Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přídolí AVrchní
rozhodčí:
Chromý Miloš
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strapek Josef
Vochozka Roman
 
 
Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
     2301
2.Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
Pašek Felix
Pešek Ondřej
 
 
     3111
3.Vochozka RomanJareš Oldřich     0312
4.Betka KamilPešek Ondřej     3122
5.Strapek JosefPetrásek Martin     3132
6.Kamera JosefPašek Felix     3142
7.Betka KamilJareš Oldřich     3152
8.Strapek JosefPešek Ondřej     3262
9.Kamera JosefPetrásek Martin     3072
10.Vochozka RomanPašek Felix     3082
11.Strapek JosefJareš Oldřich     3292
12.Kamera JosefPešek Ondřej     0393
13.Vochozka RomanPetrásek Martin     30103
14.Betka KamilPašek Felix         
15.Kamera JosefJareš Oldřich         
16.Vochozka RomanPešek Ondřej         
17.Betka KamilPetrásek Martin         
18.Strapek JosefPašek Felix         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vochozka Roman21Jareš Oldřich12
Betka Kamil20Pešek Ondřej12
Strapek Josef30Petrásek Martin03
Kamera Josef21Pašek Felix02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín BVrchní
rozhodčí:
Fesl Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
Štědrý Jan
Vlk Jan
 
 
     3210
2.Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
Sassmann Jakub
Doležal Josef
 
 
     0311
3.Vraspír RomanDoležal Josef     1312
4.Kamera Josef ml.Sassmann Jakub     3022
5.Blaženec DušanŠtědrý Jan     1323
6.Fesl MartinVlk Jan     2324
7.Kamera Josef ml.Doležal Josef     2325
8.Blaženec DušanSassmann Jakub     2326
9.Fesl MartinŠtědrý Jan     3036
10.Vraspír RomanVlk Jan     3246
11.Blaženec DušanDoležal Josef     1347
12.Fesl MartinSassmann Jakub     3057
13.Vraspír RomanŠtědrý Jan     3267
14.Kamera Josef ml.Vlk Jan     0368
15.Fesl MartinDoležal Josef     3178
16.Vraspír RomanSassmann Jakub     3088
17.Kamera Josef ml.Štědrý Jan     3098
18.Blaženec DušanVlk Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Roman31Doležal Josef31
Kamera Josef ml.22Sassmann Jakub13
Blaženec Dušan04Štědrý Jan13
Fesl Martin31Vlk Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Libín Prachatice BVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:RUFA Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák František
Sivera Adam
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
     0301
2.Liška Marek
Krotký Marek
 
 
Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
     3211
3.Žák FrantišekAlexa Jiří     1312
4.Krotký MarekSoldát Tomáš     3122
5.Liška MarekPučégl Pavel     3232
6.Sivera AdamKupilík Ondřej     2333
7.Krotký MarekAlexa Jiří     1334
8.Liška MarekSoldát Tomáš     3244
9.Sivera AdamPučégl Pavel     1345
10.Žák FrantišekKupilík Ondřej     0346
11.Liška MarekAlexa Jiří     0347
12.Sivera AdamSoldát Tomáš     1348
13.Žák FrantišekPučégl Pavel     3158
14.Krotký MarekKupilík Ondřej     0359
15.Sivera AdamAlexa Jiří     03510
16.Žák FrantišekSoldát Tomáš         
17.Krotký MarekPučégl Pavel         
18.Liška MarekKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák František12Alexa Jiří40
Krotký Marek12Soldát Tomáš12
Liška Marek21Pučégl Pavel12
Sivera Adam04Kupilík Ondřej30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín AVrchní
rozhodčí:
Färber František
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:40 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Štěpán
Cendelín Rostislav
 
 
Böhm Pavel
Hornych Jiří
 
 
     3210
2.Šťastný Michael st.
Tománek Jan
 
 
Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
     2311
3.Tománek JanDvořák Martin     0312
4.Cendelín RostislavŠvrčina Tomáš     1313
5.Votava ŠtěpánHornych Jiří     3123
6.Šťastný Michael st.Böhm Pavel     3133
7.Cendelín RostislavDvořák Martin     0334
8.Votava ŠtěpánŠvrčina Tomáš     0335
9.Šťastný Michael st.Hornych Jiří     3245
10.Tománek JanBöhm Pavel     3255
11.Votava ŠtěpánDvořák Martin     1356
12.Šťastný Michael st.Švrčina Tomáš     2357
13.Tománek JanHornych Jiří     0358
14.Cendelín RostislavBöhm Pavel     3268
15.Šťastný Michael st.Dvořák Martin     2369
16.Tománek JanŠvrčina Tomáš     13610
17.Cendelín RostislavHornych Jiří         
18.Votava ŠtěpánBöhm Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek Jan13Dvořák Martin40
Cendelín Rostislav12Švrčina Tomáš40
Votava Štěpán12Hornych Jiří12
Šťastný Michael st.22Böhm Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav BANES ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 Blatná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Jan
Trefný Jan
 
 
Pražák Arnošt
Vondruška Filip
 
 
     1301
2.Špeta Michal
Rojík Marek
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
     3111
3.Rojík MarekDobiáš Ladislav     1312
4.Trefný JanHložek Tomáš     3022
5.Fleissig JanPražák Arnošt     3132
6.Špeta MichalVondruška Filip     3142
7.Trefný JanDobiáš Ladislav     3052
8.Fleissig JanHložek Tomáš     1353
9.Špeta MichalPražák Arnošt     3163
10.Rojík MarekVondruška Filip     1364
11.Fleissig JanDobiáš Ladislav     1365
12.Špeta MichalHložek Tomáš     3175
13.Rojík MarekPražák Arnošt     2376
14.Trefný JanVondruška Filip     3186
15.Špeta MichalDobiáš Ladislav     3196
16.Rojík MarekHložek Tomáš     1397
17.Trefný JanPražák Arnošt     0398
18.Fleissig JanVondruška Filip     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rojík Marek04Dobiáš Ladislav22
Trefný Jan31Hložek Tomáš22
Fleissig Jan22Pražák Arnošt22
Špeta Michal40Vondruška Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Soukup Zdeněk ml.
 
 
Lachout Jaroslav
Karlík Zdeněk
 
 
     1301
2.Hrazdira Patrik
Zeman Lukáš
 
 
Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
     3111
3.Nikolenko AlinaStrouhal Jiří     1312
4.Zeman LukášKarlík Zdeněk     3022
5.Hrazdira PatrikProcházka Petr     1323
6.Krejčí OndřejLachout Jaroslav     3033
7.Zeman LukášStrouhal Jiří     3143
8.Hrazdira PatrikKarlík Zdeněk     3053
9.Krejčí OndřejProcházka Petr     2354
10.Nikolenko AlinaLachout Jaroslav     3164
11.Hrazdira PatrikStrouhal Jiří     3174
12.Krejčí OndřejKarlík Zdeněk     3284
13.Nikolenko AlinaProcházka Petr     0385
14.Zeman LukášLachout Jaroslav     3095
15.Krejčí OndřejStrouhal Jiří     31105
16.Nikolenko AlinaKarlík Zdeněk         
17.Zeman LukášProcházka Petr         
18.Hrazdira PatrikLachout Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikolenko Alina12Strouhal Jiří13
Zeman Lukáš30Karlík Zdeněk03
Hrazdira Patrik21Procházka Petr30
Krejčí Ondřej31Lachout Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy