Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Felix
Pešek Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     3120
3.Pašek FelixKamera Josef     2321
4.Jareš OldřichVochozka Roman     0322
5.Pešek OndřejStrapek Josef     0323
6.Petrásek MartinWO    3033
7.Lang VáclavKamera Josef     0334
8.Pešek OndřejVochozka Roman     3244
9.Petrásek MartinStrapek Josef     3254
10.Pašek FelixWO    3064
11.Pešek OndřejKamera Josef     2365
12.Petrásek MartinVochozka Roman     3175
13.Pašek FelixStrapek Josef     0376
14.Lang VáclavWO    3086
15.Petrásek MartinKamera Josef     3096
16.Pašek FelixVochozka Roman     2397
17.Lang VáclavStrapek Josef     0398
18.Pešek OndřejWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pašek Felix03Kamera Josef31
Jareš Oldřich01Vochozka Roman22
Pešek Ondřej12Strapek Josef31
Petrásek Martin30   
Lang Václav02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     2301
2.Doležal Josef
Sassmann Jakub
 
 
Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
     2302
3.Doležal JosefFesl Martin     3112
4.Sassmann JakubVraspír Roman     1313
5.Vlk JanKamera Josef ml.     3223
6.Štědrý JanBlaženec Dušan     3133
7.Sassmann JakubFesl Martin     3243
8.Vlk JanVraspír Roman     1344
9.Štědrý JanKamera Josef ml.     1345
10.Doležal JosefBlaženec Dušan     3255
11.Vlk JanFesl Martin     3065
12.Štědrý JanVraspír Roman     3075
13.Doležal JosefKamera Josef ml.     1376
14.Sassmann JakubBlaženec Dušan     2377
15.Štědrý JanFesl Martin     3187
16.Doležal JosefVraspír Roman     3197
17.Sassmann JakubKamera Josef ml.     1398
18.Vlk JanBlaženec Dušan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Josef31Fesl Martin04
Sassmann Jakub13Vraspír Roman22
Vlk Jan31Kamera Josef ml.31
Štědrý Jan31Blaženec Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 20:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soldát Tomáš
Pučégl Pavel
 
 
Heinzl Lukáš
Sivera Adam
 
 
     3010
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Krotký Marek
Liška Marek
 
 
     3120
3.Alexa JiříHeinzl Lukáš     2321
4.Kupilík OndřejKrotký Marek     3231
5.Pučégl PavelLiška Marek     3041
6.Soldát TomášSivera Adam     3151
7.Kupilík OndřejHeinzl Lukáš     2352
8.Pučégl PavelKrotký Marek     3162
9.Soldát TomášLiška Marek     3072
10.Alexa JiříSivera Adam     3182
11.Pučégl PavelHeinzl Lukáš     0383
12.Soldát TomášKrotký Marek     1384
13.Alexa JiříLiška Marek     3094
14.Kupilík OndřejSivera Adam     30104
15.Soldát TomášHeinzl Lukáš         
16.Alexa JiříKrotký Marek         
17.Kupilík OndřejLiška Marek         
18.Pučégl PavelSivera Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří21Heinzl Lukáš30
Kupilík Ondřej21Krotký Marek12
Pučégl Pavel21Liška Marek03
Soldát Tomáš21Sivera Adam03
Žádné!



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Procházková Šárka
Vařečka Ondřej
 
 
     3010
2.Soucha Jan
Rychlík Josef
 
 
Šťastný Michael st.
Votava Štěpán
 
 
     2311
3.Rychlík JosefVotava Štěpán     3221
4.Soucha JanŠťastný Michael st.     3031
5.Švrčina TomášVařečka Ondřej     3141
6.Dvořák MartinProcházková Šárka     3051
7.Soucha JanVotava Štěpán     3061
8.Švrčina Tomᚊťastný Michael st.     3071
9.Dvořák MartinVařečka Ondřej     3081
10.Rychlík JosefProcházková Šárka     3191
11.Švrčina TomášVotava Štěpán     31101
12.Dvořák MartinŠťastný Michael st.         
13.Rychlík JosefVařečka Ondřej         
14.Soucha JanProcházková Šárka         
15.Dvořák MartinVotava Štěpán         
16.Rychlík JosefŠťastný Michael st.         
17.Soucha JanVařečka Ondřej         
18.Švrčina TomášProcházková Šárka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rychlík Josef20Votava Štěpán03
Soucha Jan20Šťastný Michael st.02
Švrčina Tomáš30Vařečka Ondřej02
Dvořák Martin20Procházková Šárka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Pražák Arnošt
 
 
Trefný Jan
Ounický Pavel
 
 
     3110
2.Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
     1311
3.Matějů VáclavŠpeta Michal     3121
4.Pražák ArnoštTrefný Jan     3131
5.Dobiáš LadislavRojík Marek     3241
6.Hložek TomášOunický Pavel     3151
7.Pražák ArnoštŠpeta Michal     1352
8.Dobiáš LadislavTrefný Jan     3062
9.Hložek TomášRojík Marek     3172
10.Matějů VáclavOunický Pavel     3182
11.Dobiáš LadislavŠpeta Michal     0383
12.Hložek TomášTrefný Jan     3093
13.Matějů VáclavRojík Marek     30103
14.Pražák ArnoštOunický Pavel         
15.Hložek Tomᚊpeta Michal         
16.Matějů VáclavTrefný Jan         
17.Pražák ArnoštRojík Marek         
18.Dobiáš LadislavOunický Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějů Václav30Špeta Michal21
Pražák Arnošt11Trefný Jan03
Dobiáš Ladislav21Rojík Marek03
Hložek Tomáš30Ounický Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Losos Radek
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachout Jaroslav
Jehně Richard
 
 
Slapnička Jakub
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     0301
2.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Nikolenko Alina
Zeman Lukáš
 
 
     1302
3.Procházka PetrNikolenko Alina     3012
4.Lachout JaroslavZeman Lukáš     0313
5.Jehně RichardSoukup Zdeněk ml.     1314
6.Strouhal JiříSlapnička Jakub     0315
7.Lachout JaroslavNikolenko Alina     3125
8.Jehně RichardZeman Lukáš     2326
9.Strouhal JiříSoukup Zdeněk ml.     2327
10.Procházka PetrSlapnička Jakub     0328
11.Jehně RichardNikolenko Alina     3238
12.Strouhal JiříZeman Lukáš     1339
13.Procházka PetrSoukup Zdeněk ml.     3249
14.Lachout JaroslavSlapnička Jakub     03410
15.Strouhal JiříNikolenko Alina         
16.Procházka PetrZeman Lukáš         
17.Lachout JaroslavSoukup Zdeněk ml.         
18.Jehně RichardSlapnička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Petr21Nikolenko Alina03
Lachout Jaroslav12Zeman Lukáš30
Jehně Richard12Soukup Zdeněk ml.21
Strouhal Jiří03Slapnička Jakub30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy