Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Vaverová Hana
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25 VS Tábor A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Lachout Jaroslav
 
 
Vraspír Roman
Fesl Martin
 
 
     3010
2.Procházka Petr
Strouhal Jiří
 
 
Kamera Josef ml.
Blaženec Dušan
 
 
     3120
3.Procházka PetrFesl Martin     3030
4.Děd LukášVraspír Roman     1331
5.Karlík ZdeněkKamera Josef ml.     3041
6.Strouhal JiříBlaženec Dušan     3051
7.Děd LukášFesl Martin     1352
8.Karlík ZdeněkVraspír Roman     0353
9.Strouhal JiříKamera Josef ml.     1354
10.Procházka PetrBlaženec Dušan     3164
11.Karlík ZdeněkFesl Martin     2365
12.Strouhal JiříVraspír Roman     3175
13.Procházka PetrKamera Josef ml.     3185
14.Děd LukášBlaženec Dušan     3195
15.Strouhal JiříFesl Martin     1396
16.Procházka PetrVraspír Roman     32106
17.Děd LukášKamera Josef ml.     03  
18.Karlík ZdeněkBlaženec Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Petr40Fesl Martin31
Děd Lukáš12Vraspír Roman22
Karlík Zdeněk12Kamera Josef ml.12
Strouhal Jiří22Blaženec Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražák Arnošt
Barták Kamil
 
 
Strapek Josef
Vochozka Roman
 
 
     2301
2.Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
Kamera Josef
Betka Kamil
 
 
     3211
3.Dobiáš LadislavKamera Josef     1312
4.Pražák ArnoštVochozka Roman     2313
5.Barták KamilStrapek Josef     0314
6.Hložek TomášBetka Kamil     3024
7.Pražák ArnoštKamera Josef     0325
8.Barták KamilVochozka Roman     3035
9.Hložek TomášStrapek Josef     3145
10.Dobiáš LadislavBetka Kamil     3055
11.Barták KamilKamera Josef     1356
12.Hložek TomášVochozka Roman     3266
13.Dobiáš LadislavStrapek Josef     0367
14.Pražák ArnoštBetka Kamil     1368
15.Hložek TomášKamera Josef     0369
16.Dobiáš LadislavVochozka Roman     3179
17.Pražák ArnoštStrapek Josef     3089
18.Barták KamilBetka Kamil     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav22Kamera Josef40
Pražák Arnošt13Vochozka Roman13
Barták Kamil13Strapek Josef22
Hložek Tomáš31Betka Kamil22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Švrčina Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švrčina Tomáš
Rychlík Josef
 
 
Hrazdira Patrik
Majer Zbyněk
 
 
     2301
2.Hornych Jiří
Soucha Jan
 
 
Krejčí Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
     0302
3.Hornych JiříMajer Zbyněk     0303
4.Rychlík JosefSlapnička Jakub     1304
5.Soucha JanHrazdira Patrik     0305
6.Švrčina TomášKrejčí Ondřej     3215
7.Rychlík JosefZeman Lukáš     0316
8.Soucha JanSlapnička Jakub     0317
9.Švrčina TomášHrazdira Patrik     3227
10.Hornych JiříKrejčí Ondřej     3037
11.Soucha JanZeman Lukáš     0338
12.Švrčina TomášSlapnička Jakub     1339
13.Hornych JiříHrazdira Patrik     23310
14.Rychlík JosefKrejčí Ondřej     23  
15.Švrčina TomášZeman Lukáš         
16.Hornych JiříSlapnička Jakub         
17.Rychlík JosefHrazdira Patrik         
18.Soucha JanKrejčí Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hornych Jiří12Majer Zbyněk10
Rychlík Josef02Slapnička Jakub30
Soucha Jan03Hrazdira Patrik21
Švrčina Tomáš21Krejčí Ondřej02
   Zeman Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Blatná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Trefný Jan
Fleissig Jan
 
 
     3010
2.Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
Rojík Marek
Špeta Michal
 
 
     3220
3.Alexa JiříŠpeta Michal     2321
4.Kupilík OndřejTrefný Jan     3131
5.Syrovátka JanFleissig Jan     3041
6.Pučégl PavelRojík Marek     3051
7.Kupilík OndřejŠpeta Michal     3261
8.Syrovátka JanTrefný Jan     2362
9.Pučégl PavelFleissig Jan     3172
10.Alexa JiříRojík Marek     3182
11.Syrovátka JanŠpeta Michal     0383
12.Pučégl PavelTrefný Jan     3093
13.Alexa JiříFleissig Jan     30103
14.Kupilík OndřejRojík Marek         
15.Pučégl PavelŠpeta Michal         
16.Alexa JiříTrefný Jan         
17.Kupilík OndřejFleissig Jan         
18.Syrovátka JanRojík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Alexa Jiří21Špeta Michal21
Kupilík Ondřej20Trefný Jan12
Syrovátka Jan12Fleissig Jan03
Pučégl Pavel30Rojík Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Orel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu KST Orel, střelecký ostrov, severní tribunaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:24 KST Orel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Josef
Sassmann Jakub
 
 
Votava Štěpán
Cendelín Rostislav
 
 
     3210
2.Vlk Jan
Štědrý Jan
 
 
Šťastný Michael st.
Tománek Jan
 
 
     3120
3.Doležal JosefVotava Štěpán     3230
4.Štědrý JanŠťastný Michael st.     3140
5.Vlk JanCendelín Rostislav     0341
6.Sassmann JakubTománek Jan     3251
7.Štědrý JanVotava Štěpán     3261
8.Vlk JanŠťastný Michael st.     2362
9.Sassmann JakubCendelín Rostislav     3072
10.Doležal JosefTománek Jan     3282
11.Vlk JanVotava Štěpán     3292
12.Sassmann JakubŠťastný Michael st.     2393
13.Doležal JosefCendelín Rostislav     31103
14.Štědrý JanTománek Jan         
15.Sassmann JakubVotava Štěpán         
16.Doležal JosefŠťastný Michael st.         
17.Štědrý JanCendelín Rostislav         
18.Vlk JanTománek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Josef30Votava Štěpán03
Štědrý Jan20Šťastný Michael st.21
Vlk Jan12Cendelín Rostislav12
Sassmann Jakub21Tománek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň AVrchní
rozhodčí:
Lang Václav
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Ondřej
Pašek Felix
 
 
Heinzl Lukáš
Žák František
 
 
     3010
2.Petrásek Martin
Jareš Oldřich
 
 
Krotký Marek
Liška Marek
 
 
     3020
3.Pašek FelixHeinzl Lukáš     0321
4.Petrásek MartinKrotký Marek     3231
5.Pešek OndřejLiška Marek     3241
6.Jareš OldřichŽák František     3051
7.Petrásek MartinHeinzl Lukáš     1352
8.Pešek OndřejKrotký Marek     3162
9.Jareš OldřichLiška Marek     3072
10.Pašek FelixŽák František     0373
11.Pešek OndřejHeinzl Lukáš     3283
12.Jareš OldřichKrotký Marek     3193
13.Pašek FelixLiška Marek     0394
14.Petrásek MartinŽák František     30104
15.Jareš OldřichHeinzl Lukáš         
16.Pašek FelixKrotký Marek         
17.Petrásek MartinLiška Marek         
18.Pešek OndřejŽák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pašek Felix03Heinzl Lukáš21
Petrásek Martin21Krotký Marek03
Pešek Ondřej30Liška Marek12
Jareš Oldřich30Žák František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy