Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MilevskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Petr
Mácha Luboš ml.
 
 
Vokroj Zdeněk
Soukup Miloslav ml.
 
 
     3210
2.Kolář Tomáš
Mácha Luboš st.
 
 
Čondl Jiří
Šavrda Karel
 
 
     3120
3.Kolář TomášVokroj Zdeněk     0321
4.Černý PetrSoukup Miloslav ml.     0322
5.Mácha Luboš ml.Čondl Jiří     1323
6.Mácha Luboš st.Šavrda Karel     3133
7.Černý PetrVokroj Zdeněk     1334
8.Mácha Luboš ml.Soukup Miloslav ml.     0335
9.Mácha Luboš st.Čondl Jiří     3145
10.Kolář Tomᚊavrda Karel     3055
11.Mácha Luboš ml.Vokroj Zdeněk     1356
12.Mácha Luboš st.Soukup Miloslav ml.     2357
13.Kolář TomášČondl Jiří     3167
14.Černý PetrŠavrda Karel     2368
15.Mácha Luboš st.Vokroj Zdeněk     0369
16.Kolář TomášSoukup Miloslav ml.     03610
17.Černý PetrČondl Jiří         
18.Mácha Luboš ml.Šavrda Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Tomáš22Vokroj Zdeněk40
Černý Petr03Soukup Miloslav ml.40
Mácha Luboš ml.03Čondl Jiří12
Mácha Luboš st.22Šavrda Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolenko Alina
Poklop Kamil
 
 
Břicháček Lukáš
Karas Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.
 
 
Krahulec Jiří st.
Karas Jaroslav st.
 
 
WO    0302
3.Poklop KamilKaras Jaroslav ml.     1303
4.Chalupa RadekBřicháček Lukáš     0304
5.Karas Jaroslav st.WO    0305
6.Nikolenko AlinaKrahulec Jiří st.     3015
7.Chalupa RadekKaras Jaroslav ml.     0316
8.Břicháček LukášWO    0317
9.Nikolenko AlinaKaras Jaroslav st.     3027
10.Poklop KamilKrahulec Jiří st.     3137
11.Karas Jaroslav ml.WO    0338
12.Nikolenko AlinaBřicháček Lukáš     3148
13.Poklop KamilKaras Jaroslav st.     3158
14.Chalupa RadekKrahulec Jiří st.     3268
15.Nikolenko AlinaKaras Jaroslav ml.     3078
16.Poklop KamilBřicháček Lukáš     3188
17.Chalupa RadekKaras Jaroslav st.     3098
18.Krahulec Jiří st.WO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Poklop Kamil31Karas Jaroslav ml.21
Chalupa Radek22Břicháček Lukáš12
Nikolenko Alina40Karas Jaroslav st.03
   Krahulec Jiří st.03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Zdeněk
Hyka Jiří
 
 
Peterka Václav
Hromádka Milan
 
 
     0301
2.Janoud Jan
Pavlíček Luděk
 
 
Mrkvička Pavel
Kozma Václav
 
 
     3011
3.Hyka JiříHromádka Milan     0312
4.Kortus ZdeněkPeterka Václav     1313
5.Pavlíček LuděkKozma Václav     3123
6.Janoud JanŠaršok Milan     3033
7.Kortus ZdeněkHromádka Milan     0334
8.Pavlíček LuděkPeterka Václav     3244
9.Janoud JanKozma Václav     0345
10.Hyka JiříŠaršok Milan     3155
11.Pavlíček LuděkHromádka Milan     3065
12.Janoud JanPeterka Václav     3175
13.Hyka JiříKozma Václav     1376
14.Kortus ZdeněkŠaršok Milan     0377
15.Janoud JanHromádka Milan     0378
16.Hyka JiříPeterka Václav     0379
17.Kortus ZdeněkKozma Václav     23710
18.Pavlíček LuděkŠaršok Milan     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyka Jiří13Hromádka Milan31
Kortus Zdeněk04Peterka Václav22
Pavlíček Luděk30Kozma Václav31
Janoud Jan22Šaršok Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 SKP Prachatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
Stanislav Jaroslav
Čížek Václav
 
 
     3010
2.Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
     3220
3.Wimberský VáclavStanislav Jaroslav     3030
4.Kačer JindřichČížek Václav     3040
5.Novák ZdeněkKučera Josef     2341
6.Šána VáclavFrčka Josef     3151
7.Kačer JindřichStanislav Jaroslav     3261
8.Novák ZdeněkČížek Václav     3071
9.Šána VáclavKučera Josef     3281
10.Wimberský VáclavFrčka Josef     3191
11.Novák ZdeněkStanislav Jaroslav     0392
12.Předota KarelČížek Václav     1393
13.Wimberský VáclavKučera Josef     32103
14.Kačer JindřichFrčka Josef     13  
15.Předota KarelStanislav Jaroslav         
16.Wimberský VáclavČížek Václav         
17.Kačer JindřichKučera Josef         
18.Novák ZdeněkFrčka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wimberský Václav30Stanislav Jaroslav12
Kačer Jindřich20Čížek Václav12
Novák Zdeněk12Kučera Josef12
Šána Václav20Frčka Josef02
Předota Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Strakonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J.A.KomenskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 Blatná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostner Jiří
Mls Pavel
 
 
Požárek Jaroslav
Jungvirt Josef
 
 
     3010
2.Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
Hynek Otakar ml.
Hrach František ml.
 
 
     0311
3.Kostner JiříHrach František ml.     1312
4.Mls PavelJungvirt Josef     3122
5.Mach LadislavPožárek Jaroslav     3032
6.Lukáš OndřejHynek Otakar ml.     2333
7.Mls PavelHrach František ml.     0334
8.Mach LadislavJungvirt Josef     0335
9.Lukáš OndřejPožárek Jaroslav     3245
10.Kostner JiříHynek Otakar ml.     2346
11.Mach LadislavHrach František ml.     3256
12.Lukáš OndřejJungvirt Josef     1357
13.Kostner JiříPožárek Jaroslav     3167
14.Mls PavelHynek Otakar ml.     3177
15.Lukáš OndřejHrach František ml.     1378
16.Kostner JiříJungvirt Josef     3288
17.Mls PavelPožárek Jaroslav     3098
18.Mach LadislavHynek Otakar ml.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostner Jiří22Hrach František ml.31
Mls Pavel31Jungvirt Josef22
Mach Ladislav31Požárek Jaroslav04
Lukáš Ondřej13Hynek Otakar ml.22
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy