Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třebohostice AVrchní
rozhodčí:
Soukup Miloslav st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol MilevskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TřebohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šavrda Karel
Čondl Jiří
 
 
Mácha Jakub
Švára Petr
 
 
     3110
2.Vokroj Zdeněk
Soukup Miloslav ml.
 
 
Mácha Luboš st.
Černý Petr
 
 
     3020
3.Soukup Miloslav ml.Mácha Jakub     3130
4.Čondl JiříMácha Luboš st.     3040
5.Šavrda KarelŠvára Petr     3150
6.Vokroj ZdeněkČerný Petr     3160
7.Čondl JiříMácha Jakub     0361
8.Šavrda KarelMácha Luboš st.     3271
9.Vokroj ZdeněkŠvára Petr     3081
10.Soukup Miloslav ml.Černý Petr     3091
11.Šavrda KarelMácha Jakub     0392
12.Vokroj ZdeněkMácha Luboš st.     30102
13.Soukup Miloslav ml.Švára Petr         
14.Čondl JiříČerný Petr         
15.Vokroj ZdeněkMácha Jakub         
16.Soukup Miloslav ml.Mácha Luboš st.         
17.Čondl JiříŠvára Petr         
18.Šavrda KarelČerný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Miloslav ml.20Mácha Jakub21
Čondl Jiří11Mácha Luboš st.03
Šavrda Karel21Švára Petr02
Vokroj Zdeněk30Černý Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice AVrchní
rozhodčí:
Jonák Radoslav
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:Krahulec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mirotice, Stroupežnického 192, 398 01 MiroticeRozhodčí:Matuška Miroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Suchánek Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Jaroslav ml.
Břicháček Lukáš
 
 
Petřík Jaroslav
Poklop Kamil
 
 
     3110
2.Motejzik Zbyněk
Karas Dominik
 
 
Soukup Zdeněk ml.
Chalupa Radek
 
 
     1311
3.Motejzik ZbyněkSoukup Zdeněk ml.     0312
4.Karas DominikPetřík Jaroslav     1313
5.Břicháček LukášPoklop Kamil     3023
6.Karas Jaroslav ml.Chalupa Radek     3033
7.Karas DominikSoukup Zdeněk ml.     0334
8.Břicháček LukášPetřík Jaroslav     0335
9.Karas Jaroslav ml.Poklop Kamil     3045
10.Motejzik ZbyněkChalupa Radek     3155
11.Břicháček LukášSoukup Zdeněk ml.     1356
12.Karas Jaroslav ml.Petřík Jaroslav     1357
13.Motejzik ZbyněkPoklop Kamil     1358
14.Karas DominikChalupa Radek     2359
15.Karas Jaroslav ml.Soukup Zdeněk ml.     13510
16.Motejzik ZbyněkPetřík Jaroslav         
17.Karas DominikPoklop Kamil         
18.Břicháček LukášChalupa Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motejzik Zbyněk12Soukup Zdeněk ml.40
Karas Dominik03Petřík Jaroslav30
Břicháček Lukáš12Poklop Kamil12
Karas Jaroslav ml.22Chalupa Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
hauser
HOSTUJÍCÍ:Šumavan Vimperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomywšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvička Pavel
Kozma Václav
 
 
Janoud Jan
Hyka Jiří
 
 
     0301
2.Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
Pavlíček Luděk
Kortus Zdeněk
 
 
     3111
3.Hromádka MilanPavlíček Luděk     1312
4.Šaršok MilanJanoud Jan     0313
5.Kozma VáclavKortus Zdeněk     3023
6.Peterka VáclavHyka Jiří     3033
7.Šaršok MilanPavlíček Luděk     0334
8.Kozma VáclavJanoud Jan     1335
9.Peterka VáclavKortus Zdeněk     3245
10.Hromádka MilanHyka Jiří     3055
11.Kozma VáclavPavlíček Luděk     1356
12.Peterka VáclavJanoud Jan     3066
13.Hromádka MilanKortus Zdeněk     3076
14.Šaršok MilanHyka Jiří     2377
15.Peterka VáclavPavlíček Luděk     3187
16.Hromádka MilanJanoud Jan     3097
17.Šaršok MilanKortus Zdeněk     0398
18.Kozma VáclavHyka Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromádka Milan31Pavlíček Luděk31
Šaršok Milan04Janoud Jan22
Kozma Václav22Kortus Zdeněk13
Peterka Václav40Hyka Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cehnice AVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Prachatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Čejetice - Tělocvična, Čejetice 106, 386 01 StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34 SKP Prachatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Jaroslav
Bečvář Lukáš
 
 
Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
     2301
2.Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
     3011
3.Frčka JosefŠána Václav     0312
4.Kučera JosefWimberský Václav     1313
5.Bečvář LukášNovák Zdeněk     3023
6.Stanislav JaroslavPředota Karel     3133
7.Kučera JosefŠána Václav     2334
8.Bečvář LukášWimberský Václav     0335
9.Stanislav JaroslavNovák Zdeněk     3045
10.Frčka JosefPředota Karel     3155
11.Bečvář Lukᚊána Václav     0356
12.Stanislav JaroslavWimberský Václav     1357
13.Frčka JosefNovák Zdeněk     0358
14.Kučera JosefPředota Karel     3268
15.Stanislav JaroslavŠána Václav     1369
16.Frčka JosefWimberský Václav     23610
17.Kučera JosefNovák Zdeněk     03  
18.Bečvář LukášPředota Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frčka Josef13Šána Václav40
Kučera Josef12Wimberský Václav40
Bečvář Lukáš12Novák Zdeněk12
Stanislav Jaroslav22Předota Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
Valíček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna STRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35 Blatná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Požárek Jaroslav
Jungvirt Josef
 
 
Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
     2301
2.Hynek Otakar ml.
Jungvirt Roman
 
 
Mls Pavel
Kostner Jiří
 
 
     3011
3.Hynek Otakar ml.Lukáš Ondřej     1312
4.Požárek JaroslavKostner Jiří     1313
5.Jungvirt RomanMls Pavel     3223
6.Jungvirt JosefMach Ladislav     3033
7.Požárek JaroslavLukáš Ondřej     0334
8.Jungvirt RomanKostner Jiří     3244
9.Jungvirt JosefMls Pavel     3154
10.Hynek Otakar ml.Mach Ladislav     0355
11.Jungvirt RomanLukáš Ondřej     3065
12.Jungvirt JosefKostner Jiří     2366
13.Hynek Otakar ml.Mls Pavel     2367
14.Požárek JaroslavMach Ladislav     1368
15.Jungvirt JosefLukáš Ondřej     0369
16.Hynek Otakar ml.Kostner Jiří     23610
17.Požárek JaroslavMls Pavel6    10  
18.Jungvirt RomanMach Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hynek Otakar ml.04Lukáš Ondřej31
Požárek Jaroslav03Kostner Jiří31
Jungvirt Roman30Mls Pavel12
Jungvirt Josef22Mach Ladislav21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy