Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
Lachout Jaroslav
Karlík Zdeněk
 
 
     2301
2.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
     3011
3.Strapek JosefKarlík Zdeněk     3021
4.Betka KamilStrouhal Jiří     2322
5.Škopek StanislavProcházka Petr     3032
6.Kamera JosefLachout Jaroslav     3042
7.Betka KamilKarlík Zdeněk     3252
8.Škopek StanislavStrouhal Jiří     3062
9.Kamera JosefProcházka Petr     3272
10.Strapek JosefLachout Jaroslav     2373
11.Škopek StanislavKarlík Zdeněk     3183
12.Kamera JosefStrouhal Jiří     3193
13.Strapek JosefProcházka Petr     1394
14.Betka KamilLachout Jaroslav     0395
15.Kamera JosefKarlík Zdeněk     30105
16.Strapek JosefStrouhal Jiří         
17.Betka KamilProcházka Petr         
18.Škopek StanislavLachout Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strapek Josef12Karlík Zdeněk04
Betka Kamil12Strouhal Jiří12
Škopek Stanislav30Procházka Petr12
Kamera Josef40Lachout Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
     0301
2.Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
Barták Kamil
Pražák Arnošt
 
 
     3011
3.Vraspír RomanDobiáš Ladislav     2312
4.Kamera Josef ml.Hložek Tomáš     2313
5.Blaženec DušanPražák Arnošt     3123
6.Fesl MartinBarták Kamil     3133
7.Kamera Josef ml.Dobiáš Ladislav     1334
8.Blaženec DušanHložek Tomáš     1335
9.Fesl MartinPražák Arnošt     3145
10.Vraspír RomanBarták Kamil     3255
11.Blaženec DušanDobiáš Ladislav     2356
12.Fesl MartinHložek Tomáš     3166
13.Vraspír RomanPražák Arnošt     1367
14.Kamera Josef ml.Barták Kamil     3077
15.Fesl MartinDobiáš Ladislav     1378
16.Vraspír RomanHložek Tomáš     3188
17.Kamera Josef ml.Pražák Arnošt     3298
18.Blaženec DušanBarták Kamil     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Roman22Dobiáš Ladislav40
Kamera Josef ml.22Hložek Tomáš22
Blaženec Dušan13Pražák Arnošt13
Fesl Martin31Barták Kamil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského Blatná - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Švrčina Tomáš
Dvořák Martin
 
 
     3110
2.Fleissig Jan
Trefný Jan
 
 
Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
     3020
3.Trefný JanDvořák Martin     2321
4.Fleissig JanŠvrčina Tomáš     2322
5.Rojík MarekHornych Jiří     2323
6.Špeta MichalSoucha Jan     3133
7.Fleissig JanDvořák Martin     0334
8.Rojík MarekŠvrčina Tomáš     0335
9.Špeta MichalHornych Jiří     3145
10.Trefný JanSoucha Jan     3255
11.Rojík MarekDvořák Martin     3065
12.Špeta MichalŠvrčina Tomáš     2366
13.Trefný JanHornych Jiří     2367
14.Fleissig JanSoucha Jan     0368
15.Špeta MichalDvořák Martin     3078
16.Trefný JanŠvrčina Tomáš     3188
17.Fleissig JanHornych Jiří     1389
18.Rojík MarekSoucha Jan     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trefný Jan22Dvořák Martin22
Fleissig Jan04Švrčina Tomáš31
Rojík Marek13Hornych Jiří31
Špeta Michal31Soucha Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3110
2.Majer Zbyněk
Zeman Lukáš
 
 
Alexa Jiří
Syrovátka Jan
 
 
     2311
3.Majer ZbyněkSoldát Tomáš     3021
4.Zeman LukášPučégl Pavel     3031
5.Hrazdira PatrikSyrovátka Jan     3141
6.Slapnička JakubAlexa Jiří     3151
7.Zeman LukášSoldát Tomáš     3261
8.Hrazdira PatrikPučégl Pavel     1362
9.Slapnička JakubSyrovátka Jan     1363
10.Majer ZbyněkAlexa Jiří     3173
11.Hrazdira PatrikSoldát Tomáš     0374
12.Slapnička JakubPučégl Pavel     3084
13.Majer ZbyněkSyrovátka Jan     3094
14.Zeman LukášAlexa Jiří     1395
15.Slapnička JakubSoldát Tomáš     30105
16.Majer ZbyněkPučégl Pavel         
17.Zeman LukášSyrovátka Jan         
18.Hrazdira PatrikAlexa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majer Zbyněk30Soldát Tomáš13
Zeman Lukáš21Pučégl Pavel12
Hrazdira Patrik12Syrovátka Jan12
Slapnička Jakub31Alexa Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Nitrianský Igor
 
 
Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
     3210
2.Krotký Marek
Liška Marek
 
 
Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
     2311
3.Krotký MarekDoležal Josef     1312
4.Liška MarekSassmann Jakub     3122
5.Nitrianský IgorVlk Jan     3132
6.Heinzl Lukᚊtědrý Jan     3242
7.Liška MarekDoležal Josef     1343
8.Nitrianský IgorSassmann Jakub     3153
9.Heinzl LukášVlk Jan     3063
10.Krotký MarekŠtědrý Jan     0364
11.Nitrianský IgorDoležal Josef     1365
12.Heinzl LukášSassmann Jakub     3075
13.Krotký MarekVlk Jan     3285
14.Liška MarekŠtědrý Jan     0386
15.Heinzl LukášDoležal Josef     3296
16.Krotký MarekSassmann Jakub     1397
17.Liška MarekVlk Jan     2398
18.Nitrianský IgorŠtědrý Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krotký Marek13Doležal Josef31
Liška Marek13Sassmann Jakub13
Nitrianský Igor22Vlk Jan13
Heinzl Lukáš40Štědrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27 Protivín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Štěpán
Šťastný Michael st.
 
 
Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
     3010
2.Tománek Jan
Färber František
 
 
Petrásek Martin
Jareš Oldřich
 
 
     1311
3.Šťastný Michael st.Pešek Ondřej     2312
4.Färber FrantišekJareš Oldřich     3222
5.Tománek JanPašek Felix     3232
6.Votava ŠtěpánPetrásek Martin     3142
7.Färber FrantišekPešek Ondřej     3252
8.Tománek JanJareš Oldřich     3162
9.Votava ŠtěpánPašek Felix     3072
10.Šťastný Michael st.Petrásek Martin     0373
11.Tománek JanPešek Ondřej     0374
12.Votava ŠtěpánJareš Oldřich     3284
13.Šťastný Michael st.Pašek Felix     3194
14.Färber FrantišekPetrásek Martin     1395
15.Votava ŠtěpánPešek Ondřej     31105
16.Šťastný Michael st.Jareš Oldřich         
17.Färber FrantišekPašek Felix         
18.Tománek JanPetrásek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Michael st.12Pešek Ondřej22
Färber František21Jareš Oldřich03
Tománek Jan21Pašek Felix03
Votava Štěpán40Petrásek Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy