeneš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pašek Felix12Fesl Martin40
Petrásek Martin03Beneš Pavel ml.21
Pešek Ondřej21Blaženec Dušan12
Jareš Oldřich04Beneš Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Heinzl Lukáš
Žák František
 
 
     0301
2.Hornych Jiří
Duspiva Martin
 
 
Nitrianský Igor
Sivera Adam
 
 
     1302
3.Švrčina TomášHeinzl Lukáš     2303
4.Hornych JiříŽák František     3013
5.Soucha JanNitrianský Igor     2314
6.Dvořák MartinSivera Adam     3124
7.Hornych JiříHeinzl Lukáš     0325
8.Soucha JanŽák František     3035
9.Dvořák MartinNitrianský Igor     3045
10.Švrčina TomášSivera Adam     3055
11.Soucha JanHeinzl Lukáš     0356
12.Dvořák MartinŽák František     3166
13.Švrčina TomášNitrianský Igor     3176
14.Hornych JiříSivera Adam     3086
15.Dvořák MartinHeinzl Lukáš     0387
16.Švrčina Tomᚎák František     3097
17.Hornych JiříNitrianský Igor     1398
18.Soucha JanSivera Adam     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švrčina Tomáš31Heinzl Lukáš40
Hornych Jiří22Žák František04
Soucha Jan22Nitrianský Igor22
Dvořák Martin31Sivera Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , ul.školní 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Votava Štěpán
Šťastný Michael st.
 
 
     3010
2.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Vařečka Pavel
Procházková Šárka
 
 
     3220
3.Alexa JiříVotava Štěpán     3130
4.Kupilík OndřejŠťastný Michael st.     3140
5.Soldát TomášVařečka Pavel     3150
6.Pučégl PavelProcházková Šárka     3060
7.Kupilík OndřejVotava Štěpán     3270
8.Soldát Tomᚊťastný Michael st.     3080
9.Pučégl PavelVařečka Pavel     3190
10.Alexa JiříProcházková Šárka     30100
11.Soldát TomášVotava Štěpán         
12.Pučégl PavelŠťastný Michael st.         
13.Alexa JiříVařečka Pavel         
14.Kupilík OndřejProcházková Šárka         
15.Pučégl PavelVotava Štěpán         
16.Alexa Jiř튝astný Michael st.         
17.Kupilík OndřejVařečka Pavel         
18.Soldát TomášProcházková Šárka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří20Votava Štěpán02
Kupilík Ondřej20Šťastný Michael st.02
Soldát Tomáš20Vařečka Pavel02
Pučégl Pavel20Procházková Šárka02
Žádné!



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29 VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachout Jaroslav
Karlík Zdeněk
 
 
Rojík Marek
Špeta Michal
 
 
     1301
2.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
     3011
3.Karlík ZdeněkŠpeta Michal     3121
4.Procházka PetrTrefný Jan     3031
5.Lachout JaroslavFleissig Jan     3141
6.Strouhal JiříRojík Marek     0342
7.Procházka PetrŠpeta Michal     3252
8.Lachout JaroslavTrefný Jan     3262
9.Strouhal JiříFleissig Jan     0363
10.Karlík ZdeněkRojík Marek     3273
11.Lachout JaroslavŠpeta Michal     0374
12.Strouhal JiříTrefný Jan     3284
13.Karlík ZdeněkFleissig Jan     3194
14.Procházka PetrRojík Marek     1395
15.Strouhal JiříŠpeta Michal     2396
16.Karlík ZdeněkTrefný Jan     30106
17.Procházka PetrFleissig Jan         
18.Lachout JaroslavRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karlík Zdeněk40Špeta Michal22
Procházka Petr21Trefný Jan04
Lachout Jaroslav21Fleissig Jan12
Strouhal Jiří13Rojík Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
     3210
2.Matějů Václav
Barták Kamil
 
 
Slapnička Jakub
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     0311
3.Barták KamilZeman Lukáš     0312
4.Matějů VáclavKrejčí Ondřej     3022
5.Hložek TomášSlapnička Jakub     1323
6.Dobiáš LadislavMajer Zbyněk     3133
7.Matějů VáclavZeman Lukáš     2334
8.Hložek TomášKrejčí Ondřej     2335
9.Dobiáš LadislavSlapnička Jakub     3245
10.Barták KamilMajer Zbyněk     1346
11.Hložek TomášZeman Lukáš     0347
12.Dobiáš LadislavKrejčí Ondřej     3157
13.Barták KamilSlapnička Jakub     0358
14.Matějů VáclavMajer Zbyněk     2359
15.Dobiáš LadislavZeman Lukáš     13510
16.Barták KamilKrejčí Ondřej         
17.Matějů VáclavSlapnička Jakub         
18.Hložek TomášMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barták Kamil03Zeman Lukáš40
Matějů Václav12Krejčí Ondřej12
Hložek Tomáš03Slapnička Jakub21
Dobiáš Ladislav31Majer Zbyněk21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy