Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jiří
Votava Štěpán
 
 
Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
     2301
2.Tománek Jan
Topinka Václav
 
 
Strapek Josef
Betka Kamil
 
 
     1302
3.Topinka VáclavKamera Josef     0303
4.Tománek JanŠkopek Stanislav     0304
5.Macháček JiříStrapek Josef     0305
6.Votava ŠtěpánBetka Kamil     3015
7.Tománek JanKamera Josef     1316
8.Macháček JiříŠkopek Stanislav     1317
9.Votava ŠtěpánStrapek Josef     3227
10.Topinka VáclavBetka Kamil     1328
11.Macháček JiříKamera Josef     0329
12.Votava ŠtěpánŠkopek Stanislav     3239
13.Topinka VáclavStrapek Josef     03310
14.Tománek JanBetka Kamil         
15.Votava ŠtěpánKamera Josef         
16.Topinka VáclavŠkopek Stanislav         
17.Tománek JanStrapek Josef         
18.Macháček JiříBetka Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Topinka Václav03Kamera Josef30
Tománek Jan02Škopek Stanislav21
Macháček Jiří03Strapek Josef21
Votava Štěpán30Betka Kamil11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33703:668Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krotký Marek
Žák František
 
 
Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
1077  3010
2.Heinzl Lukáš
Nitrianský Igor
 
 
Blaženec Dušan
Kamera Josef ml.
 
 
777  3020
3.Nitrianský IgorFesl Martin6-8-7-6 1321
4.Krotký MarekVraspír Roman-9-6156-42322
5.Žák FrantišekKamera Josef ml.-688-783232
6.Heinzl LukášBlaženec Dušan-5658 3142
7.Krotký MarekFesl Martin10-10-10-6 1343
8.Žák FrantišekVraspír Roman610-5-12-92344
9.Heinzl LukášKamera Josef ml.965  3054
10.Nitrianský IgorBlaženec Dušan64-7-993264
11.Žák FrantišekFesl Martin8-10-6-7 1365
12.Heinzl LukášVraspír Roman1376  3075
13.Nitrianský IgorKamera Josef ml.67-3-9-82376
14.Krotký MarekBlaženec Dušan93-99 3186
15.Heinzl LukášFesl Martin-1077-753296
16.Nitrianský IgorVraspír Roman7-9-6-11 1397
17.Krotký MarekKamera Josef ml.-9-6-6  0398
18.Žák FrantišekBlaženec Dušan9-867 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nitrianský Igor13Fesl Martin31
Krotký Marek13Vraspír Roman31
Žák František22Kamera Josef ml.22
Heinzl Lukáš40Blaženec Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
Špeta Michal
Fleissig Jan
 
 
     3010
2.Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
Trefný Jan
Kallmünzer Luboš
 
 
     3220
3.Jareš OldřichŠpeta Michal     3230
4.Pešek OndřejTrefný Jan     3040
5.Pašek FelixFleissig Jan     3050
6.Petrásek MartinKallmünzer Luboš     3160
7.Pešek OndřejŠpeta Michal     2361
8.Pašek FelixTrefný Jan     3171
9.Petrásek MartinFleissig Jan     3081
10.Jareš OldřichKallmünzer Luboš     3091
11.Pašek FelixŠpeta Michal     0392
12.Petrásek MartinTrefný Jan     32102
13.Jareš OldřichFleissig Jan         
14.Pešek OndřejKallmünzer Luboš         
15.Petrásek MartinŠpeta Michal         
16.Jareš OldřichTrefný Jan         
17.Pešek OndřejFleissig Jan         
18.Pašek FelixKallmünzer Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jareš Oldřich20Špeta Michal21
Pešek Ondřej11Trefný Jan03
Pašek Felix21Fleissig Jan02
Petrásek Martin30Kallmünzer Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
Majer Zbyněk
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     3010
2.Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
     3220
3.Doležal JosefKrejčí Ondřej     2321
4.Sassmann JakubSoukup Zdeněk ml.     2322
5.Štědrý JanZeman Lukáš     1323
6.Vlk JanMajer Zbyněk     1324
7.Sassmann JakubKrejčí Ondřej     3234
8.Štědrý JanSoukup Zdeněk ml.     3044
9.Vlk JanZeman Lukáš     3254
10.Doležal JosefMajer Zbyněk     1355
11.Štědrý JanKrejčí Ondřej     2356
12.Vlk JanSoukup Zdeněk ml.     3066
13.Doležal JosefZeman Lukáš     0367
14.Sassmann JakubMajer Zbyněk     1368
15.Vlk JanKrejčí Ondřej     2369
16.Doležal JosefSoukup Zdeněk ml.     13610
17.Sassmann JakubZeman Lukáš         
18.Štědrý JanMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Josef04Krejčí Ondřej31
Sassmann Jakub12Soukup Zdeněk ml.22
Štědrý Jan12Zeman Lukáš21
Vlk Jan22Majer Zbyněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ,školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 20:15 Začátek
utkání
20:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Karlík Zdeněk
Lachout Jaroslav
 
 
     3110
2.Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
     3220
3.Kupilík OndřejStrouhal Jiří     3130
4.Pučégl PavelProcházka Petr     2331
5.Alexa JiříKarlík Zdeněk     3041
6.Syrovátka JanLachout Jaroslav     3151
7.Pučégl PavelStrouhal Jiří     3161
8.Alexa JiříProcházka Petr     3071
9.Syrovátka JanKarlík Zdeněk     3081
10.Kupilík OndřejLachout Jaroslav     3091
11.Alexa JiříStrouhal Jiří     30101
12.Syrovátka JanProcházka Petr         
13.Kupilík OndřejKarlík Zdeněk         
14.Pučégl PavelLachout Jaroslav         
15.Syrovátka JanStrouhal Jiří         
16.Kupilík OndřejProcházka Petr         
17.Pučégl PavelKarlík Zdeněk         
18.Alexa JiříLachout Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kupilík Ondřej20Strouhal Jiří03
Pučégl Pavel11Procházka Petr11
Alexa Jiří30Karlík Zdeněk02
Syrovátka Jan20Lachout Jaroslav02
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlík Josef
Soucha Jan
 
 
Pražák Arnošt
Vondruška Oldřich
 
 
     3010
2.Dvořák Martin
Hornych Jiří
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
     1311
3.Rychlík JosefDobiáš Ladislav     2312
4.Hornych JiříHložek Tomáš     3222
5.Soucha JanPražák Arnošt     0323
6.Dvořák MartinVondruška Oldřich     3133
7.Hornych JiříDobiáš Ladislav     0334
8.Soucha JanHložek Tomáš     1335
9.Dvořák MartinPražák Arnošt     3045
10.Rychlík JosefVondruška Oldřich     3155
11.Soucha JanDobiáš Ladislav     1356
12.Dvořák MartinHložek Tomáš     2357
13.Rychlík JosefPražák Arnošt     3067
14.Hornych JiříVondruška Oldřich     3077
15.Dvořák MartinDobiáš Ladislav     3187
16.Rychlík JosefHložek Tomáš     3297
17.Hornych JiříPražák Arnošt     30107
18.Soucha JanVondruška Oldřich     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rychlík Josef31Dobiáš Ladislav31
Hornych Jiří31Hložek Tomáš22
Soucha Jan03Pražák Arnošt13
Dvořák Martin31Vondruška Oldřich03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy