Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmahlík Libor
Karlík Zdeněk
 
 
Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
     1301
2.Strouhal Jiří
Procházka Petr
 
 
Kamera Josef
Škopek Stanislav
 
 
     1302
3.Karlík ZdeněkKamera Josef     0303
4.Procházka PetrŠkopek Stanislav     1304
5.Šmahlík LiborStrapek Josef     0305
6.Strouhal JiříVochozka Roman     0306
7.Procházka PetrKamera Josef     1307
8.Šmahlík LiborŠkopek Stanislav     2308
9.Strouhal JiříStrapek Josef     2309
10.Karlík ZdeněkVochozka Roman     3019
11.Šmahlík LiborKamera Josef     03110
12.Strouhal JiříŠkopek Stanislav         
13.Karlík ZdeněkStrapek Josef         
14.Procházka PetrVochozka Roman         
15.Strouhal JiříKamera Josef         
16.Karlík ZdeněkŠkopek Stanislav         
17.Procházka PetrStrapek Josef         
18.Šmahlík LiborVochozka Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karlík Zdeněk11Kamera Josef30
Procházka Petr02Škopek Stanislav20
Šmahlík Libor03Strapek Josef20
Strouhal Jiří02Vochozka Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
Fesl Martin
Vraspír Roman
 
 
     3210
2.Matějů Václav
Pražák Arnošt
 
 
Kamera Josef ml.
Beneš Pavel ml.
 
 
     3120
3.Matějů VáclavFesl Martin     3130
4.Hložek TomášVraspír Roman     3040
5.Pražák ArnoštKamera Josef ml.     1341
6.Dobiáš LadislavBeneš Pavel ml.     3251
7.Hložek TomášFesl Martin     1352
8.Pražák ArnoštVraspír Roman     3262
9.Dobiáš LadislavKamera Josef ml.     3072
10.Matějů VáclavBeneš Pavel ml.     2373
11.Pražák ArnoštFesl Martin     3083
12.Dobiáš LadislavVraspír Roman     3093
13.Matějů VáclavKamera Josef ml.     31103
14.Hložek TomášBeneš Pavel ml.     13  
15.Dobiáš LadislavFesl Martin         
16.Matějů VáclavVraspír Roman         
17.Hložek TomášKamera Josef ml.         
18.Pražák ArnoštBeneš Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějů Václav21Fesl Martin12
Hložek Tomáš11Vraspír Roman03
Pražák Arnošt21Kamera Josef ml.12
Dobiáš Ladislav30Beneš Pavel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Kallmünzer Luboš
Rojík Marek
 
 
     3010
2.Duspiva Martin
Rychlík Josef
 
 
Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
     3120
3.Soucha JanTrefný Jan     3230
4.Hornych JiříKallmünzer Luboš     3040
5.Švrčina TomášRojík Marek     3050
6.Dvořák MartinFleissig Jan     3060
7.Hornych JiříTrefný Jan     3070
8.Švrčina TomášKallmünzer Luboš     3080
9.Dvořák MartinRojík Marek     3090
10.Soucha JanFleissig Jan     2391
11.Švrčina TomášTrefný Jan     31101
12.Dvořák MartinKallmünzer Luboš         
13.Soucha JanRojík Marek         
14.Hornych JiříFleissig Jan         
15.Dvořák MartinTrefný Jan         
16.Soucha JanKallmünzer Luboš         
17.Hornych JiříRojík Marek         
18.Švrčina TomášFleissig Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soucha Jan11Trefný Jan03
Hornych Jiří20Kallmünzer Luboš02
Švrčina Tomáš30Rojík Marek02
Dvořák Martin20Fleissig Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Slapnička Jakub
Majer Zbyněk
 
 
     3110
2.Pučégl Pavel
Soldát Tomáš
 
 
Zeman Lukáš
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     3220
3.Alexa JiříSlapnička Jakub     3030
4.Soldát TomášMajer Zbyněk     2331
5.Kupilík OndřejSoukup Zdeněk ml.     3241
6.Pučégl PavelZeman Lukáš     1342
7.Soldát TomášSlapnička Jakub     0343
8.Kupilík OndřejMajer Zbyněk     2344
9.Pučégl PavelSoukup Zdeněk ml.     3154
10.Alexa JiříZeman Lukáš     3064
11.Kupilík OndřejSlapnička Jakub     1365
12.Pučégl PavelMajer Zbyněk     1366
13.Alexa JiříHrazdira Patrik     3176
14.Soldát TomášZeman Lukáš     0377
15.Pučégl PavelSlapnička Jakub     1378
16.Alexa JiříMajer Zbyněk     3188
17.Soldát TomášHrazdira Patrik     0389
18.Kupilík OndřejZeman Lukáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří40Slapnička Jakub31
Soldát Tomáš04Majer Zbyněk31
Kupilík Ondřej13Soukup Zdeněk ml.02
Pučégl Pavel13Zeman Lukáš31
   Hrazdira Patrik11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33 Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Josef
Sassmann Jakub
 
 
Žák František
Heinzl Lukáš
 
 
     2301
2.Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
Liška Marek
Krotký Marek
 
 
     2302
3.Doležal JosefHeinzl Lukáš     1303
4.Štědrý JanKrotký Marek     3113
5.Vlk JanLiška Marek     0314
6.Sassmann JakubŽák František     1315
7.Štědrý JanHeinzl Lukáš     0316
8.Vlk JanKrotký Marek     0317
9.Sassmann JakubLiška Marek     3227
10.Doležal JosefŽák František     2328
11.Vlk JanHeinzl Lukáš     1329
12.Sassmann JakubKrotký Marek     13210
13.Doležal JosefLiška Marek         
14.Štědrý JanŽák František         
15.Sassmann JakubHeinzl Lukáš         
16.Doležal JosefKrotký Marek         
17.Štědrý JanLiška Marek         
18.Vlk JanŽák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Josef02Heinzl Lukáš30
Štědrý Jan11Krotký Marek21
Vlk Jan03Liška Marek11
Sassmann Jakub12Žák František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
Lang Václav
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
Šťastný Michael st.
Tománek Jan
 
 
     0301
2.Jareš Oldřich
Petrásek Martin
 
 
Mareš Zdeněk
Votava Štěpán
 
 
     3211
3.Pašek FelixVotava Štěpán     1312
4.Petrásek MartinŠťastný Michael st.     3122
5.Pešek OndřejTománek Jan     3132
6.Jareš OldřichMareš Zdeněk     3142
7.Petrásek MartinVotava Štěpán     1343
8.Pešek OndřejŠťastný Michael st.     3253
9.Jareš OldřichTománek Jan     3063
10.Pašek FelixMareš Zdeněk     3273
11.Pešek OndřejVotava Štěpán     3083
12.Jareš OldřichŠťastný Michael st.     3293
13.Pašek FelixTománek Jan     31103
14.Petrásek MartinMareš Zdeněk         
15.Jareš OldřichVotava Štěpán         
16.Pašek FelixŠťastný Michael st.         
17.Petrásek MartinTománek Jan         
18.Pešek OndřejMareš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pašek Felix21Votava Štěpán21
Petrásek Martin11Šťastný Michael st.03
Pešek Ondřej30Tománek Jan03
Jareš Oldřich30Mareš Zdeněk02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy