Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MilevskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šána Václav
Wimberský Václav
 
 
Mácha Jakub
Mácha Luboš ml.
 
 
     3010
2.Předota Karel
Novák Zdeněk
 
 
Mácha Luboš st.
Černý Petr
 
 
     1311
3.Wimberský VáclavMácha Jakub     3021
4.Kačer JindřichMácha Luboš st.     1322
5.Novák ZdeněkMácha Luboš ml.     0323
6.Šána VáclavČerný Petr     3133
7.Kačer JindřichMácha Jakub     1334
8.Novák ZdeněkMácha Luboš st.     1335
9.Šána VáclavMácha Luboš ml.     3145
10.Wimberský VáclavČerný Petr     3055
11.Novák ZdeněkMácha Jakub     1356
12.Šána VáclavMácha Luboš st.     3266
13.Wimberský VáclavMácha Luboš ml.     3076
14.Kačer JindřichČerný Petr     1377
15.Šána VáclavMácha Jakub     3187
16.Wimberský VáclavMácha Luboš st.     3097
17.Kačer JindřichMácha Luboš ml.     2398
18.Novák ZdeněkŠvára Petr     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wimberský Václav40Mácha Jakub22
Kačer Jindřich04Mácha Luboš st.22
Novák Zdeněk04Mácha Luboš ml.22
Šána Václav40Černý Petr12
   Švára Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Strakonice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Šumavan Vimperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34 Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Jungvirt Roman
 
 
Pavlíček Luděk
Janoud Jan
 
 
     2301
2.Hrach František ml.
Hynek Otakar ml.
 
 
Kortus Zdeněk
Rejšek Vojtěch
 
 
     3011
3.Jungvirt JosefPavlíček Luděk     2312
4.Jungvirt RomanRejšek Vojtěch     3122
5.Požárek JaroslavJanoud Jan     0323
6.Hrach František ml.Kortus Zdeněk     3033
7.Jungvirt RomanPavlíček Luděk     0334
8.Požárek JaroslavRejšek Vojtěch     2335
9.Hrach František ml.Janoud Jan     1336
10.Jungvirt JosefKortus Zdeněk     3046
11.Požárek JaroslavPavlíček Luděk     1347
12.Hrach František ml.Rejšek Vojtěch     3157
13.Jungvirt JosefJanoud Jan     3167
14.Jungvirt RomanKortus Zdeněk     3077
15.Hrach František ml.Pavlíček Luděk     1378
16.Jungvirt JosefRejšek Vojtěch     3188
17.Jungvirt RomanJanoud Jan     1389
18.Požárek JaroslavKortus Zdeněk     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jungvirt Josef31Pavlíček Luděk40
Jungvirt Roman22Rejšek Vojtěch13
Požárek Jaroslav04Janoud Jan31
Hrach František ml.22Kortus Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ KomenskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35 Elektrostav Strakonice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ladislav
Lukáš Ondřej
 
 
Nikolenko Alina
Poklop Kamil
 
 
     2301
2.Kostner Jiří
Mls Pavel
 
 
Soukup Lukáš
Chaluš Libor
 
 
     3111
3.Kostner JiříNikolenko Alina     0312
4.Mls PavelPoklop Kamil     1313
5.Lukáš OndřejSoukup Lukáš     3123
6.Mach LadislavChaluš Libor     0324
7.Mls PavelNikolenko Alina     3234
8.Lukáš OndřejPoklop Kamil     2335
9.Mach LadislavSoukup Lukáš     0336
10.Kostner JiříChaluš Libor     3146
11.Lukáš OndřejNikolenko Alina     0347
12.Mach LadislavPoklop Kamil     2348
13.Kostner JiříSoukup Lukáš     2349
14.Mls PavelChaluš Libor     3059
15.Mach LadislavNikolenko Alina     03510
16.Kostner JiříPoklop Kamil         
17.Mls PavelSoukup Lukáš         
18.Lukáš OndřejChaluš Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostner Jiří12Nikolenko Alina31
Mls Pavel21Poklop Kamil30
Lukáš Ondřej12Soukup Lukáš21
Mach Ladislav04Chaluš Libor12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cehnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třebohostice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Čejetice - Tělocvična, Čejetice 106, 386 01 StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Jaroslav
Čížek Václav
 
 
Soukup Miloslav ml.
Slavík Petr
 
 
     1301
2.Kučera Josef
Frčka Josef
 
 
Čondl Jiří
Šavrda Karel
 
 
     3011
3.Čížek VáclavSoukup Miloslav ml.     0312
4.Kučera JosefČondl Jiří     3122
5.Bečvář Lukᚊavrda Karel     1323
6.Stanislav JaroslavSlavík Petr     3033
7.Kučera JosefSoukup Miloslav ml.     0334
8.Bečvář LukášČondl Jiří     3144
9.Stanislav JaroslavŠavrda Karel     1345
10.Čížek VáclavSlavík Petr     3255
11.Bečvář LukášSoukup Miloslav ml.     3165
12.Stanislav JaroslavČondl Jiří     3075
13.Čížek VáclavŠavrda Karel     3085
14.Frčka JosefSlavík Petr     0386
15.Stanislav JaroslavSoukup Miloslav ml.     3196
16.Čížek VáclavČondl Jiří     0397
17.Frčka JosefŠavrda Karel     0398
18.Bečvář LukášSlavík Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Václav22Soukup Miloslav ml.22
Kučera Josef11Čondl Jiří13
Bečvář Lukáš22Šavrda Karel31
Stanislav Jaroslav31Slavík Petr22
Frčka Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mirotice, Školní 234, 398201 MiroticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33 Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motejzik Zbyněk
Karas Dominik
 
 
Hromádka Milan
Peterka Václav
 
 
     1301
2.Břicháček Lukáš
Karas Jaroslav ml.
 
 
Kozma Václav
Mrkvička Pavel
 
 
     3111
3.Břicháček LukášHromádka Milan     2312
4.Motejzik ZbyněkPeterka Václav     0313
5.Karas DominikKozma Václav     1314
6.Karas Jaroslav ml.Šaršok Milan     3024
7.Motejzik ZbyněkHromádka Milan     1325
8.Karas DominikPeterka Václav     0326
9.Karas Jaroslav ml.Kozma Václav     2327
10.Břicháček Lukᚊaršok Milan     3037
11.Vašek JanHromádka Milan     0338
12.Karas Jaroslav ml.Peterka Václav     3048
13.Břicháček LukášKozma Václav     1349
14.Motejzik ZbyněkMrkvička Pavel     3259
15.Karas Jaroslav ml.Hromádka Milan     3069
16.Břicháček LukášPeterka Václav     3079
17.Motejzik ZbyněkKozma Václav     03710
18.Vašek JanMrkvička Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Břicháček Lukáš22Hromádka Milan31
Motejzik Zbyněk13Peterka Václav22
Karas Dominik02Kozma Václav40
Karas Jaroslav ml.31Šaršok Milan02
Vašek Jan01Mrkvička Pavel01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS