Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Soucha Jan
Jan Jabůrek
 
 
     3210
2.Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
Dvořák Martin
Hornych Jiří
 
 
     1311
3.Strapek JosefDvořák Martin     2312
4.Škopek StanislavHornych Jiří     0313
5.Vochozka RomanSoucha Jan     3023
6.Kamera JosefJan Jabůrek     3133
7.Škopek StanislavDvořák Martin     3243
8.Vochozka RomanHornych Jiří     2344
9.Kamera JosefSoucha Jan     2345
10.Strapek JosefJan Jabůrek     3155
11.Vochozka RomanDvořák Martin     0356
12.Kamera JosefHornych Jiří     2357
13.Strapek JosefSoucha Jan     3267
14.Škopek StanislavJan Jabůrek     3077
15.Kamera JosefDvořák Martin     0378
16.Strapek JosefHornych Jiří     3288
17.Škopek StanislavSoucha Jan     0389
18.Vochozka RomanJan Jabůrek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strapek Josef31Dvořák Martin31
Škopek Stanislav22Hornych Jiří31
Vochozka Roman22Soucha Jan22
Kamera Josef13Jan Jabůrek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:41 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     1301
2.Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
     1302
3.Vraspír RomanSyrovátka Jan     3212
4.Kamera Josef ml.Pučégl Pavel     0313
5.Blaženec DušanKupilík Ondřej     0314
6.Fesl MartinAlexa Jiří     1315
7.Kamera Josef ml.Syrovátka Jan     3225
8.Blaženec DušanPučégl Pavel     0326
9.Fesl MartinKupilík Ondřej     3036
10.Vraspír RomanAlexa Jiří     0337
11.Blaženec DušanSyrovátka Jan     1338
12.Fesl MartinPučégl Pavel     3048
13.Vraspír RomanKupilík Ondřej     3258
14.Kamera Josef ml.Alexa Jiří     0359
15.Fesl MartinSyrovátka Jan     3169
16.Vraspír RomanPučégl Pavel     3279
17.Kamera Josef ml.Kupilík Ondřej     3289
18.Blaženec DušanAlexa Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraspír Roman31Syrovátka Jan13
Kamera Josef ml.22Pučégl Pavel22
Blaženec Dušan04Kupilík Ondřej13
Fesl Martin31Alexa Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21 VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Lachout Jaroslav
 
 
Štědrý Jan
Sassmann Jakub
 
 
     1301
2.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Karlík ZdeněkŠtědrý Jan     2312
4.Lachout JaroslavSassmann Jakub     1313
5.Strouhal JiříVlk Jan     3123
6.Procházka PetrWO    3033
7.Lachout JaroslavŠtědrý Jan     3243
8.Strouhal JiříSassmann Jakub     3253
9.Procházka PetrVlk Jan     2354
10.Karlík ZdeněkWO    3064
11.Strouhal JiříŠtědrý Jan     3174
12.Procházka PetrSassmann Jakub     3284
13.Karlík ZdeněkVlk Jan     3194
14.Lachout JaroslavWO    30104
15.Procházka PetrŠtědrý Jan         
16.Karlík ZdeněkSassmann Jakub         
17.Lachout JaroslavVlk Jan         
18.Strouhal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karlík Zdeněk11Štědrý Jan12
Lachout Jaroslav11Sassmann Jakub12
Strouhal Jiří30Vlk Jan12
Procházka Petr11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Tomáš
Holub Josef
 
 
Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
     2301
2.Pražák Arnošt
Barták Kamil
 
 
Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
     2302
3.Holub JosefPetrásek Martin     0303
4.Pražák ArnoštPešek Ondřej     3113
5.Hložek TomášJareš Oldřich     3123
6.Barták KamilPašek Felix     2324
7.Pražák ArnoštPetrásek Martin     1325
8.Hložek TomášPešek Ondřej     2326
9.Barták KamilJareš Oldřich     3236
10.Matějů VáclavPašek Felix     3146
11.Hložek TomášPetrásek Martin     3056
12.Barták KamilPešek Ondřej     1357
13.Matějů VáclavJareš Oldřich     2358
14.Pražák ArnoštPašek Felix     3168
15.Barták KamilPetrásek Martin     0369
16.Matějů VáclavPešek Ondřej     3279
17.Pražák ArnoštJareš Oldřich     23710
18.Hložek TomášPašek Felix         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Josef01Petrásek Martin31
Pražák Arnošt22Pešek Ondřej22
Hložek Tomáš21Jareš Oldřich22
Barták Kamil13Pašek Felix12
Matějů Václav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského Blatná - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35 Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Krotký Marek
Žák František
 
 
     3110
2.Ounický Pavel
Kallmünzer Luboš
 
 
Sivera Adam
Nitrianský Igor
 
 
     2311
3.Trefný JanNitrianský Igor     0312
4.Rojík MarekKrotký Marek     1313
5.Ounický PavelŽák František     2314
6.Špeta MichalSivera Adam     3124
7.Rojík MarekNitrianský Igor     3034
8.Ounický PavelKrotký Marek     0335
9.Špeta MichalŽák František     3145
10.Trefný JanSivera Adam     1346
11.Ounický PavelNitrianský Igor     2347
12.Špeta MichalKrotký Marek     1348
13.Trefný JanŽák František     0349
14.Rojík MarekSivera Adam     3159
15.Špeta MichalNitrianský Igor     3169
16.Trefný JanKrotký Marek     03610
17.Rojík MarekŽák František         
18.Ounický PavelSivera Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trefný Jan04Nitrianský Igor22
Rojík Marek21Krotký Marek40
Ounický Pavel03Žák František21
Špeta Michal31Sivera Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:16 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdira Patrik
Poklop Kamil
 
 
Vařečka Pavel
Šťastný Michael st.
 
 
     2301
2.Nikolenko Alina
Soukup Zdeněk ml.
 
 
Topinka Václav
Cendelín Rostislav
 
 
     3211
3.Hrazdira PatrikŠťastný Michael st.     1312
4.Nikolenko AlinaCendelín Rostislav     2313
5.Soukup Zdeněk ml.Vařečka Pavel     3123
6.Poklop KamilTopinka Václav     3033
7.Nikolenko AlinaŠťastný Michael st.     3043
8.Soukup Zdeněk ml.Cendelín Rostislav     3053
9.Poklop KamilVařečka Pavel     3063
10.Hrazdira PatrikTopinka Václav     3173
11.Soukup Zdeněk ml.Šťastný Michael st.     3083
12.Poklop KamilCendelín Rostislav     2384
13.Hrazdira PatrikVařečka Pavel     3094
14.Nikolenko AlinaTopinka Václav     30104
15.Poklop KamilŠťastný Michael st.         
16.Hrazdira PatrikCendelín Rostislav         
17.Nikolenko AlinaVařečka Pavel         
18.Soukup Zdeněk ml.Topinka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdira Patrik21Šťastný Michael st.12
Nikolenko Alina21Cendelín Rostislav21
Soukup Zdeněk ml.30Vařečka Pavel03
Poklop Kamil21Topinka Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy